Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим - 15 / Февруари 2020

  • 228 351
  • 3 695
  •   1
Отговори

Анкета

Любим влогър за месец януари

Опции:

* Гласуването приключено: сб, 29 фев 2020, 19:35
* Може да изберете максимум 3 опции.

# 765
  • Мнения: 3 747
Любо с коя певица бил ходел?

Коя Николче? Оная с гадните мигли ли? И кой е шефа й?

Някой се възмущаваше, че Тея казала, че Наумче ще смени Амайче и ще изчисти - е тук не виждам нещо нередно. Той й е баща, а и е част от това домакинство. Естествено че ще върши нещо, а няма да ти кръсти.

Паскалева не й е за сефте да се пали така. Миналата година беше подела някаква кампания за хейт срещу Спиди, защото й забавили/изгубили някаква пратка. Ей, голяма драма беше, с дни хейтваше на стори.

Аз му бях писала на Любо за нещо от темата, ама не ме отрази. 😂 Трябва повече хора да му я пратят темата явно 🤷‍♀️

# 766
  • Мнения: 1 859
Любо с коя певица бил ходел?

Скрит текст:
Коя Николче? Оная с гадните мигли ли? И кой е шефа й?

Някой се възмущаваше, че Тея казала, че Наумче ще смени Амайче и ще изчисти - е тук не виждам нещо нередно. Той й е баща, а и е част от това домакинство. Естествено че ще върши нещо, а няма да ти кръсти.

Паскалева не й е за сефте да се пали така. Миналата година беше подела някаква кампания за хейт срещу Спиди, защото й забавили/изгубили някаква пратка. Ей, голяма драма беше, с дни хейтваше на стори.

Аз му бях писала на Любо за нещо от темата, ама не ме отрази. 😂 Трябва повече хора да му я пратят темата явно 🤷‍♀️

С Рут Колева, сетих се за името.

За мен, той също се появява тука на балкона...Satisfied Какво смятате, че нямат нагласени алърти в Гугъл или не си пускат името периодично, за да видят какво се пише за тях? Simple Smile

Последна редакция: пт, 07 фев 2020, 20:00 от Yogurina

# 767
  • Варна
  • Мнения: 2 835
Любо е готин и умен, но от видяното в Къртицата е май малко чепат характер, според мен. Иначе уж бяха двойка с Рут Колева, но се разделиха.

# 768
  • Мнения: 28
Момичета, не само Раличка мисли за кравите. Като бях малка, на село имахме едва крава и тя си даваше мляко и сутрин и вечер, без да има теле. Това кърма ли е било или ? Като не им харесва да консумират мляко, да не коментират. Сигурно са виждали крава само на снимка.

Скрит текст:

# 769
  • Мнения: 4 690
Любо в Къртицата се залюби с Рут Колева - жена с много спорен характер, но висок спортен дух и хъс за победа. Интересното е, че влезе в предаването , имайки гадже, вътре се оказа бременна от него, направи аборт и се събра с Любо. Колко е истина, колко режисирано от Опосумите - не се наемам да кажа, но беше много драматично.

Николчето -  да, тази с миглите. Скоро качи видео, в което шефът и' я пранква. Той е собственик на верига за бургери и с част от екипа явно участват в шоуто, познах го от видеото, което се споменаваше тези дни.

Паскалева също я намирах много красива, обаче гледах няколко интервюта с нея и цялата и красота изчезна. Понякога не можеш да каже какво точно не ти харесва в някого, просто е цялостно усещане, предупредителен инстинкт.

Аз харесвам слаби фигури и определено на Валери и се отбелязват качените килограми.
Ще стане ясно какво-що, тя и Полина имаше нарушен имунитет, и Маги беше преяла просто, та... На никого нищо не пожелавам без да знам дали го иска, защото на мен като ми го кажат не ми става приятно.

# 770
  • Мнения: 6 843
Аз харесвам слаби фигури и определено на Валери и се отбелязват качените килограми.
Ще стане ясно какво-що, тя и Полина имаше нарушен имунитет, и Маги беше преяла просто, та... На никого нищо не пожелавам без да знам дали го иска, защото на мен като ми го кажат не ми става приятно.
Напълно съм съгласна. Да са живи и здрави, пък за другото те си знаят.
Аз не коментирам бременности, но и не толерирам лъжи.
Полина я харесвах до преди фиаското с падналия имунитет и видеото "ЗАЩО Е ТАЙНА". За мен беше супер нелепо цялото нещо.
Маги и преяждането с кюфтета също. Тя пък спря да ми допада в последния месец след всичките сторита, а уж и тя се криеше половин година.
Нормални неща в живота, а те ги завъртяха в едни схеми, тайни и драми, които оставиха лош вкус.

# 771
  • Мнения: 9 478
Като гледах видеото и аз се присетих за номера на Полина, но Валчето не ми изглежда чак такава хитруша.

Вярно, тази Маги и тя излезе с тъпа история.

Лелее наистина любов имаше история с Рут в Къртицата, бях забравила, че съм го гледала това 😂
В съседната тема тези дни беше пусната снимка на Рут, тя си е сменила физиономията направо.

# 772
  • Мнения: 3 747
Аз затова не знам за тия двамата, никога не съм гледала никое такова риалити на бтв. Ама то май е било преди 100 години? Тя и Рут е една устата, не знам как са били заедно въобще.
А иначе наистина бая операции е минала жената. Вече няма нищо общо със себе си, което е просто су-пер. (поне за външния й вид де)

За Валери не бих се учудила да я видя бременна, но не мисля че са на този етап с Мартин. Още ми изглежда като да си пътуват, да си се лигавят и да си купуват по едно доматче.

# 773
  • Мнения: X
Видях thumbnail - a на Ивана, че ще участва в реалити, и реших, че ще участват двамата с Боби в това новото любовно предаване на Нова. Не знам и аз защо реших така. В някакво уеб грим реалити щяла да участва.

# 774
  • Мнения: X
Анелия прави скромен Гивауей с много хубави условия. Не иска да тагваш 10 човека. Полина веднъж реши да даде комплект от продуктите си и не пропусна да задължи тагване на друг човек, при все, че си има последователи.

# 775
  • Мнения: 5 563
И на мен заглавието на Ивана ми се стори много гръмко с това реалити и си казвам: "Аха, това ще е нещо интересно.. може би Нова или БТВ", а то.. уеб реалити на Ейвън.

# 776
  • Мнения: 7 775
Змийчета,
Петък е, поздрав https://instagram.com/peaceoot?igshid=uexeg5rpauhh
🤤😝🤤

# 777
  • Мнения: 1 859

Gift Heart

Змийчета, и един петъчен поздрав от мен с любимата ви Флора и любимият ми и доскоро мразен Мъци:

Скрит текст:

Лана, можем ли да добавим и Мъцито, плсс, много е забавен.

# 778
  • Мнения: X
Четохте ли поста на Адри? Доста искрени сампопризнания. Не разбрах за работата - не я е харесвала ли? Защото казва, че се радва, че хобито е станало професия и е могла да си позволи да напусне работата, която не я прави щастлива. А бях останала с впечатление, че е доволна.

# 779
  • Мнения: 137
На мен пък мъже с дълги коси са ми гнусни.

Интересно ми е как ли ще изглежда Ивана отстрани, снимана от други хора. Иначе се съмнявам да е интересно предаването.

Общи условия

Активация на акаунт