Печелившите от лотариите на Божков реално не съществували

  • 37 098
  • 828
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 19 007
Жената първо каза, че нищо на си й изплатили, накрая каза че 200000 са отишли да покриват кредит....нещо се оплете или обърка...

# 691
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 187
Жената първо каза, че нищо на си й изплатили, накрая каза че 200000 са отишли да покриват кредит....нещо се оплете или обърка...
по 200 хил.  и двамата са получили. мъжа + още 40 хил. за миналата година - жената не е получила тези 40 хил.

# 692
  • София
  • Мнения: 62 595
Каза, че преди 3 години изтеглила кредит за къща. Сега се оказа, че не можела да го изплаща. И на мен нещо не ми се връзва какво общо има печалбата - ако не беше спечелила нали пак щеше да го плаща. А мъжът явно се е набутал здраво с голям кредит, разчитайки на парите всеки месец.

# 693
  • Мнения: X
Само печалбите от 1 млн. ли са били на разсрочено плащане за 20 години?!

Тези с печалби от 500 000 лв. май са си получили парите накуп, само тези с милиона горят или?!

# 694
  • Мнения: 19 007
Жената първо каза, че нищо на си й изплатили, накрая каза че 200000 са отишли да покриват кредит....нещо се оплете или обърка...
по 200 хил.  и двамата са получили. мъжа + още 40 хил. за миналата година - жената не е получила тези 40 хил.


ясно, аз останах с впечатленитето първо че нищо не е получила...
Кредитите нямат връзка определено, колкото до търсенето на вина от комисия по хазарта, едва ли ще се постигне нещо, въпреки че е голяма вероятността да са виновни, просто държавата ще прехвълни всичката вина на тях, министри и т.н са невинни...

# 695
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 187
Каза, че преди 3 години изтеглила кредит за къща. Сега се оказа, че не можела да го изплаща. И на мен нещо не ми се връзва какво общо има печалбата - ако не беше спечелила нали пак щеше да го плаща. А мъжът явно се е набутал здраво с голям кредит, разчитайки на парите всеки месец.
с 200-те хил. е покрила 3 по-малки кредита. останал е  този за къщата.

доколкото разбрах в Закона за хазарта е било описано как се изплащат такива печалби - разсрочено в годините.
и двамата казаха, че го пишело някъде с много дребен шрифт, но не обърнали внимание в еуфорията.

# 696
  • София
  • Мнения: 62 595
Тези хора са луди да теглят ктедити така юнашки. Всъщност ома логика, защото хазартното мислене е хипероптимистично.

# 697
  • Мнения: 19 007
Другият казус е, че наградите трябвало да се изплащат 20 години, а лицензът по закон бил 10 години....

# 698
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 187
Другият казус е, че наградите трябвало да се изплащат 20 години, а лицензът по закон бил 10 години....
не е задължително да се изплащат 20 год., а се разрешава ДО 20 год.  нищо не пречи да се изплащат наведнъж, но кой е луд да го прави след като законово не е задължен да го прави ?  там е проблема. лиценза е друга бира.

# 699
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
Сега по бнт има в студиото двама, които са спечелили, но са получили само 200 000.
Пф, като не гледам БНТ съм изтървала. Кое е предването, че утре да го гледам на запис?

# 700
# 701
  • Мнения: X
По БНТ не знам кое е предаването, но двама милионери от лотарията имаше в предаването "120 минути". От милиона са получили по 200 000 лв. първоначална сума, а единият е получил и 40 000 лв през 2019 година, защото е спечелил през 2018 год. Сега и двамата трябвало да получат по още 40 000 лв като следващи изплащания, но пари няма.

# 702
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 187
По БНТ не знам кое е предаването, но двама милионери от лотарията имаше в предаването "120 минути". От милиона са получили по 200 000 лв. първоначална сума, а единият е получил и 40 000 лв през 2019 година, защото е спечелил през 2018 год. Сега и двамата трябвало да получат по още 40 000 лв като следващи изплащания, но пари няма.
... заради запор на сметките на лотарията.

# 703
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
Сега и сайта вече е със запорирани сметки, но хората си доизиграват парите там. Да не вземе да чукне някой голям джакпот и после да се нареди при жалещите. Във фейс страницата им един човек периодично пуска апел послед ите печеливши от билетите, на които им е обещано да си вземат парите, ама пари няма, да се съберат и да измислят как да действат.
Понеже от телефона не мога да копирам самото мнение, може тук да потърсите мнението на Бори Слав.https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2641753309206741& … or_composer=false

# 704
  • Мнения: 19 482
Благодаря, аз изгледах видеото, но мацката защо се обижда едва ли не, че се пишело, че не били реални, че били взели толкова, колкото са казали. Ми не са взели толкова - взели 200 хиляди, пък рекламират милион. Нереални са си отвсякъде за мен.

Общи условия

Активация на акаунт