Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим - 15 / Февруари 2020

  • 228 353
  • 3 695
  •   1
Отговори

Анкета

Любим влогър за месец януари

Опции:

* Гласуването приключено: сб, 29 фев 2020, 19:35
* Може да изберете максимум 3 опции.

# 795
  • Мнения: 9 478
Мъжът на Мегс да не си го е прибрала жена му отново?! 🤪😂

# 796
  • Мнения: 3 743
Ох, извинявам се, объркала съм се наистина. Чефо пише под видеата, но аз на Чоко се дразня и съм му приписала излишно грях.

П. П. Какви са тия мъже с имена на вафли? 😵

# 797
  • София
  • Мнения: 1 339
Мегз Рончева е свалила снимките с плейбоя Рончев 😂

# 798
  • Мнения: X
Харесвам стила на Елица, но тези змийски ботуши...отврат. Скоро се беше появила с подобна пола. Опрелено не е “нейния” стил.
 

# 799
  • Мнения: 2 645
То нали ние си нямаме работа и коментираме другите по цял ден...това го разбрах...ама тия дето генерират тая цифра...явно и те нямат друга работа...😜

# 800
  • Мнения: 1 463
Елица и дружката много обичат да правят "модни тенденции"
Аз не разбрах видеото на Антоанета за Бекамовица, реклама на Мания ли е всъщност?

Мда, сега видях. Ех, Виктория, ех, Бекъм. Grinning

# 801
  • Мнения: 4 123
Ивана и аз като видях за реалитито ,си помислих,че или в "Смени жената" или  в това новото,ще участва.Сега ще ни залива със сторита от новото начинание,за наш ужас.Омръзна ми да я гледам на снимката от Айвън,100 сторита на ден с тази снимка.Цял свят разбра,Иванке,че са те снимали и си в каталог на Айвън.Стига вече си ги качва,баба и тя знае!

Последна редакция: сб, 08 фев 2020, 04:59 от Morkovel99

# 802
  • Мнения: 6
Тези дни гледах клипче на Витория Капитанова , хареса ми една рецепта за закуска. Сега и отворох профила в инста ,блокирала ме е ,защото преди време ме беше последвала,а аз нея не 😂😂😂 леле леле как се засягат влогърките като не им се получи схемата с последване-отследването..

# 803
  • Мнения: 324
Ивана обаче, ако сте забелязали остана “вярна” на AVON, за разлика от Валери и моооже би А. Попова. Но това в никакъв случай, както бяха писали по-горе, не значи, че трябва да ни бълва публикации за това.

# 804
  • Мнения: 4 123
Тя нека си работи с тях,аз за това не е упреквам.Ама от както се е появила снимката и' в техния каталог ли е ,не знам,не съм го разглеждала.Всекидневно поне в 5 сторита присъства,досадно е .Само вчера поне 4 бяха,това е май седмица вече.Може да е и по-малко,на мен да ми се струва повече.
Някой знае ли,какъв е принципа на ютюб,че ми показва тези новини,за тия образи и защо?Като нито един отт тях,не следвам и не гледам,освен Звездев.
Скрит текст:
Скрит текст:

# 805
  • Мнения: 324
Тя нека си работи с тях,аз за това не е упреквам.Ама от както се е появила снимката и' в техния каталог ли е ,не знам,не съм го разглеждала.Всекидневно поне в 5 сторита присъства,досадно е .Само вчера поне 4 бяха,това е май седмица вече.Може да е и по-малко,на мен да ми се струва повече.
Някой знае ли,какъв е принципа на ютюб,че ми показва тези новини,за тия образи и защо?Като нито един отт тях,не следвам и не гледам,освен Звездев.


На мен, непосредствено под някое видео, често ми изписва “The clashers viewers also watch this channel”, мисля, че от там има някаква препрадка към нас.

# 806
  • Мнения: 35 069
А защо държите Любо да дойде да чете в темата?
Аз се дразня, когато влогъри идват тук и се обясняват.

# 807
  • Мнения: 1 859
А защо държите Любо да дойде да чете в темата?
Аз се дразня, когато влогъри идват тук и се обясняват.

Щот' сме му големи фенки! Innocent

Той едва ли ще е от обясняващите се, то са само суперлативи по негов адрес. Най-малкото - ще му стане приятно. Simple Smile

# 808
  • Мнения: 1 918
Ама Любо верно е секси. Малко ме разочарова с тази Рут - винаги ми е била безкрайно противна. Ама сигурно завиждам.

# 809
  • Мнения: 9 478
Е, никой не иска от него да се обяснява за нещо.
А пък в крайна сметка, всеки има право да си изкаже гледната точка, да се защити, обясни и т.н., ако сметне за нужно. Не виждам нищо лошо и дразнещо в това.
Дори е за предпочитане пред включването от разни анонимни профили, които ни обясняват периодично колко сме злобни и завистливи.

Общи условия

Активация на акаунт