СЕДМИ клас 2019/2020 - тема 10

  • 24 755
  • 781
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 8 228
Ние се регистрирахме във форума, когато наборът беше бебе. Казвам ние, защото мъжът ми направи регистрацията, за да можем да ползваме търсачката на форума. Видяхме каквото ни интересуваше и той естествено забрави за форума, а аз продължих да надничам от време на време и с раждането на малкия започнах да се включвам все по-активно. И така вече повече от 13 години съм тук с чужда самоличност, защото продължих да си ползвам първата регистрация. 😂
Приятно ми е, когато знам, че "познавам" някои хлапета от бебета или от първи клас, а те вече са станали големи момчета и момичета. Но и в реалния живот е така.

# 601
  • Мнения: 5 000
Аз съм от мартенската тема, има ли майки от отчетната?

# 602
  • Мнения: 11 664
Влезнах уж за отчетната тема, но не се вписах.
После исках да пусна тема в Туризъм, но трябваше да имам 50 мнения. И се заех да ги направя ... къде, в Клюкарника и в Наш дом. Тогава не се отчиташе публикувано мнение навсякъде
Направо в дълбокото 😂
Докато си направя 50-те публикации и бях забравила какво искам да питам Whistling

# 603
  • у дома
  • Мнения: 7 140
Аз съм от мартенската тема, има ли майки от отчетната?
Моето е март-даже съм усхяла да го родя на деня на числото Пи,обаче тогава си пишех повече в темата на голямото ми дете-тук се вкл редовно,когато ни обединиха да не сме по месеци...

# 604
  • София
  • Мнения: 2 446
И моето е март, но не съм писала по отчетни.

# 605
  • Мнения: 3 491
Моето е май 2007. На НВО тъкмо ще е навършил 13, живот и здраве.
Днес беше на ПИ в "Регалия". При пръв прочит му намерих две изключително глупави грешки в теста. Стандартен иначе като структура, май е вярно, че всички ПИ си приличат.
Според него текстът за преразказ е бил  лесен. Приятелят му, с който ходиха заедно, каза, че едно момче изцяло преписало  едната част от преразказа на моя син. А той е толкова отвеян, че нищо не е видял..Разправя, че се чудел защо приятелят му прави знаци да си прибере листите..

Последна редакция: пн, 10 фев 2020, 09:07 от Amanda.D

# 606
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 327
Днес й казали на Ема, че в ПИ по МАТ имало объркани задачи (тя ми сподели още след изпита, че според нея имало сбъркани задачи, защото нямало как да се получат, ама не й повярвах), също така последната задача от 2 модул нямало да се взима предвид, защото този материал не бил предаден в школата все още, само в групите на Симеонов. Ако може някоя мама, която разбира от задачи, да ги погледне!

# 607
  • Банкя
  • Мнения: 40
Аз отдавна съм във форума, но последните години само чета мнения и търся и информация. Със забързаното ежедневие ми се прииска да общувам с хора по теми които  мен ме вълнуват. За това съм и тук. Благодаря.

# 608
  • Мнения: 6 925
Днес й казали на Ема, че в ПИ по МАТ имало объркани задачи (тя ми сподели още след изпита, че според нея имало сбъркани задачи, защото нямало как да се получат, ама не й повярвах), също така последната задача от 2 модул нямало да се взима предвид, защото този материал не бил предаден в школата все още, само в групите на Симеонов. Ако може някоя мама, която разбира от задачи, да ги погледне!
Вчера и аз, и Ния ги решихме всички. Не видях грешни задачи. Последната е само сбор на ъгли в триъгълник, няма еднаквости, не зная докъде са стигнали с материала.

# 609
  • София
  • Мнения: 12 228
Ние живеехме в Алжир, в периода 2-ри - 5-ти клас. Баща ми работеше, майка ми не, аз ходех на училище.
Интересно. И аз съм живяла в Алжир като дете, но бях по-малка. Някъде на 4-5 години, със сигурност преди предучилищната, защото нея си я карах вече в Пазарджик. При нас майка ми работеше, баща ми ме гледаше Simple Smile
За съжаление нямам много спомени от тогава. Набор 81 съм.
Аз също съм от пишещите още от отчетната. От августинки 2006 имам приятелка, която после ни стана кума Simple Smile, а от отчетната на малката е другата ми много добра приятелка Simple Smile
Спомена се и кърменето, аз също навремето често се включвах във форума, за да получа подкрепа и информация за кърменето, след което бях от доброволните консултанти, а след това и от платените.
Скрит текст:
При мен все пак това е доста странично занимание за съжаление, тъй като нямам достатъчно свободно време. Работя най-вече с недоносени бебета и или близнаци. Извън доброволните консултанти и към двете организации  за консултант - специалист с определени познания е напълно нормално да се заплаща както за всяко друго нещо. В останалите страни е по същият начин, повечето IBCLC-та си имат лична практика или работят към болниците.

# 610
  • Мнения: 6 586
И аз бях от декемврийките тогава, но бях и с друг никнейм, също така бях активна на пловдивските срещите на един друг актуален тогава форум - биберон.бг. Ех, сякаш беше вчера.
И аз стартирах форумската си кариера в Биберона! Беше невероятен форум!

# 611
  • Мнения: 3 048
Изпитът по математика от Междучасие, който ми изпрати gadamer и за което благодаря. Тестът е почистен.
https://dox.abv.bg/download?id=2e32814659

Нека тормозът над седмокласниците да започне сега. Grinning

# 612
  • Мнения: 6 925
Изпитът по математика от Междучасие, който ми изпрати gadamer и за което благодаря. Тестът е почистен.
https://dox.abv.bg/download?id=2e32814659

Нека тормозът над седмокласниците да започне сега. Grinning
А сигурно ли е, че е минал навсякъде? Обикновено имат поне две седмици дати.

# 613
  • Мнения: 3 048
Упс. Не съм помислила за това. С Gadamer обсъдихме да го изчистя и кача.
Това не е състезание. Не знам дали деца четат тук, но майка не ми се вярва да плати за ПИ и да го реши на детето преди това.
Ако кажете да си махна съобщението?

# 614
  • София
  • Мнения: 7 190
Току що проверих в сайта на Междучасие - днес е била последната дата. Simple Smile
А да помоля за отговорите?
😊
Истината е, че вече просто нямам сили да решавам каквито и да било задачи. И без това някак трудно вървят нещата при нас.

Общи условия

Активация на акаунт