Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим - 15 / Февруари 2020

  • 228 706
  • 3 695
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 2 654
На кой министър е била секретарка тази Тея?😁

# 721
  • Мнения: X
Във видеото казва, че е била секретарна на министър от временното правителство преди няколко години, но не казва кой Grinning

# 722
  • Мнения: 771
Да се изкажа и аз за Теа и Александра. Харесвам ги и двете, но смятам, че на първо място са много различни по характер - едната е доста експресивна, вечно нахилена и поддържаща имиджа на много позитивна персона, другата е доста по - спокойна и сдържана. След това, смятам че и двете са станали популярни благодарение на нещо си, а не заради свои собствени постижения. Александра с някакъв супер абсурден и просташки скандал, а другата покрай мъжа си. Ако говорим за умствен капацитет не мисля, че блестят като някакви невероятни гении, но нека не се лъжем. За да бъдеш секретар на министър и да работиш в банка се изисква професионализъм и поведение и това са качества, които не всеки притежава и не всеки желае да се научи на тях. Без значение дали Теа е станала такава благодарение на родители или сама, а това ние не го знаем и можем само да гадаем. Бих казала, че подобни позиции не се дават само на връзкари, така че не е задължително и не е редно да го приемаме за факт. Щом е работила това, значи някой я е уреди. По същата логика можем да кажем, че Александра също е станала модел благодарение на някого. В моделските среди не е само красив и висок, и там се изискват връзки. Та от тази гледна точка, Теа е имала качествата за тази професия и са я взели, Александра също. В тяло и външен вид и двете са хубави. Поведението на Александра е доста по - експресивно, както вече казах и на мен не винаги ми допада,защото ме дразнят вечно нахилени хора. Теа ми е доста по - ненатоварваща и близка до моето поведение. Аз не я намирам за надута, просто често изказва мнение публично без да е нужно да го прави според мен.

# 723
  • Мнения: 1 502
Казва, че е била секретар в едно от временните правителства, което ще рече за кратко.

# 724
  • Мнения: X
Мила Хриси, аз работя с министерства и повярвай ми там няма случайни хора, отишли там без стаж. Особено на подобни позиции. Ако беше случаен човек щеше да е секретарка на някой директор на дирекция, а не на министъра, както се изрази.
Същото важи и за собственика на банка.
Или е била 2017та, когато е била на 25 г. или 2013/2014 когато е била на 21/22 г.

Последна редакция: пт, 07 фев 2020, 15:56 от Анонимен

# 725
  • Мнения: 771
Мила Хриси, аз работя с министерства и повярвай ми там няма случайни хора, отишли там без стаж. Особено на подобни позиции. Ако беше случаен човек щеше да е секретарка на някой директор на дирекция, а не на министъра, както се изрази.
Същото важи и за собственика на банка.

Аз също работя с министерства като асистент и съм напълно случайна без никакви връзки.

# 726
  • Мнения: X
Скрит текст:
Мила Хриси, аз работя с министерства и повярвай ми там няма случайни хора, отишли там без стаж. Особено на подобни позиции. Ако беше случаен човек щеше да е секретарка на някой директор на дирекция, а не на министъра, както се изрази.
Същото важи и за собственика на банка.

Аз също работя с министерства като асистент и съм напълно случайна без никакви връзки.
Говорим за секретарка на министър. Помисли каква информация минава през нея, като писма, ангажименти и прочие.
За мен си е очевадно наместена, за да има цвят СВто ѝ.

# 727
  • Мнения: 1 502
Каквато и да е ми е безлична. Ако утре се разделят с Наум дори няма да я помня. А той би си продължил сериала, примерно..

# 728
  • Мнения: X
Лигавенето на Петканова ми идва малко в повече, но пък тя си имаше някаква започваща кариера като модел доста преди връзката и с Петканов или пък скандала с пръста. Вярно, добиха популярност след това, но мисля, че и без него щеше да си развие кариерата. Много често я тагват на реклами из чужбина. Наскоро гледах много стари снимки в инстаграм акаунта й и имаше снимка от къщата, където живеят сега, а тя тогава дори не е била с Петканов, аз мислех, че са си я купили след вип брадър Grinning

Ако ви се гледат малко стари снимки от 2014 Grinning

Скрит текст:



# 729
  • Мнения: 940
Каквото и да си говорим - камерата обича Богданска. Доста фотогенична и с тази усмивка... А нали сме на тема Александра и Теа, да питам нещо. Ясно ми е защо Алекс има силикон, а каква причина е изтъкнала Теа за нейния?

# 730
  • Мнения: X
Каза, че след като е пооформила тялото си с тренировки, й е липсвала симетрия, и е преценила, че ще се харесва повече с по-големи гърди.

# 731
  • Мнения: 9 483
Аахахахаха 😃 Любо: скоро няма да имам никакви приятели в Ютуб 🥴😂😂😂

# 732
  • Мнения: X
Капитонова с руски произход ли е?

# 733
  • бургас
  • Мнения: 739
 И не само за това,че няма симетрия а и зашото са намалели драстично така каза във видеото.
Малко ми напомня на скирта чалга дива. Раздава го мега възпитана с 5 виШи и мъж ама тайно се изкъртва в някоя чалготека

# 734
  • Мнения: 9 180
Аахахахаха 😃 Любо: скоро няма да имам никакви приятели в Ютуб 🥴😂😂😂
Tо и без това в тези среди едва ли има нещо поодобно на приятелство.
На мен ми хареса видиото му,но аз не принципно не харесвам Слави.Има доста неприятен тембър,което е най-малкия му проблем.

Общи условия

Активация на акаунт