Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим - 15 / Февруари 2020

  • 228 740
  • 3 695
  •   1
Отговори
# 975
  • Мнения: 4 351
И аз не знаех, че Евгения има фитнес предизвикателства. Груба ще прозвуча, но точно пък тя? Каква мотивация може да даде на хората?
Тя е плувкиня, а и защо да не го направи тип "Да влезем във форма заедно", да се надъхваме заедно, да си следим резултатите заедно и т.н.

# 976
  • Мнения: 6 873
Пуснах си пак видеото на Пепе, че днеска не можах да чуя целия текст.
 "Живот не е това, което ни се случва, а начинът, по който ние реагираме на случилото се."
Не очаквах да подобни лексиконски излияния. Е, как да не го сиктирдосаш това чудо поне мислено. 

# 977
  • Мнения: X
Уау, Полина е напълно различна с новата усмивка. Уж едно зъбче, а какви чудеса прави с цялостното излъчване. Много ми харесва, даже ме инфлуенсна и аз да поразуча за тези алайнери, тъй като и аз имам едно такова криво зъбче като нейното. 😂 Гери гучито да вземе пример, въпреки че при нея това няма да помогне, но все пак😁

# 978
  • Rock & Roll feeling ...
  • Мнения: 6 687
Къде може да се види на Полина новата усмивка ?
Някои може ли да даде мнение за продуктите й за коса ?

# 979
  • Мнения: X
Ивана ползва брутални филтри за лицата им с Боби, нищо общо с белезите от акнето им на живо.
https://www.facebook.com/GeorgiKazakovPhotography/photos/a.22206 … ype=3&theater
Тя май е единствената блогърка, която още не се е престрашила да си покаже истинското лице, дори и Валери се оказа по-смела.

# 980
  • Мнения: X
Аз затова не харесвам камери с толкова добра резолюция за лични снимки, че всички несъвършенства лъсват 😆 После има да мажеш, да маскираш...

# 981
  • Мнения: 4 690
Аз затова не харесвам камери с толкова добра резолюция за лични снимки, че всички несъвършенства лъсват 😆 После има да мажеш, да маскираш...
Даааа...
След като смених телефон от 2014 с най-новия модел разбрах, че не съм толкова хубава за колкото съм се мислила Joy

# 982
  • Мнения: 1 870

Скрит текст:
Ванилия, тази е известна с това, че е известна и нищо повече. Stuck Out Tongue Closed Eyes
По едно време участваше в "София ден и нощ", беше гадже на Ицо 100-те манекенки и я бяха намерили в сайт за елитни компаньонки. А е едва на 20 и нещо.

Ей тази е:


Аз затова не харесвам камери с толкова добра резолюция за лични снимки, че всички несъвършенства лъсват 😆 После има да мажеш, да маскираш...

Ох, говори ми...НСЧ ще ме изтрие, но аз да се изкажа...Stuck Out Tongue Closed Eyes

Имам фасети, май съм го споменавала и док ми сложи от втория нюанс, за да изглеждали естествени.

Какво естествено, братче, на камери с добра резолюция съм си баш с жълти зъбки. Smile

Последна редакция: нд, 09 фев 2020, 20:21 от Yogurina

# 983
  • Мнения: X
Аз се "сблъсках" (задочно, разбира се) за първи път с тази Ана-Мария Чернева, когато я гледах в едно предаване "Кралица на шопинга". Беше на 19 години, туко що завършила, още от тогава я помня, защото живееше самостоятелно, в голямо жилище, дали не беше и мезонет. Малко 19 годишни могат да се похвалят с това. Още тогава си беше кичозна, целият ѝ дом беше в леопардов принт, пердета, шалтета, калъфки, чаршафи, халат за баня, пижами, дори и в "цивилните дрехи" бяха предимно с такъв мотив. И обувките даже. Освен всичко друго, тя е била И певица. 😆 Още тогава си казах, че тази мома си търси мястото в БГ хайлайфа, и си търси някой спонсор. Това е било преди 8 или 9 години, още имаше ТВ7. После и в "София-ден и нощ" се изявяваше. Сега вече не знам какво се е случва с нея, но подозирам, че "София-ден и нощ" е зенитът на нейната кариера.

# 984
  • Мнения: 4 351
Ана-Мария е 93-ти набор, но още от 18-годишна си прилича на 30+.
Cancel културата и нея би я сринала, да е щастлива, че на зрителите на Фен ТВ и рекламите на Кредисимо не им пука за такива неща.
Моника Валериева също ме уби с отговор на въпроса - "Какво мислиш за гей двойките". Беше нещо от сорта на "Имам такива приятели и знаят мнението ми - мозъкът регистрира тази информация, но не я възприема. Пълен ужас!".
Напоследък много гледам napub и ThisIsDean/Lil Tapi God. Той е една идея по-превъзбуден и надъхан, но тя е много сладка и земна.

# 985
  • Мнения: 975
Ух, видях фотосесията на Ивана.... наистина изглежда доста брутално като се зумне.Някак си тук се вижда и фондьотена малко кейки (на Валериту любимата дума) , бръчици ала бала. И аз смятам, че фотосесията е хубава и изглежда добре, но просто показва, че наистина се увлича в корекциите и филтрите.

# 986
  • Мнения: 9 483
За първи път го виждам тоя караконджул.

Ицо стоте манекенки.... бляк!


Не ми харесва фотографът на Ивана. Много мрачни снимки нещо.
Нищо не разбирам от фотография, ама що за снимка е това 🙄:
Скрит текст:

Последна редакция: нд, 09 фев 2020, 20:34 от Вαнилия*

# 987
  • Мнения: 2 323
Къде може да се види на Полина новата усмивка ?
Някои може ли да даде мнение за продуктите й за коса ?

Серията за коса е много добра, ако човек има адекватни очаквания. Както се казва навсякъде, това е лек шампоан - не е шампоанът, с който ще си миеш косата два пъти седмично и ще я усетиш чиста, не му е това ролята.
Напоследък често си мия косата всеки ден или през ден (тренирам много) и това е серията, която използвам. Много съм доволна. Случвало се е да ми отмие и сух шампоан така, че да се усеща чиста косата, а на мен това ми е извънредно важно.

Ако са се събрали 2 дни без миене, била съм във вмирисано на цигари заведение или съм ползвала лак или много сух шампоан, използвам друг, по-силен (сулфатен) шампоан.

Маската си върши работата също и не утежнява! Най-любимият ми продукт обаче е финишът. Не го пропускам, придава блясък, страхотен аромат (питат ме за него!) и също не утежнява.

# 988
  • Мнения: X
Да, тази фотосесия все пак е пипната и от професионален фотограф.
Хубави са им снимките наистина, ама като сложи тя тези филтри и всичко замаже се обезсмисля цялата идея да отидеш на професионална фотосесия. На видеата й се вижда колко много филтри слага и чак контурите на частите от лицето й са замазани. Успяла е да скрие всички пъпки и белези на нея и Боби, което е похвално.
НО всеки път като я видя на живо и оставя горчив привкус, нищо общо няма с барнатите снимки и видеа. Такава вманиаченост да изглеждаш с перфектна кожа на снимките е чак вредна за психиката.

# 989
  • Мнения: 35 109
Ето я Полина
Скрит текст:

Общи условия

Активация на акаунт