Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим - 15 / Февруари 2020

  • 228 688
  • 3 695
  •   1
Отговори
# 120
  • София
  • Мнения: 11 537
Да, а в годишната класация я сложих в отрицателните категории, даже не си представях преди месец, че ще седна да я гледам, но ето, че ме опроверга. Наистина ми харесаха видеата й от Виетнам, не ми е любим влогър, но пък реших да дам стимулиращ глас за старанието и промяната и дано продължи в тази насока.

# 121
  • Мнения: 1 869
Извинете, това ли е отслабналата Мимозка?
Скрит текст:
Скрит текст:

Тва е бухнал козунак / сладкиш.

# 122
  • Мнения: X
Добре, че фарма компаниите имат огромни бюджети - то не бяха лекарства, ваксини, витамини дето рекламират Поля и колежки.
доколкото знам в много държави реклами на допълнителни от задължителните ваксини са напълно забранени, тук изкачат отвсякъде включително и в Инстаграм. За мен е жалко от алчност да се продадеш и да знаеш, че някое наивно и глуповато момиче/дете може да ти послуша "професионалния съвет" .

Аз също гласувах за Валери - 2те й видеа от Виетнам бяха супер, дори сестра ми и приятели ще ходят през март месец и казаха, че видеата за последната екскурзия са били наистина полезни.

# 123
  • Мнения: 68
@ Cherry Lady, не ми се стори полезно да споделя за антимикотик (благодаря за поправката:), дори напротив.

Ето го поста, където е споделила за целия курс лечение:
http://polinasofia.com/2016/04/gabichki-po-nokti-lechenie-orungal/

Последна редакция: пн, 03 фев 2020, 17:19 от Javelinia

# 124
  • Мнения: 324


В една от изминалите Коледи, Ели беше споделила, че е помолила г-н Бърч и фамилия Бърч, да не си подаряват скъпи подарци, а по-скоро символични дреболии  понеже нямала достатъчно парички, за да покрие техния стандарт за подаръци (цитирам по памет). Помня, че бях впечатлена от дискретното споменаване на ситуацията, както и от искренността й. Но забелязвам, че когато става въпрос за нещо, което ще и служи на нея или й е необходимо, влага парички- било за грим продукти, било за кафе машина, която струва около 400 евро...

# 125
  • Мнения: 111


В една от изминалите Коледи, Ели беше споделила, че е помолила г-н Бърч и фамилия Бърч, да не си подаряват скъпи подарци, а по-скоро символични дреболии  понеже нямала достатъчно парички, за да покрие техния стандарт за подаръци (цитирам по памет). Помня, че бях впечатлена от дискретното споменаване на ситуацията, както и от искренността й. Но забелязвам, че когато става въпрос за нещо, което ще и служи на нея или й е необходимо, влага парички- било за грим продукти, било за кафе машина, която струва около 400 евро...

Аз си спомням това изказване, но по мой спомен беше една определена година, когато не беше в цветущо финансово състояние, заради проблем със зъбите, където беше хвърлила доста пари. Тогава си спомням, че беше казала, че цялото семейство няма да си подаряват подаръци, а ще спестят парите и ще отидат някъде на почивка през следващата година, а мама Бърч все пак и беше взела някакъв подарък, мисля. Това е по мой спомен, де, но така или иначе тя си решава как да си харчи парите.

# 126
  • Мнения: 2 654
Главата ме заболя от стила на писане на г-жа Билоконна...😩😩😩 Що за изразни средства са "тъпи нокти", "Прецакани" и т.н. и т.н....🤦🤷

# 127
  • Мнения: 178
Стилът на Деситу Пеева е застинал някъде в 90те години на миналия век. Тя споменавала ли е да има някакви сертификати за тая козметика дето продава? Не обичам да се коментират малки дечица, но в нейния случай не мога да не споделя, че ми прави впечатление, че нейното момиченце само издава звуци или мълчи и гледа странно. Струва ми се на възраст, в която поне някакви думички може да приказва вече. Силно се надявам с това суровоядство поне да й следи кръвните показатели и да я суплементира по някакъв начин.

# 128
  • USA
  • Мнения: 7 280
Къде й задават тия въпроси - в Инстаграм или в страницата й?
Много ме сърбят ръцете да й задам няколко въпроса за това каква майка е, но едва ли ще ги прочете.

Всичко чете.Аз точно на тази тема много съм я критикувала и плюла в кореспонденцията ми с нея,защото не понасям майки,които си делят децата и се държат все едно е нещо нормално??!
И за мен Кармен не се развива добре,но се надявам сега,откакто е тръгнала за по няколко часа на градина дневно и сред деца да проговори,пък и да похапне нормална храна,вместо треволяци и кълнове от сутрин до вечер.
Тази Десислава за мен е,не само нестабилна,но и опасна за децата си и хората,които се връзват на "леченията" й.

Последна редакция: пн, 03 фев 2020, 17:49 от Adoralova

# 129
  • Мнения: X
Аз пък, честно казано, не виждам нищо лошо в това да си купи кафе машина, пък дори и за 400 евро да е. Аз не бих ги дала, но щом може да ги отдели, защо не. А и тя няма да ѝ служи само на нея, не живее сама все пак. Нещо самото сравнение ми е леко нелепо. Ако техният стандарт за подаръци е по 200-300 евро на човек, съвсем нормално би било да не може да ги покрие, не го разбирам като "стискане". Ама тук става въпрос за уред, който се предполага, че ще служи години наред и се купува веднъж. Не знам, аз лично не мога да направя аналогия между двете ситуации.

Последна редакция: пн, 03 фев 2020, 17:58 от Анонимен

# 130
  • Мнения: X
Ели тогава похарчи много за зъболечение. Сподели, че в Дания по Коледа няма практика да се разменят символични подаръци тип козметичен комплект, сладкиши или нещо подобно. Разпространена била и традицията да се прави списък и всеки да казва какво иска. Ама исканото можело да е кафемашина, прахосмукачка и т.н. И ако трябва да купиш такива подаръци за десетина души..
Просто беше такъв период. Браво за искреността й тогава - и към семейството на Майкъл, и към публичността. Можеше да си премълчи и да не разберем, не е длъжна да споделя. Браво и за решението им да отделят пари за почивка. Хубаво е, че не са я накарали да се чувства допълнително неудобно. Смятам, че отношенията са прилични и близки при тях и се радвам за това. Мисля и че не е тип жена да прахосва излишно пари.

# 131
  • Мнения: X
Ели си инвестира в кухненски уреди. На мен лично след бърз Гугъл тази ми излиза за 250-300 евро, което за автомати е ниска ценова категория. Не е като да е тръгнала да си взима Jura.

# 132
  • Мнения: 18 547
Не виждам и аз нещо общо в сравнението на двете неща.
За полезните неща, които ще служат за дълго време, особено уреди и домакинска техника най-много си заслужава да се инвестира. Няма лошо. Това са добре похарчени пари.

# 133
  • Мнения: 35 106
Най- мразя шампоан и парфюм да ми се подаряват на Коледа. И аз съм ЗА практични неща.

# 134
  • Мнения: 8 929
Ели си инвестира в кухненски уреди. На мен лично след бърз Гугъл тази ми излиза за 250-300 евро, което за автомати е ниска ценова категория.
Тази кафемашина не е автомат, еспресо с цедка е. Автоматите нямат ръкохватка.

Общи условия

Активация на акаунт