Магазини Sinsay

  • 60 045
  • 754
  •   1
Отговори
# 195
  • INFJ
  • Мнения: 9 131
Тези първите боти вчера ги огледах в магазин, сториха ми се много тежки.

# 196
  • София/Севлиево
  • Мнения: 10 930
Получих си нещата.Доволна съм.Е,то само бебешки дрехи поръчах,но всичко изглежда идеално.Ще видим като минат през пералня и сушилня как ще са...

# 197
  • Мнения: 535
Получих си нещата.Доволна съм.Е,то само бебешки дрехи поръчах,но всичко изглежда идеално.Ще видим като минат през пералня и сушилня как ще са...
Бебешките пусках няколко пъти в сушилнята. Нямаше свити.

# 198
  • в сърцата на децата <3
  • Мнения: 4 030
Теглих хикса на ПеТковците и днес набутах една количка за стотина лева в Синсей. Дала съм личен адрес, нямаше поле за офис на куриера? Принципно не ме бърка къде ще дойдат, но винаги има шанс да не съм вкъщи и предпочитам офис. На вас къде ви пристигат нещата?

# 199
  • Мнения: 9 478
Аз попълвам адрес на офис, не домашен.

Но от Спиди, когато ти пуснат смс можеш да си пренасочиш пратката към офис чрез линка в него.

# 200
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 778
Пренасочването от адрес до офис не се ли таксува?

# 201
  • Мнения: 9 478
Не, днес си получих пратка, която бях пренасочила по този начин и не съм плащала нищо.

# 202
  • в сърцата на децата <3
  • Мнения: 4 030
Пренасочването от адрес до офис не се ли таксува?
Таксува се. В Еконт, обаче.

# 203
  • Мнения: 748
Имате ли впечатления от връхните дрехи? Харесах палто и яке, но ме притеснява да не са умалени.

# 204
  • Мнения: 62
Имате ли впечатления от връхните дрехи? Харесах палто и яке, но ме притеснява да не са умалени.
Здравейте, поръчвах детско яке- беше умалено поне с 1 размер. А дамско яке-дълго,  преходно се води, ми изглежда ,че отговаря на номерата, както и от мъжките softshell поръчвах -конкретния модел беше с 1 номер нагоре. А отделно качеството е на късмет- детското и мъжкото изглеждаха много добре. Моето пристигна с поне 20 раздърпани конци и на много места излизаща вата. Пълен боклук. Дано имам късмет да ми върнат сумите.

# 205
  • Мнения: 590
На показаните дънки 38 размер тази талия 34см висока или каква е?

Някой питаше за дебело яке - взех като това червеното, но жълто за сина ми. Дебело е, но примерно да играе в снега на минус 10 не бих го извела с него. Има лека поларена подплата тип лидълско яке за ски, но няма да се стегне долу в кръста.

# 206
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 778
На показаните дънки 38 размер тази талия 34см висока или каква е?
Моделът се води mid waist - средна височина. Бих казала, че може би е 34-35 см едностранно. В сайта този модел №38 го дават 70 см обиколка на талията...което си отговаря на измереното. Това са моите дънки https://www.sinsay.com/bg/bg/1150f-59j/spodnie-k-si . Тези са същия модел https://www.sinsay.com/bg/bg/yx165-50j/spodnie-k-si

# 207
  • Мнения: 36 186
Идвам в темата само за да похваля онлайн магазина - за последните 2 месеца правя трета поръчка. Всичко е точно, безплатната доставка ме радва. Имаше нещо, което не успях да поръчам преди (масажор за лице - камък), но се записах да ми пратят съобщение, когато е наличен и днес поръчах и него.
Записала съм се да чакам и за някои коледни неща.
Ако безплатната доставка се задържи, ще им стана редовен клиент Simple Smile

# 208
  • Мнения: 1 365
Аз искам да похваля клиновете от Gym Hard серията им, ето тези:
Скрит текст:

Първо си взех сив, после се върнах за още един, черен. Много меки, топли и удобни. Лесно се обуват и свалят, не стягат, а аз съм и размер XS. Съхнат бързо. Освен това ми стоят много добре. Като се има предвид цената им, съм очарована.

# 209
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 007
Бях се записала да ме известят, когато има моя номер от дадена дреха, днес през деня ми пратили мейл, но докато успея да вляза в сайта, вече не беше наличен. Дали въобще са го пуснали не знам.

Общи условия

Активация на акаунт