Студенти в UK - 12

  • 66 934
  • 764
  •   1
Отговори
# 120
  • UK
  • Мнения: 957
Не знам къде са данните, че се правят много тестове, но в Шотландия не се правят особено. До онзи ден същото важеше за останалата част от ОК също. Познати ми споделиха, че имат всички симптоми и са им казали да си седят вкъщи, никой не ги е тествал.

# 121
  • София
  • Мнения: 607
Ето тук в официалната им страница.
https://www.gov.uk/guidance/coronavirus-covid-19-information-for … c#number-of-cases
"As of 9am on 17 March 2020, 50,442 people have been tested in the UK, of which 48,492 were confirmed negative and 1,950 were confirmed as positive. The latest confirmed number of deaths will be announced later today."

# 122
  • Мнения: 833
Май прибирането й е под въпрос. Авиокомпанията е отменила полетите до БГ... Не вдигат дори телефони за контакт.

# 123
  • софия
  • Мнения: 4 974
Коя е компанията?

Аз мисля, че не малко деца ще се приберат.
Моята девойка също си идва.

# 124
  • Мнения: 833
Изи джет

# 125
  • софия
  • Мнения: 4 974
Честито! И моята е с тях. Аз го очаквах.

# 126
  • Мнения: 833
Кога трябва да пътува?

# 127
  • Мнения: 220
Отменят полети, защото няма пътници, не ги отменят по принцип.  Ще летят децата с друг полет.

# 128
  • Мнения: 407
Hitrushana, къде прочетохте, че eadyJet отменя полети? И моята дъщеря ще лети с тях, но няма имейл за отменен полет... Притеснихме се!

# 129
  • Мнения: 833
Дъщеря ми ми го съобщи. Трябваше да лети утре сутрин. Сега проверява други компании, но цените са около 1000 лв., например БГ еър.

# 130
  • софия
  • Мнения: 4 974
Дъщеря ми ми го съобщи. Трябваше да лети утре сутрин. Сега проверява други компании, но цените са около 1000 лв., например БГ еър.
Уиз кмат полети, също и райън.

# 131
  • Мнения: 833
Свързахме се с една агентка. Според нея голяма е вероятността всички полети да бъдат отменени. Раян отменяли в момента.
Не ни съветва въобще да пътува до Лондон с влак и там да й съобщят, че отменят полета. Всички полети били просто заявени, но най-вероятно няма да летят заради затворените граници. Предполага, че това ще е така само до 29.03.
И все пак продължава да търси, нещо по близо, поне да не се разкарва много, ако го отменят в последния момент.
Съжалявам, че ви разочаровам с тези новини, но и аз съм разтревожена.

Последна редакция: ср, 18 мар 2020, 17:19 от Hitrushana

# 132
  • Мнения: 407
Hitrushana, къде изпращат съобщение или имейл, за да потърси и прочете и дъщеря ми за нейния полет

# 133
  • Мнения: 548
Моята се е самоизолирала, защото в унито им има два доказани случая. След това си идва ,но дали отново да е в изолация? Къде да я изолирам?

# 134
  • Мнения: 407
В следващият линк може да намерите много полезни стъпки за ориентиране от Българския Лекарски Съюз, когато ги прочетох, съм малко по-ориентирана кога какво става при тази болест/ знам, че не е по темата, но всички се притесняваме, ако решат, нека го махнат поста/:
https://e-burgas.com/post/bls-izbroi-6-stapki-kak-da-razpoznaem- … 30neiRam5ud6-p4Jg

Последна редакция: ср, 18 мар 2020, 21:28 от i_nenova

Общи условия

Активация на акаунт