Искам да кажа ... (167) през февруари 2020

  • 51 137
  • 1 189
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 11 667
Мамин сладък Heart Eyes Heart

# 751
  • Canada
  • Мнения: 3 456
Хванах сега и аз снимката, разкошни са! Здрав и усмихнат да расте рожденика, Селесте! Много да ви радва!

И моята девойка е болна, цяла нощ я слушам как кашля Sad

Тежка седмица до тук, каквото можА - объркА се! Черешката на тортата - вчера едва не ни забърса един камион двамата с ММ и кучето. Иронично - докато обсъждахме колко смехотворни са сумите, които изплащат при застраховка живот и инвалидност.

Хубав ден на всички и никакви бацили повече Hug

# 752
  • дядовата ръкавичка
  • Мнения: 3 941
Много сладичък рожденик Simple Smile! Здрав и весел да е!

ЕлиТ, честита ви годишнина!

Моите хем са големи, не са много оправни. Ама като се знам и аз каква кифла бях, докато не опря ножа до кокала. Ще се научат.

# 753
  • Бургас
  • Мнения: 6 482
Fonce, да оздравява девойката ти! А вие направо сте дърпали дявола за опашката с този разговор. Живи и здрави бъдете!

# 754
  • Мнения: 39 305
Плюйте си в пазвата, Фонсе!

# 755
  • Canada
  • Мнения: 3 456
Забравих да честитя на ЕлиТ годишнина! Здрави и щастливи бъдете още дълги години!

Селесте, неизбежни са тези разговори тук, работиш ли имаш задължителна здравна/стоматологична/живот застраховка.
А ние сме в процес на смяна на компанията та...

# 756
  • Мнения: 6 752
Какъв сладкиш е тоз' Марти Simple Smile. Много здрав, щастлив и късметлия да е и да радва всички около себе си.
Селесте, чудна торта Birthday Hands Ok Hand.

Елит, още много годишнини да празнувате заедно в любов и разбирателство.

Фонс, запали си една свещичка и си я наречи за здраве и късмет. Да оздравява девойката.

И други болнички имаше, да се оправят и те.

# 757
  • Мнения: 39 305
Фонсе, как мина пилинга? Аз съм крайно недоволна/разочарована от моя.
Титина, подсещам те за крема.

# 758
  • София
  • Мнения: 7 032
селесте, здраво и много щастливо да е твоето детенце!
Моите и двамата са мързеланковци. Малката пак от време на време помага и си прибира нещата. Синът ми е скатавка, нищичко не пипва доброволно.

# 759
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 764
Мари, сещам се, и снимки ти направих, но се усетих, че е ребрандиран продута и имам някъде оригиналът му. Сега търся оригинала.

Селесте, честит да е малкият пораснал мъж. Здрав и много послушен да е.

Елит, дълги години да празнувате любовта си.

Фонсе, малкият дявол е бил.

# 760
  • Мнения: 6 287
Много здрав и щастлив да расте Марти!
ЕлиТ,дълги години да се радвате един друг!
При мен не остана,броя вече дните.Ту искам да приключва вече,ту като се сетя какво ме чака,и му казвам да поизчака още 🙄.Ама,хормони,кво да ги правиш.

# 761
  • На брега на реката
  • Мнения: 7 682
Ей Ренко, радвам се да те видя! 

Фонсче, малкият дявол е бил, ама хич не е лошо да си запалите по една свещичка, за здраве! Да оздравява девойката.

# 762
  • Мнения: 5 314
Ау, Ренко, верно не остана. Стискам палци и после чакам да ни покажеш бебето.
Фонс, да оздравява девойката!

У нас тази вечер готви мъжът ми, аз съм си вдигнала крачетата, уморено ми е;)

# 763
  • Мнения: 15 021
Селесте,  чудесен рожденик.
ЕлиТ, да се обичате още дълго.
Моят син помага много,  напоследък като закъснявам, той пуска прахосмукачка и подрежда понякога.  Днес си напеави малка пица сам, а преди 2 дни -таратор.  Салата редовно ни прави. Общо взето като е с мен, е много подреден, като е с баща со 50/50, ама моят мъж може да всичко да е по земята и той нито ще забележи, нито ще го вдигне. Дано само с времето заприличва ппвече на мен по отношение на чистенето и подреждането.
Днес трябваше да го взема от училище и се прубрах рано. От доста време не ми се беше случвало. Вечеряхме, пуснах прахосмукачка, след малко го изпраща на тренировка и ще имам малко време за почивка.

# 764
  • Canada
  • Мнения: 3 456
Ренко, дръж се Hug

Благодаря, девойки Hug

Мари, защо си разочарована?

Моят опит показва, че ефектът от серия 4-6 по леки пилинга е по добър от 1-2 агресивни.
Петната добре се повлияват и от ретинол, след Мексико беше бедствено положението, сега е доста прилично.

Общи условия

Активация на акаунт