🎭 Като две капки вода - сезон 8, тема 1

  • 28 454
  • 735
  •   1
Отговори
# 210
  • София
  • Мнения: 11 538
Тази година ще са повече от един явно. Сякаш само Маги пее добре от изброените дотук.
Дано не участва наистина Михов, не бих го издържала и най-вече подмазването от страна на всички водещи и жури, където и да участва.

# 211
  • Мнения: 8 997
Кой каза за Михов пу пепел му на клавиатурата Joy
Аз смятам, че Луна ще се напъва да е победител даже. Тя е болезнено амбициозна и егоцентрик, със сигурност ще даде всичко от себе си - да ни покаже коя е тя! и евентуално да ни шашне(не че вече не сме с нейните изцепки).
Тото почти не може да пее, но е доста артистичен.В ББ на сценките с Даниел (Роналдото) със сълзи съм се смяла с тях.
Джанаварова ми е адски несимпатична и лигава, но пък може да пее.

# 212
  • Мнения: 5 341
По-скоро трябва да си зададем въпроса кой изобщо може да пее от избраните до момента участници. Луна не съм я чувала до момента да пее, но Галка ще е мъчение с нейното мяукане.

# 213
  • Мнения: 411
Цитат
По-скоро трябва да си зададем въпроса кой изобщо може да пее от избраните до момента участници.
Тези, които се изявяват професионално като певци, поне пеят вярно. Не коментирам гласовите данни и музикалния стил.
Обаче всеки, който е имал лошия късмет да слуша Тото на живо, знае че без модулатор на гласа изкарва само равен тон.

# 214
  • София
  • Мнения: 11 538
Навремето бях на едно участие на Каризма и Галя пееше много зле, когато  въобще успявахме да я чуем, че нямаше и сила на гласа.

Дара ми харесва понякога как пее, има опит и наживо, не е топ певица, но в Х Фактор имаше и добри изпълнения, за мен си беше артистична. Изби я обаче много на лигавене и глупости. Има красиво лице, пее ок, ако залагаше на развиване на общата си култура и по-малко лигавене, щеше да ми харесва. Дано се представи в добра светлина, не съм я отписала нея като участник.

Последна редакция: вт, 18 фев 2020, 23:14 от Niya-

# 215
  • Мнения: 940
Аз съм доволна за Маги Джанаварова. Харесва ми. Дано да се справи добре. В маскирания певец не успях да я разгадая, даже се опитвах да разубедя мъжа ми, който пък бе сигурен, че е тя.
Луна... направо отсега съм втрещена. Ще е голямо шоуто с нея. С неадекватното и поведение няма да има скучно изпълнение. Искам да я видя като мъж, ако може тъмнокож и да пее рап. 😂

# 216
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Влязох с намерение да пиша гневен пост, след като разбрах кои са новообявените участници (), но пък след прочитането на мненията тук, ми поотмина. Браво, че ме поразвеселихте!

# 217
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Че не я слуша главата Луна, не я слуша. Че е болно амбициозна, е. Ама и Буюклиева е такава и нищо не направи в нейния сезон, освен тръшкане, физиономии и претенции. Все пак е забавно шоу, а не реалити, излъчвано от психиатрията.

# 218
  • Мнения: 411
Ама и Буюклиева е такава и нищо не направи в нейния сезон, освен тръшкане, физиономии и претенции.
Е, как да не направи? Цял сезон пя като... Петя Буюклиева Joy

# 219
  • Мнения: 2 654
Ама и Буюклиева е такава и нищо не направи в нейния сезон, освен тръшкане, физиономии и претенции.
Е, как да не направи? Цял сезон пя като... Петя Буюклиева Joy
😁😁😁😁😁😁 Много вярно!

# 220
  • тук, на мястото си
  • Мнения: 21 722
До тук знам само за един който не се занимава професионално с пеене - Антоан, поне така беше представен. От останалите не знам кой ще пее "вярно".  Галка може да пее вярно, ако и чуем гласчето. Луна и Фики сигурно могат да пеят вярно, но с попфолк елементи. Тото и Георги - не знам, а за Дара  нямам думи. Само една Маги остава и дано последния, девети участник е свестен.

# 221
  • Мнения: 2 560
Аз съм слушала Каризма на живо, по времето когато бяха на гребена на вълната. От двамата, Миро е пеещият, та не знам Галка как ще се представи, но тогава беше зле.

# 222
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Кой пее, кой не пее... важното е да успяват да избягат от собствените си гласове, защото 12-13 седмици да слушаме едни и същи, не върви. Особено за имитаторско шоу.

# 223
  • София
  • Мнения: 7 886
За това трябваше да има актьори. Те в крайна сметка нямат "собствен глас", но могат да имитират

# 224
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Трябваше.
Ама засега е само един едничък. При това е от "неизвестните". Ако деветият участник не е Димо Алексиев, отсега съм за Антоан.

Общи условия

Активация на акаунт