Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим - 15 / Февруари 2020

  • 228 785
  • 3 695
  •   1
Отговори
# 885
  • Мнения: X
Ох, не знам каква марка е роклята, но изглежда много плоска. Гането има попадения, но в повечето случаи ми прилича на недоразвито джудже, надянало случайни дрехи. Не разбирам как може да има толкова фенове.

Любо наистина си е НОТ... а и доста умен и забавен. Харесвам го. Доста се отличава от масата.

И аз се разтърсих за майката на Тейченцето - имат снимка трите с близначката и е тагната. Естествено я проверих и в нета и тъй като името й е доста уникално, излизат ясни резултати.
За справка заема важна позиция в компания, собственост на държавата. Става ясно на кой министът е била асистент Тея.
Аман от хора, заемащи позиции заради роднински връзки, а не заради образование, лични качества и опит.
Всичките ми познати, които имат сходен професионален опит на Тея, са със същото мега напомпано самочувствие. Няма лошо, кой както може, но няма нужда да лъже как сама е постигнала всичко, като в живота всичко й е благодарение на майчето и Наумчето.

# 886
  • Мнения: 6 930
Гергуца наистина е адски несъразмерна. В което няма нищо лошо, ако не бяха жалките ѝ опити да се прави на фешън гуру. На мен лично ми прилича на недоразвито момиченце на 12-13 години с голяма глава и липсващи рамене.

Магисан винаги ми е била по-скоро симпатична, макар да не съм гледала много нейни видеа или да я следя в ИГ. Мислех, че е някак нормална, но честно казано тоя уклон към суеверия и разсъждения по темата, в допълнение към нечленувано "детенЦе" тотално ме отказват. Наистина ли са си стояли 40 дни вкъщи, заради "лоши очи"?!?! 😳😳😳 Адски ми е странно, сори.
Скрит текст:

# 887
  • Мнения: X
Оффффф, като започнат с тези суеверия...
Забелязала съм, че когато родителите са спокойни, и детето е такова.
А не понеже седяло 40 дена скрито покрито от очите и лошите мисли на хората.
Никой не ги кара да бъдат инфлуенсъри, а камо ли да показват децата си, че и да ги пазят впоследствие.

Аз пък си мисля, че децата трябва да бъдат с хора, които ги обичат открито и чисто, а не да бъдат пазени от всеки.

Куцо и сакато става инфлуенсър 😂😂😂

# 888
  • Мнения: 7 776
Логиката зад 40 дена вкъщи е проста - да се избегнат инфекции, както за новороденото,така и за родилката.
Но щом лошите очи повече я кефят като обяснение 😂🤣😂

# 889
  • Мнения: 2 657
Тази Маги Сан не мога да си я причиня, честно...Как беше израза "Не е моята чаша чай"😵
Само като хвърлих око на Инстаграма и - ами то си е направо WS Teleshop! Чипсове, ленори, феликси, сокове...😩
А тюрлю-гювеча от медитации, "чисти молитви" и бабини деветини против уроки...изобщо няма да го коментирам...

Последна редакция: нд, 09 фев 2020, 01:36 от butterfly_🦋

# 890
  • Мнения: 1 530
Тази Маги Сан не мога да си я причиня, честно...Как беше израза "Не е моята чаша чай"😵
Само като хвърлих око на Инстаграма и - ами то си е направо WS Teleshop! Чипсове, ленори, фелиски, сокове...😩
А тюрлю-гювеча от медитации, "чисти молитви" и бабини деветини против уроки...изобщо няма да ги коментирам...
Подкрепям напълно,  лежи на някакви стари лаври момичето..

# 891
  • Rock & Roll feeling ...
  • Мнения: 6 687
И аз се разтърсих за майката на Тейченцето - имат снимка трите с близначката и е тагната. Естествено я проверих и в нета и тъй като името й е доста уникално, излизат ясни резултати.
За справка заема важна позиция в компания, собственост на държавата.

Къде ?

Явно съм от малкото, които не намират, че Теа има някакво голямо самочувствие.
Винаги когато съм й писала в инста ми е отговаряла и се е държала като пич.
Следя влоговете им, приятни и позитивни и видно,че се стараят в това, което правят.
Що се отнася до професионалното й минало, дори да е "побутната" от майка й, какво ?
Нима това не е национална черта ? Могла - уредила я. Не виждам нещо кой знае колко лошо в това, нито съм забелязала Теа да има някакво грандиозно его от случилото се.

Маги Сан отначало ми беше малко лелчеста, но после много ми допадна. Хареса ми видеото, което направиха с обявяването на пола на бебето й - беше различно. И като цяло ми харесва,че е ненатоварваща. А това с духовното търсене, не го намирам за смахнато.

# 892
  • Мнения: 1 463
Маги и тя се изгуби в превода. Особено след бебето. Не е нужно да има видеа за "бебини дупита". Някак всичко, което показваше, работата си в списание 8, издиша.
Спомням си и едино видео за индийски лечител, който си беше шарлатан, но тя даже отиде до там, при това без основателен здравословен проблем. Тогава още ми светна червената лампа, за Маги.
Впрочем Зорница похвали шпатула за почистване от китайски сайт и представете си... тя няма обрив, непоносимост. 🤔😄

# 893
  • Мнения: 7 776
Аз значи съм от друга националност,щото не го разбирам това побутване на хора без стаж - в секретари на министри 😂

# 894
  • Rock & Roll feeling ...
  • Мнения: 6 687
Не е до националност, а до действителност. Това е типично за нашата действителност. И лошото е, че дори и аз не съм толкова склонна да посоча с пръст майка, която е могла да удари едно рамо на дъщеря си и го е направила.
Според мен ако човек не е кадърен, това няма да му помогне и да му направи кариерата. Ще му помогне до един момент, после ще окапе като гнил плод, ако няма добра квас.

# 895
  • Мнения: 7 776
Е така де, "инфлуенсър" е вече, всеки сам да преценява дали е това кариера или процес на ферментация на гнил плод 😉😂

# 896
  • Мнения: 2 657
Най-лошото е, че вече почнахме да възприемаме побутването и уреждането за нещо нормално. Само дето отсреща стоят още няколко кандидата, които нямат мама или тате, бате или кака, дето да ги нагласи на някой пост. Да не забравяме, че все още позиции в държавни институции се заемат чрез конкурс, пък било то и фиктивен. На тях какво да им кажем - е, сори, ама така е в България. Защото на мен така са ми казвали още в деловодството при завеждането на документите ми за кандидатстване...в моя скромен и наивен опит да се внедря в държавна институция. "О, миличка, ама то мястото е обещано вече на Марчето, на Гинка от счетоводния отдел щерката...Защо ти е да се ядосваш и да си губиш времето..."
Защо ли наистина...Ама така е в България, нали някой мамин или татин трябва да добави малко "цвят" в CV-то...
Извинявам се за отклонението, предполагам, че мнението ми ще бъдe изтрито, но не се сдържах.

# 897
  • Мнения: 2 223
Още малко и тия двамата "позитивните" щяха да изпреварят Пепето за клипа "Как направихме детето". Неприятни са ми много, сладникави, лустросани, въздух под налягане. Не виждам абсолютно нищо, което се предполага за претенциите, които имат. Грам не ме впечатли задника й на Теа колкото и да е хубав. За мен е абсолютно безлична-ако не знаех, че е тя, нямаше да я позная. Общо взето не мога да я запомня, толкова ми е рандъм. Фукливото й мнение за ангажираността.... Думи нямам. Да се образова първо какво се има предвид под ангажираност в соц медии и да си даде сметка, че ако не беше Теа на Наум, вероятно никой нямаше да знае коя е. Нито пък ако той не беше Шопов. Самозабравиха се и всеки реши, че има право на бомбастично самочувствие, само защото има някви заблудени, които нямат нищо за правене и по цял ден се ангажират с циклене в Инстаграм. А класацията е толкова нелепа, че дори не знам как им е хрумнала...нити кой колко е платил. Наум ми е като сърфист че от американска тийн драма.
Дупнишката Гана тоя парцал не знам от къде го извади, но такива рокли седят на 40 +. Изобщо кой върна модата на тия грозни пенюарести копчета, като "my granny would love this dress"? За нагоре няма и да коментирам, че ми писна да ме спамят модератори за това, че съм нарекла някви безумни неща с истинските им имена.
Биляниша бременна.... Направо ме убихте, тя не стана ли на 15 оня ден?! Там за какво самочувствие става дума и как като си отвори устата онемяваш...

Последна редакция: нд, 09 фев 2020, 05:03 от Breedlove

# 898
  • Мнения: 181
Скрит текст:


Ти да видиш ангажираността на Тейчето, червено кадифе била много лека торта. Ама направо, още повече от тази съмнителна сладкарница. Снимката изглежда много пошло, не знам каква синематография правят,но фотографията им куца.

Гледах ги в клипа на Любо, хубави тела -ОК, но ми липсва химия между тях.Някак сковани ми стояха, трябваше да е еротично,  а усещането което се носи от клипа е за някакви рандом хора снимани по бельо имитиращи секс сцени.
Струват ми се жадни за слава.

# 899
  • Мнения: 1 789
И аз помня някакви смахнати клипове на Маги Сан с един лечител/шаман, заради който ходи до Филипините,  навява ми сектански асоциации и оттогава имам едно наум за нея, че не я слуша главата.

Общи условия

Активация на акаунт