СЕДМИ клас 2019/2020 - тема 10

  • 24 662
  • 781
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 21 436
То от вирус до вирус има разлика.
Скрит текст:
Като стана дума за магове...Една софийска школа често познава. Я тезата, я геометричната задача от втора част на изпита по математика....

# 346
  • София
  • Мнения: 1 103
Ето това решава всички проблеми с вируси от какво да е естество
Скрит текст:

А има и по-ефективно лекарство според доц. Кантарджиев
Правилно са се насочили по-горе Stuck Out Tongue

# 347
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 285
Посъветвайте ме къде да търся частен учител по японски?

# 348
  • Мнения: 3 040
...
Кое, освен резултатите, може да е близко до реалния тест? По мат? Гледайте да хванете последните им 1-2 теста...
....
Ние тук се поопиянихме от изпаренията, ама bubcheto да го закове ли последно това в първия пост?

# 349
  • sofia
  • Мнения: 1 473
Ох, Дикси! JoyJoyJoy
Пийте си ракията с чесъна, а се доверявайте само на Маг Дидева!
И нека силата бъде с вас! Joy

Кое, освен резултатите, може да е близко до реалния тест? По мат? Гледайте да хванете последните им 1-2 теста...
Googlish, на Регалия ли не ти харесват тестовете по БЕЛ? За тях нищо ме мога да кажа.
 Да, на Регалия, имаме помагало с тестове, изключително ми тъпеят, едни такива скалъпени ми се виждат, и тезите са масовка и нищо оригинално.

Последна редакция: чт, 06 фев 2020, 23:03 от googlish

# 350
  • Мнения: 21 436
Личният ми опит от няколко теми е, че първият пост се чете, докато е на първа страница. Joy

# 351
  • София
  • Мнения: 7 028
Личният ми опит от няколко теми е, че първият пост се чете, докато е на първа страница. Joy
От няколко години искаш да кажеш, нали? Joy

# 352
  • у дома
  • Мнения: 7 140

За Регалия и Бултест са слуховете за достоверност на ПИ мат.
Аз си ги следя от години-да близки са по-тежест с реално НВО-това за мат,по бел нямам идея...
Да не  седне значи човек да вечеря-после  нямате изчитане.

Последна редакция: чт, 06 фев 2020, 22:36 от svetlaem

# 353
  • Мнения: 3 040
Личният ми опит от няколко теми е, че първият пост се чете, докато е на първа страница. Joy
Дидева, съвсем буквално ме прочете. Head Band
Аз сред шеги и закачки си сложих това на моята първа страница. Blush

# 354
  • Бургас/Варна
  • Мнения: 10
А за Варна пробните изпити на коя школа се доближават най-много до реалното НВО?

# 355
  • у дома
  • Мнения: 7 140
В момента нама школа,чийто пробен да се доближава до реалното НВО,чисто и просто,защото все още не е взет геометричният материал,който се пада във втората част,а и в първата де...

# 356
  • Мнения: 21 436
На мен ми харесват пробните на Вектор по математика.

# 357
  • Мнения: 6 918
А някой има ли наблюдения за ПИ по БЕЛ на СМГ Учители? Дали се доближават като трудност или като точки? Много са ми удобни и си я записвам Ния там. И за 08.03 пак я записах.

# 358
  • у дома
  • Мнения: 7 140
На мен ми харесват пробните на Вектор по математика.
И на мен-даже и това че са 2 варианта ми допада-на моето естествено не,защото го карам да прави и двата...За негово щастие по бел не се появи 2 вариант или по бел правят 1,а само по мат са 2 варианта?

# 359
  • София
  • Мнения: 7 028
Слънчевата, онуй вашето си има сговорчив директор, направи си лична среща, ще те изненада. Пусни ни я Дидева, някъде се разбрахме да правим селско училище.

Представих си ви като обект на обсъждане в темата за частните. Joy
Какво ще е училището? Ако е СУ (не соф.университет) ще се напъна да родя още едно дете. Joy

Общи условия

Активация на акаунт