Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци, анкети (95) - февруари 2020

  • 99 400
  • 1 731
  •   1
Отговори
# 1 635
  • Мнения: 36 470
При конкурентите на Божков от Ефбет)) Аз лично никога не съм стъпвала в техен обект, нито на сайта им и нямам намерение. Довечера ще изтрия трите профила в НЛ.
Билети ще си купувам както преди - по 1-2 на рождения ми ден и на Коледа, но честно казано, не вярвам, че всички играещи до сега ще се пренасочат към Тотото.

# 1 636
  • Мнения: 11 737
Как ще ги изтриеш?

# 1 637
# 1 638
  • Мнения: 36 470
Сега погледнах как става - изглежда само по имейл Neutral Face Мислех, че може по-лесно, като профилите във Фейсбук и Туитър.
Скрит текст:

# 1 639
  • What are you laughing at?
  • Мнения: 337
Здравейте момичета, получихте ли си наградите от Гурмето, спелихме 10 консервички, на 31.01.20г. изпратих mail с данните за доставка, но все още не са ги доставили, и знаете ли с кой куриер-фирма трябва да пристигнат?

# 1 640
  • Мнения: 14 072
С Тип топ ги изпращаха. Отдавна си получих наградата, въпреки че бяха объркали града.

# 1 641
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 176
Сега се чудя всички, които толкова много са търкали, какво ще си правят спестените вече без билети пари😁
Аз също съм против цялата история, като подкрепям тезата на ма ко. И аз търках също веднъж два пъти в месеца и съм залагала рядко на сайта, но не съжалявам, че вече ги няма. Мисля, че увлича и парите могат да се дадат за нещо по полезно пред шанса за печалба

# 1 642
  • София
  • Мнения: 1 668
https://www.lidl.bg/polezno-info/igri-i-promocii/p-tuvaj-s-lidl
Не знам тази игра дали е пускана.

# 1 643
  • Мнения: 36 470
Принудили са цялото ръководство на Тотото да напусне доброволно, за да може младият и нов екип да изгради по-печеливша стратегия: https://www.vesti.bg/bulgaria/smeniha-cialoto-rykovodstvo-na-spo … talizator-6106340

Нещо не вярвам да имат голям успех... Трябвало е да назначат екипа на НЛ - чиста работа Simple Smile

# 1 644
  • София
  • Мнения: 1 668
Да, и аз гледах, че са назначили футболисти в ръководството, единият от които  близък на ББ. И аз не вярвам да прокопсат особено. Все пак едно е частен бизнес, друго е държавното, където капят едни пари и без кой знае какъв творчески напън

# 1 645
  • Мнения: 940
Сега се чудя всички, които толкова много са търкали, какво ще си правят спестените вече без билети пари😁
Ще ги хвърлят през терасата 🤓

# 1 646
  • Мнения: 36 470
Истината е, че въпреки че играя по празници и ще продължа да го правя, ми се иска да се провалят. Не само Тотото, а цялата реформа - с Лафка и всичко, което се опитват да постигнат в момента.

# 1 647
  • Мнения: X
Игра на Пощенска банка за автомобил и екскурзии:
https://www.postbank.bg/Individualni-klienti/Karti/Credit-Cards/ … cii/MazdaCampaign

Аз на DMS обичам да пращам съобщения, добра алтернатива на НЛ.

# 1 648
  • при късмета
  • Мнения: 24 003
Много е интересно това със смяната на ръководството в тотото. Трябва да си сляп, за да не видиш какво се случва.На Гошо Гинчев не му знам финансовите възможности, но като футболист го харесвах

# 1 649
  • Пеликания
  • Мнения: 2 490
Изтеглени са потребителите, които печелят ваучер за пазаруване в Лидл на стойност 50 лв. Това са:

Лориткааа
gurgolina
Cafelate
maiathebee
Джери.
CocoNuts
Шушон


Честито!

Date Oчакваме печелившите да се свържат с нас до 06.03.2020 г. на e-mail: igra@bg-mamma.com като упоменат, че са победители в играта на Lidl и напишат потребителското си име, електронната поща, с която са регистрирани във форума и координати за получаване на наградата (имена, адрес и телефон за връзка).

Общи условия

Активация на акаунт