Искам да кажа ... (167) през февруари 2020

  • 51 141
  • 1 189
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 39 309
Ох, Руми!

# 616
  • Мнения: 3 609
Другарки, днес с мама и сестра ми трябва да летим до Лондон ама има някаква буря.. Аз като цяло, иронично ама мразя да летя и много ме е страх, а в момента съм в тиха лудост. Мрън..

В 19.40ч е полета и тайно се надявам да го отменят

# 617
  • Canada
  • Мнения: 3 456
Руми, крушата ябълки не ражда да знаеш Joy

Хапнахме вчера с приятели в мексиканския ресторант, в който работи девойката, приятно беше. Намазах парфюм аз Grinning

Уморена съм, но има задачки за отмятане.

Мари, какъв пилинг прави? Аз от ТСХ се беля зверски, не мога да си го позволя сега.

Бубе, и аеробика, и канго накуп ли?

# 618
  • Мнения: 14 300
Еее, Захирче... Чак да го отменят,  не ти ли се ходи в Лондон?

Руми бе 😂😂😂

# 619
  • София
  • Мнения: 18 698
Да го отменят Зах,и аз не бих отишла.
Лино,местим едните в нови идват други и така.

# 620
  • На брега на реката
  • Мнения: 7 682
Ох бе, Румка.Joy

Фонсче, да,и двете, общо 3 часа. Много добре ми дойде.

Захирче, аз пък пожелавам да премине бурята и да летите спокойно.

# 621
  • Бургас
  • Мнения: 6 487
Захир, и аз съм „за” успокояване на времето. Страхотно да си прекарате по женски!

Оказа се, че финалният урок е другата седмица, язък ми за вълненията цял ден Joy

Бубе, ти си машина, браво!

Руми, Фонс ти е го е казала хубаво.

# 622
  • Мнения: 39 309
Захир, има време, ще отмине бурята. Ти, само дишай!

Фонсе, беля се, но не е фрапантно. Държаха ме 15 минути. Дори ставам за разходки. Следващия ще е след 10-12 дни, зависи от това как се възстановява кожата. НО определено ще изчакам да минат родителските срещи на децата.
Буб, адмирации!

# 623
  • Мнения: 15 023
Свърших всичко запланувано, даже в таксито до вкъщи избрах диван, столове, шкаф, ракла, скрин, лело и матрак на детето. Стига ми толкова за днес, като Робокоп съм, всичко ме боли.
Мари, на мен пък много добре ми понасяше, чудно изглеждах процедура, само малко зачервяване имаше. Не се лющех. Дано си доволна. Аз сега искам кислородна терапия, но нямам никакво време. Другият месец дано успея.

# 624
  • Мнения: 39 309
Съни, аз и друг път съм правила химичен пилинг, но не съм имала никакво лющене. Сега пилингът е по- дълбок. На теб ти свалям шапка за бързото избиране на мебели.

# 625
  • Мнения: 15 023
Няма за къде и кога да се мотам. А и като се изберат цветове на стени, под и т.н., после става лесно.

# 626
  • Мнения: 5 320
Захир, ще ви мисля с добро!
Мебели, пилинги, перални,не мога да се включа в дискусията, понеже днес съм красива и цял ден обикалям насам натам;)
Утре приятелка ме помоли да я придружа до София, че я е страх да кара, та и утре ще миткам, кога ще си почивам, не знам;)

# 627
  • Мнения: 11 003
Мид, лудница ще е у вас Simple Smile
Захирче, миналият уикенд имаше отменени полети от Лондон, заради storm Ciara. Та има надежда да отменят и вашия, ако толкова те е страх.

Последна редакция: сб, 15 фев 2020, 21:59 от Linofrina

# 628
  • Мнения: 5 364
Привет, привет!
Преди малко се върнахме от София. Ходихме на изложбата на котки в Дъ мол. Видяхме световния шампион за миналата година Бенджамин, който е прекрасен просто, срещнахме се със скъпа приятелка.
Утре сме на юбилей на свекървата. Този уикенд ни е натоварен откъм мероприятия Simple Smile

# 629
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 023
Добро утро, поспаланки!

Как може още да спите и то в неделя? Не го разбирам аз това! Joy

Днес планирам разходка, нещо набързо за хапване и обратно в лудницата Wink Климатици гледаме. Нещо този месец много ми закъснява, не е добре работата. Последните 3 месеца също, ще трябва да ходя на доФтор. ММ се почувства по-добре и започна да тараши апартамента, хвърляло му се Smile А, вече си намери - две сгъваеми легла.

Поръчах си отново 2 чифта сандали, този път от Амазон, дано са ми ок този път. Един Геокс - там си знам номера и едни кларк, там ми е малко тото, но ще видим, дано ми станат, че за работа трябва да са ми удобни, понякога с часове съм права и после ми е трудно даже крачка да направя.

Хубав ден от мен, мацки Yum

Общи условия

Активация на акаунт