Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим - 15 / Февруари 2020

  • 228 737
  • 3 695
  •   1
Отговори
# 825
  • Мнения: 1 695
Не знам какво е преживяла Звезделина, няма и да гадая, нека си е лично, но отдолу не може да не ми се набие на очи Пиранята с “гушвам те”. Ах❤

# 826
  • Мнения: 1 870
Не знам какво е преживяла Звезделина, няма и да гадая, нека си е лично, но отдолу не може да не ми се набие на очи Пиранята с “гушвам те”. Ах❤

#нитоденбезчетки

# 827
  • Мнения: 9 646
Аз и друго се замислих напоследък, защото хвърлих око на някои уж грим-гурута. Подчертавам, че не се интересувам много от темата и не съм много наясно, обаче такива гримове не бях виждала досега. Когато видя някое селебрити или модел е с доста незабележим лек грим, а гримьорките в YouTube като почнат да се мажат, да очертават едни дебели вежди и устни, които седят супер неестествено, да напластяват сенките за очи.. направо ужас.. поне за мен..

# 828
  • Мнения: 25
Малко със закъснение,но да се изкажа и аз. За мен Теа е много хубаво момиче, Александра пък въобще не е мой тип,просто на живо е огромна, а харесвам миньончета. Поведението им с Дани на много пъти ми е инфантилно, а къщата е на Даниел много преди да срещне Алекс Simple Smile  BTW под снимката на Теа за Форбс се е включил мъжът на Гала с много интересни коментари как неговата дъщеря трябвало да е в класацията.
Ивана наистина вече е много досадна с тези еднакви снимки, а Коци как не й омръзна да се изтъква каква готвачка,детегледачка и чистачка е. От нейните сторита ми лъха само на една прислужница, която страда за отминалата младост.

# 829
  • Мнения: X
Да не е за дъщерята на Гала по-скоро? Неговата няма логика да е там.

Без бой си признавам, че ботушите на Елица ми харесват, но никога не бих ги съчетала така. Това яке е за маратонки/спортни боти/кецове. Ботушките бих комбинирала с изчистен тоалет в черно (рокля/блуза с панталон), за да са единствен акцент, защото са достатъчно натрапчиви.

# 830
  • Мнения: 1 789
Аз и друго се замислих напоследък, защото хвърлих око на някои уж грим-гурута. Подчертавам, че не се интересувам много от темата и не съм много наясно, обаче такива гримове не бях виждала досега. Когато видя някое селебрити или модел е с доста незабележим лек грим, а гримьорките в YouTube като почнат да се мажат, да очертават едни дебели вежди и устни, които седят супер неестествено, да напластяват сенките за очи.. направо ужас.. поне за мен..
Този коментар не го разбрах. Не знам кои модели и селебритита визираш, но ютюб гримьорите не създават тенденции, а масово пресъздават върху себе си именно видяното от червения килим или модния подиум. Дебелите хайдушки вежди са на мода от поне 3-4г насам, която мода пак не дойде от ютюб, а от селебритита като Кара, Кайли и т.н.

# 831
  • Мюнхен
  • Мнения: 812
Не знам дали някоя от вас гледа Луна Монтана, ама това момиче все повече и повече ми харесва, наскоро пусна клип как си е взела куче и се въртеше около това, че трябва да се осиновява, не да се купува, че човек трябва да е подготвен, показа какви неща му е взела, говореше за суровата диета колко е полезна за кучетата, абе въобще страхотна е, една крива стъпка не е направила, откакто има канал. Глътка свеж въздух е, в сравнение с всички останали 16-20 годишни, живеещи в L.A, и това далеч не й е първият адекватен клип, при нея си е стандарт.

За справка - Summer McKeen ми е УЖАСНО, ама ужасно фейк.

Последна редакция: сб, 08 фев 2020, 13:52 от Jinnafee

# 832
  • Мнения: 27
Между другото по въпроса с предишните работни позиции на Теа - тя на няколко пъти е отбелязвала инстаграма на майка си по свои снимки. Ако напишете името на дамата в Гугъл, излизат резултати за няколко личности, като не се наемам да потвърждавам коя от всичките е майка й, нека всеки сам да си реши как да филтрира и преработва информацията. Всеки сам може да си направи изводите - за работната й позиция, положението й и връзките, които може би има, и дали съответно тези неща са оказали влияние върху работните позиции на Тейчето до този момент. Simple Smile

Edit: Всъщност не знам дали това вече е коментирано и ако е така - се извинявам, че повдигам темата отново.

Последна редакция: сб, 08 фев 2020, 13:43 от Ava_B

# 833
  • Мнения: 1 870
Между другото по въпроса с предишните работни позиции на Теа - тя на няколко пъти е отбелязвала инстаграма на майка си по свои снимки. Ако напишете името на дамата в Гугъл, излизат резултати за няколко личности, като не се наемам да потвърждавам коя от всичките е майка й, нека всеки сам да си реши как да филтрира и преработва информацията. Всеки сам може да си направи изводите - за работната й позиция, положението й и връзките, които може би има, и дали съответно тези неща са оказали влияние върху работните позиции на Тейчето до този момент. Simple Smile

Да, майка й съвсем не е случаен човек.

# 834
  • Мнения: 4 690
Като видите нещо по-пиперливо правете веднага скрийншот, че после бързо-бързо изчезва. Интересното е, че явно първо публикуват, после мислят, но на Стефан коментари не виждам.

Ми нали съм змия и аз имам като на Ели, само че моите са боти. Обичам също да ги съчетавам малко по-странно и като цяло на Ели тоалетът не ми е ужасен, но нещо ми дразни окото - вероятно шапката или черните ръкавици и чанта.

# 835
  • Мнения: 9 646
Да, знам за веждите, че са модерни от доста време само дето на Кара й стоят естествено, а не например както тук
Скрит текст:
Снимката е само пример, нищо против момичето на нея. Но да, просто казвам, че такъв грим не съм виждала на никого и ме учудва, и споделих мнението си. Но както казах не следя много тези среди, само каквото видя по тв или в нета.

# 836
  • Мнения: 9 483
Не съм гледала коя е майката на Теа и още преди това видео да каже къде е работила съм смятала, че има солиден бекраунд от семейството си, то не е особено трудно да го видиш.

# 837
  • Мнения: 1 695
Много ми допадна новото видео на Йоана и едно момче от Китай за разликите там и тук. Изгледах го от-до, момчето изглежда много свежо, Йоанка също е много усмихната и готина, браво

Отдолу ми излезе тоя клип. Пуснах. Съжалих. Хубави момичета, ама е*аси лиглите, не са ми забавни:
https://youtu.be/5_hNhuTr0tg

# 838
  • София
  • Мнения: 11 755
Да, знам за веждите, че са модерни от доста време само дето на Кара й стоят естествено, а не например както тук
Скрит текст:
Снимката е само пример, нищо против момичето на нея. Но да, просто казвам, че такъв грим не съм виждала на никого и ме учудва, и споделих мнението си. Но както казах не следя много тези среди, само каквото видя по тв или в нета.

Виж сега, Ники е артист, тя обожава най-плътния  ФДТ на света и всичко по нея е изкуство, не ежедневен грим.

# 839
  • Мнения: 189
Не съм следила много Маги Сан през годините, но си поплаках на последното й видео. 😉

Много приятно + сподели, че е нормално в канала да има повече бебешка тематика, тъй като отрязява сегашната й действителност. Да си знаете какво да очаквате.

https://youtu.be/8jNKf0hX9lE

Общи условия

Активация на акаунт