Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци, анкети (95) - февруари 2020

  • 99 409
  • 1 731
  •   1
Отговори
# 1 230
  • Мнения: X
И Асенови вече намазаха, чакам и Борисови. И те са към клОна. Момичета, не си хабете нервите. Купувайте на мъжете си бирата, която им харесва, току виж ви купили телефони. 😉

# 1 231
  • Мнения: 6 218
Явно ще увеличат бройката,гледам и бирите са 2 милиона вече,телефоните няма как да им излезе сметката до края на промоцията.Мен не ми трябва,миналата година го смених,гледам да помогна след като все още зарежда при мен.Чакам 12 страница за след Руска изтеглените,ще ти я пратя на лично после.

# 1 232
  • Пловдив
  • Мнения: 1 040
От Каменица ми искат инфо относно Клана..За да не спамя повече,който има каквото и да е инфо от минали игри,скрйншотове,нека ми пише на лични..

# 1 233
  • Мнения: 858
Каменица може да се питат след като е определено 60 дни х 5 тел = 300, а има дни с по повече раздадени, довчера бяха с 23 отгоре, а днес ако са 12 печелившите, трябва да станат 30 раздадени по-рано. В случая е интересно дали промоцията няма да свърши седмица по-рано когато се изчерпват 300 тел., или ще изтеглят повече печеливши.

# 1 234
  • София
  • Мнения: 1 668
Днес от престиж - купих три кутии, два кода и ваучер два лева. Каменица- още не мога да вляза в сайта за регистрация. На НЛ вчера загубих 60 лв., така че май ще се въздържа да вкарвам там до другия месец 😩

# 1 235
  • Мнения: X
Сега подпънах тези от goguide, защото играта с гласуване отдавна свърши, печеливши няма. Ако пак си измислят някакви имена, отново ще ги подпъна, че съм им набрала от три години.

# 1 236
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 582
Аз днес получих SMS че печеля от Каменица. Даже се и обадих, искаха ми ЕГН. Но не се виждам в списъка...

# 1 237
  • София
  • Мнения: 2 411
Писах си с рекламната агенция. Всички са вдигнати на крак да оправят кашата. Все пак реагират на сигналите ни. Човекът ми каза, че му е препратен писмото, което писах до Каменица. И явно има и още недоволни сигнали

dannyny, ако имаш предвид списъците тук, липсват номерата от 119 до 121. Може името ти да е там

# 1 238
  • Мнения: 6 218
Не ми зарежда и на мен вече,при първа възможност ще кача и липсващата страница.

# 1 239
# 1 240
  • Мнения: 1 099
https://www.facebook.com/2kapki.voda/photos/a.142247869272878/15 … ype=3&theater > билети за Като две капки вода, имат игра и в Инстаграм

# 1 241
  • гр. Раковски
  • Мнения: 280
За ДСК аз също не намерих писмо и пуснах едно до тях от приложението , но не знам дали така се включвам в играта.

Аз съм клиент на банката и в онлайн банкирането първо ми излезе нотификация, че има игра, но за да участвам трябва да вляза през приложението. Та влязох от там и ми се появи съобщение с въпрос със свободен отговор, който трябва да се изпрати като отговор на тяхното съобщение.  Та според мен, ако сте клиенти и имате банкиране, би трябвало автоматично да ви излезе съобщението в приложението.

# 1 242
  • Мнения: 6 034
Може би от Каменица си оправят кашата в момента и затова не работи сайта. Макар че какво ще оправят като вече са публикували повече печеливши отколкото трябва.

# 1 243
  • Мнения: 1 099
Е, то има какво да махат Каменица. Grinning

# 1 244
  • София
  • Мнения: 2 411
Може би от Каменица си оправят кашата в момента и затова не работи сайта. Макар че какво ще оправят като вече са публикували повече печеливши отколкото трябва.

Особено ако са пратили и смс-ите. Каквото и да си пишем вече, издънката е голяма. Аз продължавам да не разбирам, как може големи, сериозни фирми да правят такива сбъркани кампании (вкл. и Виза), а във ФБ разни малки фирми да се представят отлично в игрите. Пицария Джиков тези дни си теглиха печелившите за тяхната игра. Хората си бяха направили труда да разпечатат имената на всички, да ги сгънат и с лай-видео изтеглиха победител.
Щом на Каменица, Лидл и т.н. им е автоматично тегленето, да правят като НЛ - в 12 на обяд пускат 5' видео как се въртят имената и как избират.

Общи условия

Активация на акаунт