Октомврийче смее се със глас, пролетта посреща във захлас! - 2019 -Тема 4

  • 15 056
  • 764
  •   1
Отговори
# 720
  • Пловдив
  • Мнения: 3 641
Хаха и ние не спим..напоследък само се пробужда за ядене и пак спи. Но днес не ни се получи и от 2 до 3 и 47 в момента е активна мята ръце и ближе наред..наака се, повърна се и пълна програма просто. Изчаквам още 5 мин и мисля, че може да давам цица и да заспи.

# 721
  • Мнения: 143
Аз не съм от тези които пият особено ама виж джин с фанта лимон/тоник е друго работа. Както каза ти нямам търпение да си пийна 😁😁🍸


Като гледам повечето сме около едни години, много якоо.
Аз съм на 33 и на мен ми се излиза, обичам да ходя по партира, но както беше записал някой в момента мечтата ми е да спя. Simple Smile

Преди да забременея преоткрих Джина с тоник. Казвам ви нямам търпение да спра кърменето. Simple Smile
Всяка вечер ще си пия по един.

# 722
  • София
  • Мнения: 123
Да. Особено като сме навън. Вкъщи придремва за по 15-20 минути на интервал от два часа да кажем и към 3-4 си прави още един сън за час-два. Каката също много спеше като бебе.

Кви пенсионерки, кви пет лева?! Аз съм на 39 и си се чувствам супер. Снощи излизах с приятелки, мъжът ми ме отмени. Справи се чудесно. Сега сме на гости в Хасково. Сестра ми иска утре да ходим на пиано бар. На мен си ми се ходи. Ще си спретнем хубаво парти. Свекървата ще ни я гледа. Тя моята спи по 12 часа. Ляга в полунощ, към 5 и към 9 яде без да си отваря очите. Всичко си изцоква и после се оригва пак спяща. Слагам си я в кошарата и тя продължава да си спи невъзмутимо. И към 11:30 - 12:00 се събужда от нощния сън.
А през деня спи ли? 🙄😁

# 723
  • Мнения: 783
Аз съм на 29,по принцип не съм върл фен на дискотеките,но от както родих имам 3 нощни партита 🥳😆😂 Първият път беше Ноември на сбирка на класа, оставих бебчовците на ММ. 2 и 3 път с ММ бяхме на рождени дни канени,веднъж на майка му,другият път на нашите ги оставихме.
И аз искам рецептата за тортичката,моля.😋

# 724
  • Мнения: 610
Добро утро, давайте тези торти 😁 не че ми се получават, но обичам да се пробвам. И аз не пия твърд алкохол, но преди 2,3 вечери толкова ми се допи мохито леле 🍸 и кафе, искам да пия много кафе 😁. Партита не ми лпсват, но страшно ми липсва да каже някои приятел - айде да отидем в Огняново и ние еми хайде, сега не става точно така.
Малката мисля че изяжда около 130, снощи имахме изцедена кърма 110 мл, хапна ги и после дояде от едната гърда. Хапва повече на обяд и вечер преди по-дългите спането, през другото време не мисля, че яде много.
Вчера дойде барбарона, доста се впечатли като го видя, но като стане на 5 месеца (11.03) ще я пробваме след консултация с педиатър.
Аз пък се запалих по Големите малки лъжи и даже два дни съкратих разходката, за да го гледам 😁 не бях гледала сериал от преди да родя.

# 725
  • Мнения: 4 032
Aз cъм нa 32, диcкотеките не ми липcвaт, липcвa ми пиенето 😔 и понякогa ми липcвa  cвободaтa дa прaвиш кaквото и кaкто ти хрумне....  и поcле cи cпомням че имaм тонове домaкинcкa рaботa и трябвa дa готвя....  докaто нaй-нaкрaя cготвя нещо, което мъжa ми cе cъглacи дa яде😃

# 726
  • Мнения: 989
Сподели!
Благодаря ви за мненията,ще я оставя
 1-2 седмици и пак ще пробвам. Чак на 21.03 ставаме на 5месеца. Аз съм на 25,излиза ми се,има на кой да я оставя,но не искам. Искам си вкъщи с нея и мъжо,и не ми липсва нищо... а може храна,хубава храаана ама да не готвя аз хахаха... Наскоро открих една торта,вече 3-ти път я правя тъй като се влюбихме във фкуса и е много лесна,ако има желаещи,готвещи мами ще споделя : )

# 727
  • Мнения: 989
Ти си супер късметлийка! Доста поспива! Simple Smile
Аз нощем си ставам по няколко пъти, сутрин от 6 ч. или най-късно от 7 ч. сме супер свежарки, готови за бурна игра!
Под "пенсионирала съм се" нямах предвид, че не излизам- излизам си и още как, но не и до сред нощите. По-кротко и до по-рано, друго някакси просто не ми се иска!
Кви пенсионерки, кви пет лева?! Аз съм на 39 и си се чувствам супер. Снощи излизах с приятелки, мъжът ми ме отмени. Справи се чудесно. Сега сме на гости в Хасково. Сестра ми иска утре да ходим на пиано бар. На мен си ми се ходи. Ще си спретнем хубаво парти. Свекървата ще ни я гледа. Тя моята спи по 12 часа. Ляга в полунощ, към 5 и към 9 яде без да си отваря очите. Всичко си изцоква и после се оригва пак спяща. Слагам си я в кошарата и тя продължава да си спи невъзмутимо. И към 11:30 - 12:00 се събужда от нощния сън.

# 728
  • Мнения: 799
Аз пък пия по 2-3 кафета на ден, и през бременността пиех 🙄

# 729
  • Мнения: 610
Четох, че няма данни кофеинът да превъзбужда бебетата и да не могат да спят, но някак не смея. Понякога пия малко след обяда.
Аз пък пия по 2-3 кафета на ден, и през бременността пиех 🙄

# 730
  • Мнения: 404
Като я нахраня в 6/ 6 30, пия 1 кафе и после я храня  към 9. Мисля, че е достатъчно време да се усвои от организма. Не пиех  само през първите 3 месеца, мое си решение.

# 731
  • Мнения: 799
Аз пия след като съм я нахранила. На кофеина му трябват 30-40 мин да се усвои/разгради.

# 732
  • Мнения: 79
2 яйца и малка опаковка маскарпоне,използвам бисквити роден край с масло кръгли 2-3 пакета,редя тортата в кутия от млечна салата на лидл голямата (нямам толкова малка тава). Разделят се белтъци и жълтъци,в жълтъците добявяте маскарпонето и маслото(разтопено) аз от себе си добавям и аромат ванилия разбивате на крем но не прекалявайте да не ви стане на масло маскарпонето.Белтъците избивате на сняг със захарта 200-300гр според вкуса ви,след което ги добавяте при другата смес но не бъркате с миксер а със шпатула или лъжица ако съответно нямате.Трябва са се получи хубав еднороден крем. Почвате да редите тортата започнете с крем отдолу и потапяите за кратко бисквитите в не толкова топло кафе или мляко. Накрая поръсвам със смлени бисквити. Да ви е сладко.

# 733
# 734
  • Мнения: 79


Това е количество за голяма торта,извинете че разтегнах такъв локум в 3 поста.....

Общи условия

Активация на акаунт