Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим - 15 / Февруари 2020

  • 228 746
  • 3 695
  •   1
Отговори
# 810
  • Мнения: 661
А защо държите Любо да дойде да чете в темата?
Аз се дразня, когато влогъри идват тук и се обясняват.
Никой не държи, да идва да чете или коментира..Просто,  в темата е един от малкото харесвани хора, защото е истински, и представя хубав контент...Нека знае, че е харесван,  и  че има подркрепа в Бг- мама.. : )))))
Гледах последният клип на Ивана, и не мога да разбера, защо постоянно повтаря "Много работа имам" , "Имам много задачки" , и т.н. ..Защо постоянно се акцентира, върху това..
На Валери единствено лилавият гащеризон, харесах...Всичко друго беше потрес..Особено кафявата рокля, видях я вчера в Бершка за 60 лева...Ужасно грозен артикул ...Милата, даже тоалет и за 8 март, подготвила ..ХАХХАХАХАХ

# 811
  • Мнения: 5 563
Изгледах го Любо.. еййй, много ме кефи. Simple Smile)))
разби го Слави.

# 812
  • Мнения: 1 870
Момичета, утре някоя от вас има ли път към МОЛ-а на "Стамболийски" и евентуално с шанс да попадне на онази лекция с нашата приятелка?

Много искам да отида, за да видя пак какви ще ги къдри, но се въздържам, понеже много съм й набрала и може да ме избие на агресия.

# 813
  • Мнения: 12 976
Ауууууу, Любчо яко сипа на Славчо:)😂🤪
С големия черпак:) Слави нищо не можа да каже в своя защита, очевидно всички факти, които Любо изтъкна са си баш така.
Аз не харесвам Слави, но пък той и Айде бг са любими на дъщеря ми ( на 7 Simple Smile и не мога да отрека, че благодарение на тяхните класации за топ 10 на Еди какво си, научава много интересни неща. Е, искаше да и купувам нещо си там с Бухльо и книгите на Славчо, но не смятам че е лошо. Преведени или не класациите им са достъпни и интересни за малките.
Слави обаче се е объркал че само второкласници го гледат и решил малко по тъча така да хлъзга потребителите, което е много непочтено. На мен ми стана много неприятен, като тръгна да събира при за глобата си...
Като се има предвид, че от един партньор, не спонсор 🤪 сигурно взима по толкова...
Ивана гледах също, не беше чак толкова скучна, понеже не беше само вкъщи. Цветът на косата и не ми харесва, сливаше се с пуловера и, с тена и, не знам, обезличава я сякаш. Може би с по- тъмна коса ще е по- добре.
И Валерия гледах с визиите. С кафявата рокля държи една чантичка пред корема и го крие...
Ще видим:)

# 814
  • MJF
  • Мнения: 333
Скрит текст:

Наистина не мога да си обясня как може тези "инфлуенсърки" да са толкова неграмотни Hands Thumbsdown

# 815
  • Мнения: 1 870
Скрит текст:
Скрит текст:
Наистина не мога да си обясня как може тези "инфлуенсърки" да са толкова неграмотни Hands Thumbsdown

Е, на едното място го е налучкала. Simple Smile

# 816
  • Мнения: 1 463
Впрочем гледах Любо за втори път. Евала, за това, което каза за Слави. Не ги знаех тези подробности, а много деца го следят. Мен винаги ми е било странно голям мъж да цъка игрички за 10 годишни, а и си спомням, че когато го глобиха, за масовото изкачване на Черни връх, беше пуснал клипче, в което искаше да платят глобата последователите му🤔
Още тогава ми се стори малко съмнителен, но не го следя, за да знам подробности.

# 817
  • Мнения: 28
ВалериЕто пак си е играла с фотошопа. Или е поканила някой баристА, да й направи сърчице в кафето.

Скрит текст:

# 818
  • Мнения: X
Любо много преиграва. Иначе подкрепям идеята на канала му.

Антоанет какво пак направи със стената?Надписът вече е черен и се вижда само "oanet popo" и половината стена е празна.

# 819
  • HH
  • Мнения: 3 257
Любо все го сравнявам с Невил Лонгботъм от тв-поредицата за Хари Потър. Преди 15 години и сега, та дори и преди 10. Разликата е коренна.
За Рут не знаех какво си е причинила. На мен по онова време, когато изгря ми харесваше, защото визулно беше различна. Отличаваше се от другите. Сега не е грозна, но никога няма нищо интересно в начина, по който изглежда.

Вчера заради вас си пуснах Вал. Направи ли ви впечатление колко много ръкомаха?
Иначе и аз не мисля, че е бременна. Защо и е да си купува толкова тесни рокли и гащеризони, ако е под въпрос дали ще може да ги облече и един път този сезон.

Не знам дали сте го коментирали и дали я следите, но sophieshohet кара ски в Боровец. Преди ден-два беше качила много сторита и хвалеше някакви ресторанти и каза, че са много доволни от ризорта и т.н. Не вярвам да са и платили Simple Smile

# 820
  • Мнения: X
Скрит текст:
Ето го пак този тоалет на Ели. На тази снимка хич не ми харесва как изглежда.

# 821
  • Мнения: 27
Във видеата на Ивана забелязах, че ме дразни следното - всеки път, когато предстои нещо вълнуващо за нея, казва едно към едно думите "Утре/по-късно/тази седмица предстои нещо много интересно, за което съм много развълнувана. Няма да ви издавам какво е то все още, за да бъде изненада, но само ще ви кажа, че е много вълнуващо. Нещо различно е, но няма все още да ви казвам какво, ще трябва да изчакате и да видите." - общо взето по 5 пъти повтаря как НЯМА ВСЕ ОЩЕ ДА НИ КАЖЕ за какво става дума. За мен това би имало смисъл ако тийзва дадена кампания/проект/събитие с месеци или седмици напред, но при положение, че ще покаже въпросното нещо в същия влог след точно 3 минути, ми идва малко излишен целият драматизъм.

Знам, че го прави, защото иска да задържи интереса на зрителя, за да изгледа цялото видео и да не го изключи на втората минута, но при мен лично малко се получава обратен ефект. Smiley Smiley

# 822
  • Мнения: 9 646
Много са ми смешни така като натрупат някакви random предмети само за снимката - кафе, гримове, плюшки... за мен е супер безмислено.
Аз съм май от най-големите фенове на Ели, обаче тоалетът й за Осло.. WTF. Спортни шапка и яке и та-да - официална  чантичка и курвенски леопардови ботуши.. просто съм без думи.
Какво се е случило със Звезди? Пише, че много лошо й е започнала новата година..

# 823
  • София
  • Мнения: 11 755
Защо спрягате ВалериЕ за бременна? Тя си каза че е качила 6кг, което хич не е малко. Най-вероятно има поликистоза, отдавна си го мисля заради пъпките и, така става и с кг, рязко качване, на мен ми се случи също, както бях слабичка и изведнъж бам 5кг и няма сваляне. Кафявата рокля беше потрес, супер ретро, но ВалериЕ винаги купува неща които те първа стават модерни.

Любо беше топ и мен ме изкефи.

Попова е поръчала НиЛо, да видим дали ще се подмазва или ще е искрена.

# 824
  • Мнения: X
Вече е февруари, а Ивана продължава да качва във всеки пост по 5-6 идентични снимки. Или няма идея от времето, или си мисли, че експериментът й е успешен. Толкова замазва лицето си и слага филтри, че изглежда сякаш палтото, косата и лицето й са един цвят, а на живо определено не са. А в сторита разказва как се опитвала да разнообразява фийда си.

Иначе реалитито на Ейвън изглежда неадекватно - Алина е топ гримьор, използващ само и единствено най-висок клас козметика; Бибонс се гримира чудесно и за сесии, и в ежедневието, но многократно е казвала в инстаграм, че има атопична и силно чувствителна кожа и ползва единствено минерална пречистена козметика - не мисля, че би сложила ейвън на лицето си евър. За Звезди не знам, не я следвам. Ивана ще блесне с нейните големи петна с кафяв руж по бузите, за да скрие пъпките - това се постига и с нисък, и с висок клас козметика.

Общи условия

Активация на акаунт