СЕДМИ клас 2019/2020 - тема 10

  • 24 750
  • 781
  •   1
Отговори
# 315
  • София
  • Мнения: 3 610
Искам да попитам тези, при които се провеждат пробни в училище - как се провеждат, като организация? За блок часове, от по два часа примерно, ли се правят? Правят ли преразказ? Изобщо как се организират тези пробни? Като ги връщат, има ли рецензия, например на преразказа или на ОЛВ или каквото друго дават за писане на  текст?
В нашето училище ще се провеждат събота и неделя, като другите пробни, но ще е към март-април.

# 316
  • Мнения: 5 000
Набора си е вдигнал точките по Бел в Междучасие от 70 на 80, доволна съм.
В събота е на математика.

# 317
  • Мнения: 3 491
В класа на сина ми днес са били десет деца, като пет от тях са кашляли зверски.
А след училище решил и да посети болен приятел...., защото "не дискриминира хората по физическо състояние". Приятелят му бил "човек, а не вирус" Simple Smile Тъкмо си мислех, че се разминахме с грипа....

# 318
  • sofia
  • Мнения: 1 473
Amanda.D, не бъди толкова черногледа де😀 Приятелството повишава имунитета😁

# 319
  • Мнения: 3 491
Amanda.D, не бъди толкова черногледа де😀 Приятелството повишава имунитета😁
Simple Smile Simple Smile
Аз съм голям хипохондрик и вече ме боли главата. И болки в ставите усещам:smile:

# 320
  • Мнения: 6 585
Няма да се разболее детето, спокойно. Черпи го няколко скилидки чесън превантивно.Simple Smile

# 321
  • София
  • Мнения: 9 110
И една ракия Stuck Out Tongue Winking Eye . Или поне ти си сипи - за повишаване на имунитета.

# 322
# 323
  • у дома
  • Мнения: 7 140
Предлагам младеж, който да прави математиката на девойките, докато те му поемат БЕЛ-а. Grinning
Аз предлагам още един брой такъв младеж...

# 324
  • Мнения: 6 585
Да си направим един списък и готово😃

# 325
  • София
  • Мнения: 7 190
Ако искате пък едно училище да си спретнем направо.
Ще бъде ексклузивно, понеже ще е чисто и просто нормално. 😊

# 326
  • у дома
  • Мнения: 7 140
Мен пък ме боли гърлото и се наливам с ликьор от зелени орехчета Blush

# 327
  • Мнения: 21 455
Става. От вас ракията и чесъна, от мен - информацията по нормативните документи. Мислех си, че мога и с математика да се включа, но след вчерашните задачи за пети и шести клас на НОМ, вече не съм сигурна, че мога да се справя. Joy

# 328
  • у дома
  • Мнения: 7 140
Става. От вас ракията и чесъна, от мен - информацията по нормативните документи. Мислех си, че мога и с математика да се включа, но след вчерашните задачи за пети и шести клас на НОМ, вече не съм сигурна, че мога да се справя. Joy
Ние ще те правим Директор на училището, що да се мориш с математика...

# 329
  • Мнения: 6 585
Светле, изпревари ме!:)
Дидева първо министър на образованието, че да пооправи кашата, после директор.

Последна редакция: чт, 06 фев 2020, 22:04 от Biserka_a

Общи условия

Активация на акаунт