🎤 Гласът на България - сезон 7

  • 45 707
  • 736
  •   1
Отговори
# 675
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Дина Юдина спечели миналия сезон.

Ето линк за този сезон: https://www.1tv.ru/shows/golos-60-chetvertyy-sezon/vypuski/slepy … usk-ot-03-09-2021

В петък започва испанският формат.

# 676
  • Мнения: 5 115
Аз харесвам много и руският детски формат.

# 677
  • Мнения: 5 907
Със закъснение и благодарение на Мари Мар изгледах епизода. Имаше добри изпълнители. Но все още не мога да си обясня присъствието на Дара. Ако беше жури, да го приемем. Но ментор... На кого? На някого с двадесет години опит, макар и не на голяма сцена? И не очаквах да го кажа, но поведението на Галена е по-премерено от нейното.

# 678
  • Мнения: 5 115
Дара е по-малка от Галена. Оставаше да са на един акъл. Но Галена ментор - неадекватен избор. Толкова  неодекватен изборът на ментори, съсипва нивото на формата. За съжаление у нас е трагично.

# 679
  • Пловдив
  • Мнения: 1 567
Аз пък мисля, че младите има какво да научат от Дара. Тя работи напоследък с чуждестранен екип и аз много харесвам новите й песни, както и клиповете към тях. Харесвам и нея като изпълнител. А съм на 50, не на 15. Като поведение може и да се лигави понякога, но тя е едва излязла от тийн годините все пак.

# 680
  • Мнения: 5 115
Дорис, аз не слушам Дара. Не слушам и чалга. Но Дара ми стои по-добре от Галена в случая, а и не само.

# 681
  • DE
  • Мнения: 9 068
На мен Дара не ми пречи, млада е, активна, дори говорния и дефект не ме дразни. Обаче оная мумия набедена за певица ужасно ме дразни.

# 682
  • Мнения: 11 730
Дара е идол за младото поколение. Не ме дразни изобщо присъствието ѝ.
И Галена не ме дразни. Не и знам изобщо творчеството.. На Дара някои песни ми харесват,макар да съм далеч от тийн възраст. Новата ѝ е песен е доста добра.

# 683
  • София
  • Мнения: 7 869
Дара е идол за младото поколение. Не ме дразни изобщо присъствието ѝ.
И Галена не ме дразни. Не и знам изобщо творчеството.. На Дара някои песни ми харесват,макар да съм далеч от тийн възраст. Новата ѝ е песен е доста добра.
Дара е на 23 години, до кога ке води официалнон тийн?

# 684
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
А къде Дара е определена като тийн? Мисля, че има разлика между тийн и идол на тийнове.

# 685
  • Мнения: 5 907
Мисля, че не може да обобщаваме кой е идол на младите. Имам поглед върху 15 годишни, които слушат Рамщайн и Металика, не съм сигурна дали дори знаят коя е Дара. Но не бих обобщила. Може да са малцина слушащи такава музика.

# 686
  • Мнения: 5 115
За Дара казахме. А Галена? Даже Камелия взе да ми липсва, а това е зле, по дяволите.

# 687
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Е то никъде не се е твърдяло и че Дара е идол на ВСИЧКИ млади. Според мен по-скоро се има предвид, че не са ѝ таргет хора над 40-45, да речем (тук също съвсем примерно го пиша, да не се счита пак за обобщаване). Макар че и на мен 1-2 нейни песни ми харесват. Също и представянето ѝ в Х фактор.

Иначе нито Дара, нито Галена са подходящи за ментори. Доста голямо безсилие е налегнало екипа, щом са допрели до тях.

# 688
  • Мнения: 5 907
"Идол на младото поколение" ми звучи така, на всички. Приемам, че може би прекалено детайлизирам.

# 689
  • Мнения: 5 300
Каквато и да е Галена е много успешна в професията си, и според мен би била от полза на участниците, които я изберат. Тя между другото рядко се съгласява да участва в разни предавания, рядко дава и интервюта, та не бих казала, че са закъсали продуцентите.

Общи условия

Активация на акаунт