Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим - 15 / Февруари 2020

  • 228 707
  • 3 695
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 3 743
На Пепе не бих имала доверие за каквото и да е било, защото е доказана лъжкиня. Но това са бели кахъри моето, щом не пречи на други, значи е подходяща за всякакви проекти и кампании. ✌️

# 586
  • Мнения: 6 604
Ванилия, виж първа точка от второто събитие.

# 587
  • Мнения: 1 090
Вече е предъвкано, но на страницата за дискусията ясно си пише, че ще присъстват двама лекари и гост Пепелджийска. Блогърката удобно се превърна в откриваща събитието след първия негативен коментар. Точно пък тя да е водеща на здравна дискусия е по-зле и от гост. Това не е новогодишното парти на Токуда. Неподходящо е, но и по-зле има, все пак имаше една жена с много деца от един хубав човек, която стана първа сред майките...

# 588
  • Мнения: 975
Гледах от тук от там новото видео на Валери Simple Smile Усвоила е нови движения на ръцете, замая ми се главата. Нови придобивки е, има не лоши неща, само това с ръцете малко дразнещо и произношението на &other stories. Повечето дрехи ми харесаха, само тия бермудки не мисля, че ще продължават да са такъв хит, но аз не съм гуру, може и да греша 🙃

# 589
  • Мнения: 2 838
Гледахте ли Кристина Ян?
Мъжа и е в командировка за 6 седмици в Амстердам и тя и детето са отишли с него. Решила на всяка цена да захранва сина си след няколко дни,така че специално купи шезлонг за целта. Стори ми се малко странно зя такъв кратък период да купуват неща,които едва ли ще вземат на връщане в България. Каза че не харесвала кошарата,която дали от хотела за детето, защото няма нива и не била съгласна то да спи толкова ниско, искала да купува нова...само  За ваната,която взе съм окей,тъй като е наистина необходимост според мен,ама другите неща са ми леко капризи сякаш..

Адриана Първанова с клип от уикенда си с приятелки в Кюстендил. Допадна ми цялостната атмосфера.

Сега пуснах някакво ново видео на МегЗ, но съм още в началото. Представя истинска история на момиче тормозено от приятеля си..

# 590
  • Мнения: 9 483
Ванилия, виж първа точка от второто събитие.

WTF?!

Как да разберем имаме ли репродуктивен проблем и после как да се грижим за бебешката кожа?
Това сериозно ли е??? 🙄 😃

В такъв случай не се учудвам, че гостът по темата е забременяла случайно от първия срещнат в бар. 😏

Последна редакция: чт, 06 фев 2020, 21:03 от Вαнилия*

# 591
  • Мнения: 1 102
Пуснах на Пепе новото видео и съм потресена от помощниците и. Тази девойка направо и става течение между ушите, то са стойки, чупки, джуки Mask как не мога да понасям такива създания

# 592
  • Мнения: 1 463

На мамите дупетата ли са бебини, бебините дупета ли са мамини...
А мислех Маги за умно момиче.
Ако започне да говори и в мн. ч. има дислайк огромен от мен.
Аве, някои като родят и се случва някакво тотално оглупяване. Това закономерност ли е? 🤔

# 593
  • Пловдив
  • Мнения: 1 373
Новото видео на Пепе ми хареса, забавно, неангажиращо. Филяка беше там показа го жената. Помощниците и бяха странни да го кажем, момчето ми допадна, но момичето яко влезе в роля на Виктория 😂😂😂😂

# 594
  • Мнения: 1 090
А мислех Маги за умно момиче.
Ако започне да говори и в мн. ч. има дислайк огромен от мен.
Аве, някои като родят и се случва някакво тотално оглупяване. Това закономерност ли е? 🤔
Не.
Както стана ясно няколко поста по-нагоре, първо раждаш, после се стараеш да разбереш имаш ли репродуктивни проблеми, след това се грижиш за бебешки кожа и дупе. Такъв е животът.

# 595
  • Мнения: X
Искате ли да се уплашите малко от Биляна?
Скрит текст:
Баауууу

# 596
  • Мнения: 2 721
Искате ли да се уплашите малко от Биляна?
Скрит текст:
Баауууу
Тази тъпа ли е или да?
Знае ли какви са рисковете докато се излага на такова слънце бременна? 🤦🏻♀
Аз родих на 21, и се изумявам като виждам колко кухи същества има на тази възраст.Тази изобщо не я виждам в ролята на майка.Само си представям как дондурка бебе и пуши наргиленЦе.

# 597
  • Мнения: 28
Момичета, ето ви едно изключително стилно съчетание от кака Вал...

# 598
  • Мнения: 4 349
Гледахте ли новото видео на Валери? Личи си, че е напълняла, май го е споменала, ако съдя по коментарите, защото прецъквах видеото, но е много сладка. Честно казано, без да искам да спекулирам, ми се струва, че е бременна. Ако е - страхотно, ако не - надявам се килограмите да не я притесняват. Хубава си е и някак ми изглежда доста спокойна (това между другото, не го казвам във връзка с килограмите).
Някой питаше назад - мисля, че точно 2016 е почнала да снима, досега са минали почти 4 години, защо да не ги наричаме "старите видеа"?

# 599
  • Мнения: 771
На мен съчетанието ми харесва. Рядко нося тоалети с такъв силует, защото предпочитам или само горната част да е широка или само дънките/панталона, но не мисля, че е грозно.
Косата и също изглежда доста по - добре от последните години.

Общи условия

Активация на акаунт