Закаляването

  • 11 670
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 17 407
БЕ то хубаво закаляване, ама много изведнъж някак си да  започнем с обливане..... По принцип се почва с влажни обтривания първо и то много постепенно се понижава температурата. Иначе съм за!

# 16
  • Варна
  • Мнения: 6 865
Цитат на: big mama
В тази връзка(за закаляването де), се чудя обуватели чоропогащници на децата под панталоните.Аз нямам този навик, ама като гледам в детската всички май са обути, та се чудех Thinking Нещо не го разбирам това с навличането newsm78


Снощи дъщеря ми докато се събличаше ме попита защо всички деца имали чорапогащник под панталоните, а тя нямала. Rolling Eyes Смятай за какво става дума!

# 17
  • Мнения: 17 407
Цитат на: Flash*
Цитат на: big mama
В тази връзка(за закаляването де), се чудя обуватели чоропогащници на децата под панталоните.Аз нямам този навик, ама като гледам в детската всички май са обути, та се чудех Thinking Нещо не го разбирам това с навличането newsm78


Снощи дъщеря ми докато се събличаше ме попита защо всички деца имали чорапогащник под панталоните, а тя нямала. Rolling Eyes Смятай за какво става дума!


Мисля, че памучният щорапогащник под панталона не е навличане, но щом така смятате....

# 18
  • Варна
  • Мнения: 6 865
Цитат на: beep
Цитат на: Flash*
Цитат на: big mama
В тази връзка(за закаляването де), се чудя обуватели чоропогащници на децата под панталоните.Аз нямам този навик, ама като гледам в детската всички май са обути, та се чудех Thinking Нещо не го разбирам това с навличането newsm78


Снощи дъщеря ми докато се събличаше ме попита защо всички деца имали чорапогащник под панталоните, а тя нямала. Rolling Eyes Смятай за какво става дума!


Мисля, че памучният щорапогащник под панталона не е навличане, но щом така смятате....


Ами аз наистина смятам така, защото в случая говорим дори за обличане в детска градина. Т.е. децата са цял ден вътре, при Т над 22 градуса/в повечето случаи е по-топло/. Ако за 20 градуса сложа чорапогащник и панталон/в повечето случаи ватирани, поларени/, какво ли трябва да е обличането за разходка навън? И Т не са падали под нулата през деня още...

# 19
  • sofia
  • Мнения: 1 426
Страхотна статия. Ще взема да я науча наизуст.

# 20
  • Мнения: 1 975
моите май са вече готови закалени.......
Играят в студ, дъжд и сняг без да им мигне окото през зимата..........   Flutter

Общи условия

Активация на акаунт