СЕДМИ клас 2019/2020 - тема 10

  • 24 751
  • 781
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 3 048
Мен пък ме боли гърлото и се наливам с ликьор от зелени орехчета Blush
Що го намесваш гърлото тук? Това е между теб и ликьора. Joy

# 331
  • Мнения: 3 491
А ние на родителска среща няма да си търсим кусури кой на какво ухае. На входа- почерпка с чесън и ракия:grinning:
С ракията повече мога да пробия при детето, но с чесъна е изключено. Девойките, след болните приятели, са му на първо място в ценностната система. По пет пъти на ден мие зъбите, ще изтърка емайла.

# 332
  • София
  • Мнения: 7 190
Светли, изпревари ме!:)
Дидева първо министър на образованието, че да пооправи кашата, после директор.
Ннннееее. 😁
Първо директор, после министър - това е обичайната последователност, поне у нас.
Тамън пет години стаж ще ни устроят и нас.

# 333
  • София
  • Мнения: 1 569
Девойките, след болните приятели, са му на първо място в ценностната система. По пет пъти на ден мие зъбите, ще изтърка емайла.

Ха-ха, сладур.

Успех на децата през втория срок. Мойта сутринта такава физиономия имаше, все едно отива на заколение. Като се върна, в по- добро настроение беше.

# 334
  • Мнения: 6 585
Солничка,:joy:

Amanda, за хубавица има сироп от горски теменужки.Simple Smile Така де, няма да се излага пред девойките.

Red, да бъдем иновативни😃 Ние сме необичайни🧙‍♂️🧚‍♀️
Ама май си права. Да вземе Дидева,  да ни забрави,  иди я търси после за директор.

# 335
  • София
  • Мнения: 7 049
Обаче, има градация в годините!
Навремето започнаха с мирисане на розмарин, ние ъпгрейднахме на бЕло, но вие ни ударихте о'земи с тая ракия и чесън! Пу, да не са ви уроки! Joy

Дидева, ако ще ставаш директор, моля те,  мини първо през онуй, нашето! Плсссс! Обещавам, ракия щИ нося, чесън, вино, ликьор, виски... И ядене ще ти нося, обещавам! Joy
ПИ на Междучасие по БЕЛ са доста близки като резултати с истинското НВО, показва личната ми статистика за два набора назад. ( за да не съм само спам, че малко се притеснявам Wink )

# 336
  • Мнения: 3 048
Обаче, има градация в годините!
Навремето започнаха с мирисане на розмарин, ние ъпгрейднахме на бЕло, но вие ни ударихте о'земи с тая ракия и чесън! Пу, да не са ви уроки! Joy
...
Така обобщено е много притеснително за следващите набори. Grinning

# 337
  • Мнения: 6 585
Слънчева, и с росни китки бакопа зад ухото ще бъдем на НВО.

# 338
  • София
  • Мнения: 1 569
Градацията ми харесва Joy

А ПИ по МАТ на коя школа са близо до НВО?

# 339
  • Мнения: 6 925
Слънчевата, онуй вашето си има сговорчив директор, направи си лична среща, ще те изненада. Пусни ни я Дидева, някъде се разбрахме да правим селско училище.

За Регалия и Бултест са слуховете за достоверност на ПИ мат.

# 340
  • София
  • Мнения: 7 049
Регалия, да. Не са само слухове. В Регалия са близки не само резултатите! Wink

# 341
  • Мнения: 1 951
Ето това решава всички проблеми с вируси от какво да е естество
Скрит текст:

# 342
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 324
Регалия, да. Не са само слухове. В Регалия са близки не само резултатите! Wink

В смисъл? Кое освен резултатите?

# 343
  • sofia
  • Мнения: 1 473
Слънчева, доизкажи се😉 Хич не ми харесват тестовете им по БЕЛ, откакто трябваше да сочи детето синоним на думата "топтенесист" и други такива хрумки😀
  Дикси, тая леля дали прави бели магии и за НВО, да отпуснат малко децата, че ги преучихме😛

# 344
  • София
  • Мнения: 7 049
Ох, Дикси! JoyJoyJoy
Пийте си ракията с чесъна, а се доверявайте само на Маг Дидева!
И нека силата бъде с вас! Joy

Кое, освен резултатите, може да е близко до реалния тест? По мат? Гледайте да хванете последните им 1-2 теста...
Googlish, на Регалия ли не ти харесват тестовете по БЕЛ? За тях нищо ме мога да кажа.

Общи условия

Активация на акаунт