Всичко за всички марки гел лакове- 28

  • 23 403
  • 742
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 52
Топът на Bestone е намален на 28лв.

Искам да похваля камуфлажната база на Beautilux в черното шише - самоизравнява се, може да се бели и се сваля много лесно с ацетон за не повече от 5-10мин, дори и да е много дебело нанесена. Като недостатък мога да кажа, че не е камуфлажна Grinning е, има лек цвят, но си прозира.

Маникюрът от днес:



GDCoco 833 - на живо е по-тъмен и ярък
CND Be Demure
Azure Matt Top Coat- прави цветовете по-светли и черното сивее с него, но за светли цветове е ок

Последна редакция: вт, 25 фев 2020, 00:26 от MaryJane21

# 541
  • на брега на морето
  • Мнения: 2 478
Мери Джейн, готин маникюр! Браво!:hugs:

# 542
  • София
  • Мнения: 10 302
Neess 7478, 7419, печат с шаблон Мойра и боичка Кадс.

# 543
  • Мнения: 2 642
Този път с обикновен лак на ОПИ. Карето е със същия цветен лак. Още не мога да повярвам, че сама си правя гел лака Joy









Някой да не помисли, че правя реклама. Искам да сменя базата, но това когато намеря нещо по-добро.

# 544
  • Down south
  • Мнения: 7 666
Станало е много красиво! Браво!

 Инвестирай в Gelish базата. При маникюр на две седмици ще стигне за над година Blush

# 545
  • Варна
  • Мнения: 7 699
За взелите белещата база на Silcare The Garden of Colour Peel-Off Base ,която оплюхме дружно с Над Grinning. Намерих и цаката.
Стандартно двойно каре с Микросел и мат топ,ултрабонд по свободния,сочен слой рейнфорс с хубаво запечатване на свободния край и печене с нокти към дъното на лампата първите секунди. Два,три слоя цвят и два слоя топ Гелиш. Бетон е четвърти ден.
Тествах я отново,защото разглезена от Алесандро/той всякак ми държи/ забравих,че ноктите ми са си смотани Grinning,а тия на URSHUGAR и BORN ги беля изключително трудно.....даже пак откъртих малко нокът последния път. Силкеърът се бели лесно. Пак е налична в Макеъп.

# 546
  • Мнения: 2 642
Не инвестирам в Гелиш поради 2 причини:

1. Няма от къде да си я купя Joy иначе до сега да съм се сдобила поне с топа. Пълно е с ментета по сайтовете и не рискувам. Дори да не е менте има цена за доставка почти колкото лака.

2. Не ми се иска да кисна с ацетон по половин час и да търкам нокти. Веднъж свикнала с белеща база едва ли ще си докарам зорлем допълнителна работа на главата. Освен това не е противоалергичен, а все ми се ще да го сменя с такъв.

Ще чакам да докарат белещата на Нес съхнеща на въздух. Или ако ми попадне Алесандро от някъде Simple Smile Или ако излезе нещо по-добро, до тогава ще съм с Коди.

Някой ползва ли каучукова на Комифло за отзиви?

# 547
  • Down south
  • Мнения: 7 666
Най-неприятен е момента с евентуалните неоргиални продукти.
Съпругът ми ще ходи в България,  мога да ти пратя  един (при твои близки)

Свалянето отнема около 10 минути с лакочитител 96% ацетон. Пада на люспи.

# 548
  • на брега на морето
  • Мнения: 2 478
Над- разкошен!:heart_eyes: И аз съм с тъмен лак този път. И аз днес се лакирах- с любимия ми винен елит и лилавото, показано от мама или майка Зайка. Дойде наскоро, значи не са спрени пратките от Китай. Точно такова лилаво търсех, благодаря!:hugs: Ще кача снимки скоро.
Алмира- и твоят е супер! Много са нежни тези цветчета!:hugs:

# 549
  • Варна
  • Мнения: 631
MaryJane, супер маникюр и много полезна информация за ръбър база Beautilux, отдавна я гледам, но се опасявах, че не се разтваря и затова не съм я взела още. Ти с каре отдолу ли я слагаш? Кой в цвета база, който тества и на колко слоя нанесе?

# 550
  • Мнения: 52
kristin@ Моята е 004, но нямам снимка на самия цвят. Да, слагам каре.
Първо минавам с много тънък слой база, НЕ пека, после слагам голяма капка и я разнасям. Обръщам ръката с дланта нагоре, за да се изравни. Не смея да беля от стрес зоната нагоре, защото имам меки, дълги нокти и вече имам лош опит с друга база Grinning . Пиля топа и колкото мога от цвета и свалям с ацетона от Джъмбо, доста лесно се разтваря и не се налага да стържа. Blush

# 551
  • Варна
  • Мнения: 631
Благодаря ти за детайлите! Ще отнеса една тази вечер още:)

# 552
  • Мнения: 13 929
Над, синьото е супер ❤
Аз на свой ред да ви кажа каква я свърших днес. Онзи ден се лакирах, не особено успешно, прозира, а не изглеждаше така на снимките. Поразрових се и попаднах на нещо ново за мен. Предната вечер преди лакирането лака трябва да се обърне и да стои така 24 часа, по този начин всички утаени пигменти си отиват на мястото. Та вчера обърнах и днес изпилих горния слой на маникюра. Лакирах се със същия цвят, в пъти по-добре е 😃

# 553
  • Мнения: 22
Здравейте, от два дни чета темите назад както и основната тема и вече съвсем се обърках. Аз ползвам лед лампа от 7-8 години, която е на Red Carpet Manicure, както и техните лакове. Поръчвам си ги от Англия, всичко точно. Но от известно време около 4-5 месеца лака ми пада по-бързо от обикновените 10 дни, ноктите ми като цяло са много меки и това е причината да слагам лак, иначе означава да ходя със супер къси нокти. И реших, че вероятно лампата вече не е толкова мощна, може някое ледче да е изгоряло и т.н. и се зачетох за нова лампа. И тук вече се изгубих...
Междувременно ходих при няколко маникюристки за да видя дали наистина моята лампа е проблемна, установих, че ако ги пека в моята лампа двойна повече време лака се задържа, тоест явно е лампата. Загледах се в Блускай лампите, но там отзивите са различни. След това се зачетох за Коди. Виждам, че тук има доста фенове марката и ми стана любопитно, все пак поне не са китайски. Обаче на сайта на Коди не виждам налична лампа, намерих една в друг сайт, пише  че е Коди ама дали наистина.
Също така ако взема и Коди база и т.н. нещо не ми стана ясно, то толкова различни неща има на сайта, че явно ще трябва доста да проуча какво точно да си закупя като стартов комплект.
Вие какво бихте препоръчали? съгласна съм да си купя по-скъпа лампа, малко се страхувам от разни китайски ментета с риск да ми изгорят кожата. Примерно изненадана съм да разбера, че лампата която съм ползвала е 6W, а теоритечно ми печеше пласт RCM по 45 секунди, има някаква дефолтна настройка, която не съм сменяла. В темите назад се говори за лампи по 30W  пък пекат по 3 минути?! това малко ме обърка. По бързите процедури съм, не си падам по картинки и лепенки, искам чист лак, който да се задържа поне 10 дни и да става бързо вкъщи:-)
Много благодаря, че прочетохте дългите ми писания, но знам че може да ме посъветвате правилно.

# 554
  • Мнения: 2 642


Голяма, лека, не пари, и евтина само където кабелът и е малко къс. Обсъди се преди няколко поста лампата не веднъж. Предлагам да се сложи линк към нея на първа страница. Има я в Амазон
Grinning

Общи условия

Активация на акаунт