Печелившите от лотариите на Божков реално не съществували

  • 36 974
  • 828
  •   1
Отговори
# 780
  • Мнения: 36 196
Напоследък взеха да ми изскачат прекалено много реклами на Ефбет (във Фейса и на други места из мрежата). Не съм стъпвала в техен обект и нямам намерение, взеха да ме дразнят! Не може ли и тях да ги национализират, за да има баланс?

# 781
  • София
  • Мнения: 4 222
Хазарт винаги ще има. Въпросът е да не ти го навират в лицето всекидневно.
Да добавя - И да се внушава, че търкането на билетчета е начин да си “оправиш живота”

# 782
  • София
  • Мнения: 30 085
Хазарт винаги ще има. Въпросът е да не ти го навират в лицето всекидневно.
Да добавя - И да се внушава, че търкането на билетчета е начин да си “оправиш живота”
Е, те точно на това разчитат! Търкащите билетчета вярват, че така ще си оправят живота.

Последна редакция: нд, 08 мар 2020, 15:19 от missence

# 783
  • София
  • Мнения: 4 222
Имах предвид внушенията на рекламите. Заблудените ползватели, могат да си фантазират каквото си искат.
Реклама на хазарта просто не трябва да има.

# 784
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 12 999
Имах предвид внушенията на рекламите. Заблудените ползватели, могат да си фантазират каквото си искат.
Реклама на хазарта просто не трябва да има.
няма как да се случи.
много ТВ и сайтове се хранят от рекламите. не може навсякъде да се забранят.

# 785
  • Мнения: 14 901
Ако няма реклама за хазарт ще погинат горките ТВ. Как забраниха рекламите за цигари!

# 786
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 12 999
Ако няма реклама за хазарт ще погинат горките ТВ. Как забраниха рекламите за цигари!
кой гледа ТВ ?  интернет е бъкан с хазартни реклами. там зяпа по-голямата част от света.
спортните зали/стадиони - предимно такива реклами има. спортни екипи - също.
със забраната на цигарите какво се постигна? - намали се употребата им или фалираха производителите ???

# 787
  • София
  • Мнения: 4 222
Абе тия спечелилите, които ги даваха по телевизията, не изглеждаха да ползват интернет и да ползват чужди езици.
Точно на хора с такъв профил им промиваха мозъците от екрана.
Хазарт е имало и ще има, но не е нужно да ни го навират ежедневно в праймтайм.

# 788
  • Мнения: 18 993
Пощенският ни клон е супер без 20 вида билети налепени по стъклата.

# 789
  • Мнения: 14 901
Ако няма реклама за хазарт ще погинат горките ТВ. Как забраниха рекламите за цигари!
кой гледа ТВ ?  интернет е бъкан с хазартни реклами. там зяпа по-голямата част от света.
спортните зали/стадиони - предимно такива реклами има. спортни екипи - също.
със забраната на цигарите какво се постигна? - намали се употребата им или фалираха производителите ???

Нищо не се постигна с цигарите, но е факт, че няма реклама. Интернет е бъкан, за тези, които ги интересува. Не ми излизат бедни и нещастни до вчера хора, които с едно билетче са оправили живота си или да ми обяснява как всеки ден, заедно с кафето, си купуват билетче и винаги печели.

# 790
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 12 999
Скрит текст:
Ако няма реклама за хазарт ще погинат горките ТВ. Как забраниха рекламите за цигари!
кой гледа ТВ ?  интернет е бъкан с хазартни реклами. там зяпа по-голямата част от света.
спортните зали/стадиони - предимно такива реклами има. спортни екипи - също.
със забраната на цигарите какво се постигна? - намали се употребата им или фалираха производителите ???
Нищо не се постигна с цигарите, но е факт, че няма реклама. Интернет е бъкан, за тези, които ги интересува. Не ми излизат бедни и нещастни до вчера хора, които с едно билетче са оправили живота си или да ми обяснява как всеки ден, заедно с кафето, си купуват билетче и винаги печели.
[/quote]
аналогично е мисленето за всяка реклама. мен не ме интересува рекламата на лотарията по ТВ. и не залитам по билетчетата. по цигарите също.

# 791
  • Мнения: X
По таблата спирките из  големите градове е именно реклама на цигари. Дори и с кола да обикаля човек, пак ги вижда.

# 792
  • София
  • Мнения: 62 595
На електронни цигари, обаче. Не на обикновените с тютюн.

# 793
  • Мнения: X
На електронни цигари, обаче. Не на обикновените с тютюн.

Може.   Simple Smile  Aз не съм пушач и не различавам марките. Мисълта ми беше, че явно много пари падат и рекламите не ги премахват, само леко поорязват.

# 794
  • Мнения: 9 556
На електронни цигари, обаче. Не на обикновените с тютюн.
Доскоро на билборд до нас имаше реклама на цигари "Корсет". Сега ги Гугълнах и гледам, че са обикновени с тютюн.

Общи условия

Активация на акаунт