Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим - 15 / Февруари 2020

  • 228 796
  • 3 695
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: X
Паскалева какво се пени? Барабар Петко с мъжете, може с Палечка да си партнират да раздават правосъдие. Какво общо има в случая индустрията с това откъде идва млякото? Защото то си идва от кравата (или друго животно) и рекламата показва това. Достатъчно е за знанията на едно малко дете. С подобни изявления трябва да си извънредно изряден, иначе бързо ще се издъниш. Рекламирала ми десерти и мюсли, сега реди мъдрости. Никаква логика в поста. Това, че за необходимото количество животински продукти се използват и не съвсем приятни практики, не променя факта, че кравата дава мляко.

# 751
  • Мнения: 4 690
О, на мен Любо ми харесва още от Къртицата, много обичам такива дето се палят за всичко Joy

Алекс Богданска и Радост Тодорова изгряха по едно и също време - едната стана Мис на баскетболния, а другата на футболния отбор. Спорна слава, известна само на клюкарки като мен, но оттам тръгнаха нагоре. И двете визуално много ми допадат.
Аз съм малко луда и всичко деля по категории, та има категроия красива, но бездушна; красива и чаровна; само чаровна, но с някаква магия.
Ето една Денина Мартин красива жена е, но ...нищо...стерилна красота, виж вече Алекс, Йоана Йоко са други, така де - това по мои виждания.


Колкото до Паскалева..ако почнем да мислих за произхода на всяка храна, суровината за нея, условията на труд, при която е създадена и заплащането, няма да ни остане нищо, което да ядем с чиста съвест, освен ако не го отглеждаме в задния двор.
Пък за тези с ядковото мляко - Нямате срам, бездушници! Садистки!

# 752
  • Мнения: 1 789
От Ралица Паскалева имам много неприятни лични впечатления, общо взето с Радост Тодорова са един дол дренки - приятен външен вид, но само докато си отвори устата.

# 753
  • Мнения: 51
Опитах се да гледам видеото на Пепе, ми не става за гледане. Самата Пепе с усмивката си е напълно поносима, в сравнение с онези двамата, които ѝ помагат!

# 754
  • софия
  • Мнения: 773
Aз му имах на Любо фейсбука и мислих да му пратя суперлативите от предната тема, ама викам да не се разсърдите.
Иначе аз го харесвах от Къртицата и ми е доста забавен..
Дали има тема за на Мегз Маската, че са ми интересни коментарите по него. Аз не успях да се насиля да го изгледам

# 755
  • Мнения: 137
По принцип харесвам канала на Йоана Йоко, но снимките и в Инстаграм са ужасни.
Скрит текст:

Очаквах да я обсъдите доста по-рано и коментарите към нея също. Да, има хубаво тяло, но и на мен понякога ми идват в повече снимките й.
Скрит текст:

Последна редакция: пт, 07 фев 2020, 19:02 от Kris7ina

# 756
  • Мнения: 2 658
Любо ако ги подхване всички инфлуски за рекламите в Инстаграм...ще качва ново видео всеки ден!

# 757
  • Мнения: X
Любо е българският еквивалент на Tea Spill ☕

# 758
  • Мнения: 35 110
Мда, явно днес ще гледаме голи задници, щем - нещем. И не само веднъж, а във всеки цитат..

# 759
  • Мнения: 6 604
Мда, явно днес ще гледаме голи задници, щем - нещем. И не само веднъж, а във всеки цитат..
Ама лачен. 34 годишен. 😁🤗

# 760
  • Мнения: 6 930
По принцип харесвам канала на Йоана Йоко, но снимките и в Инстаграм са ужасни.


Очаквах да я обсъдите доста по-рано и коментарите към нея също. Да, има хубаво тяло, но и на мен понякога ми идват в повече снимките й.
Скрит текст:

Тъкмо си рекох, е, нищо, поне описанието на снимката е забавно и иронично, но с долния отговор на коментар пак се върна на първо квадратче...
Мен не ми пречи да си показва д-то, просто самите снимки са кофти, лош вкус лъха от тях.

# 761
  • Мнения: 4 690
На Николчето шефа е в Семейни войни.

# 762
  • Някъде там
  • Мнения: 16 059
Скрит текст:

Кака ви Зорка си е скрила видеата за лична употреба. Ядосахме къдричка много сериозно ей 😉😀
Ивана ще става риалити звиздъ
https://youtu.be/f-tlw2F_wjc

Йоко нали се пенеше в иг и преди, че който не харесвал обикновени снимки по бански да не я следвал.

Ейчетата не съм ги гледала.Скучни са ми.
Петканови си гледам с кеф заради Габриелчо.

Валчето да не е бременна, прочетох коментарите ви, но така и не разбрах?

# 763
  • Мнения: 1 695
И аз имам кофти лични впечатления от Паскалева, много превзета и далеч не е от земното момиче, за което иска да я мислят

# 764
  • Мнения: 9 484
Нямам лично впечатление от Паскалева, но и за мен е неприятна.
Много е красива и в ОЖ много я харесвам.
Но покрай участията ѝ в други предавания и интервюта, ми стана антипатична.

Валката не е бременна, във видеото каза, че е качила кг, но иска да ги схвали и се захваща с тренировки и режим.
Повечето тоалети, които показа ми харесаха, но онези ретро клинчета са потрес! Широките панталони също ми допадат, но да бяха една идеа по-дълги. Не ми харесва така да се вижда глезенът.

Тази Йоана нееднократно е обсъждана тук, за мен е много пошла и вулгарна. Само едно нейно видео съм гледала, когато я пуснаха в темата, но и там се изтипоса по бельо и ми беше достатъчно.

Общи условия

Активация на акаунт