Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим - 15 / Февруари 2020

  • 228 786
  • 3 695
  •   1
Отговори
# 1 020
  • София
  • Мнения: 11 568
Тя може и да е знаела, но да го е правел рядко и да си е мислела какво толкова. И около мен има такива хора, които от само на парти преминаха на ежедневно, въпреки че имат деца.

# 1 021
  • Мнения: 6 873
Не мога и не искам да и съчувствам на Пепе. Щях, ако тя вместо постоянно да си показва нахинелата физиономия къде ли не, показваше емпатия и съчувствие към хората с проблеми около нея.
"Животът не е това, което се случва, бла-бла".
Не мисля, че Пепе печели чак толкова от Ютюб след като не качва почти нищо. Смятам, че източникът за пари е инстаграм.
Интро клипът им е странен и не знам какво да очаквам. Май нищо. Дано поне даде храна за писане в темата.

# 1 022
  • Мнения: X
Тя може и да е знаела, но да го е правел рядко и да си е мислела какво толкова. И около мен има такива хора, които от само на парти преминаха на ежедневно, въпреки че имат деца.

За съжаление аз също имам доста такива познати - уж само по партита, после, когато им е скучно, крият се от семейството. Някои и от много стрес в работата. Съчувствам й, ако е вярно това. Имайки предвид, че Филип многократно е качвал сторита с трева от Дания, явно става въпрос за нещо по-сериозно, защото там е напълно нормално да се пуши трева, дори в Копенхаген си има такъв квартал - Кристияния. Но не се изненадвам, никога не ми е изглеждал поне малко перспективен

Нашите блогъри не правят пари от ютюб! Особено с тези мижави 30-40 хиляди гледания на клип, дори 1000 долара надали изкарват за година общо. Затова и не си дават толкова зор с видеата.

# 1 023
  • Пловдив
  • Мнения: 1 373
Леле ако това за Ф2 е вярно, правилно е постъпила че се е разделила с него. Но пък може и наистина да е само оправдание, лошото при Пепе е, че толкова се оплете в лъжи и т.н, че сега всичко казано от нея се поставя под съмнение Simple Smile

# 1 024
  • Мнения: 86
Анелия активна ли е в Инстаграм? Не ми излизат никакви сторита от нея, а в тубата беше писала за някакъв гивалей, че условията са в инста,а не ги виждам?

Използвам маската на Полина и съм влюбена в нея. Много е гъста и плътна. Косата става лъскава, мека, озарена, страхотна е. За другите два продукта не мога да кажа нищо, защото не съм ги използвала.

# 1 025
  • Мнения: 2 596
Сега малко тъпо ама...работа в България не успя да си намери, но дилър - да.
Много е гадно това и се надявам да е само клюка.

Такива си се сдушват от далече. Имах един познат наркоман, майка му го измъкна от средата му в БГ. Заминаха за Испания, но там пак с такива почнал да движи.

Видеото на Ивана ми хареса. Показа нещо различно от седмични влогове с "натоварения" и график.

Новия канал на Филети от сега ми изглежда някак скучен 😁

# 1 026
  • MT
  • Мнения: 538
Не знам, дано не е наркотиците причината. Ако беше, аз на нейно мядто нямаше и да искам да показвам бившия си в канала или по сторита, да обяснявам как сме щели да пътуваме до Дания и той до България, ако ще и да ми плащат. Кофти работа е иначе, ако е вярно. В крайна сметка, аз лично няма да вярвам в това, защото е казано от 4-то лице, та както каза мацката, не се знае дали изобщо е достоверна информацията.
На Филети канала ще е нещо ново, но дали ще е интересно...
Впрочем, Филети ми звучи като форнети и ми се приядоха. Пък такова нещо в Малта няма. Уф.

До сега не бях гледала Йоанна(с две н-та май беше), с розовия инстаграм. Ще си пусна видео в тубата утре, че късно стана днес. Изглежда хубавка, а при включванията тук прави добро впечатление, май ми се иска да я следвам. Утре ще гледам и ще преценя.

# 1 027
  • USA
  • Мнения: 7 292
Не намирам особена разлика при Полина,вярно е,че кривия зъб вече не бие на очи,но иначе ми е еднакво симпатична.
Има класическа славянска хубост и на мен винаги ми е харесвала,за разлика от поведението и характера й.

Харесва ми идеята за общ проект на Филяка и Ети,надявам се да се развият добре.
Съмнява ме това да е причината за развода.Ф2 си е прошляк и няма пари за кокаин,хероина пък е за хлапетии,хапчета/таблетки за дискотеките.Най много да е свивал цигарки от онези,миризливите,но и за това ме съмнява.Чак пък толкова пропаднал не е.
Нещо се разтуриха нещата около апартамента в Красна Поляна още през април-май месец.Пък и години наред Пепе изкарва повече пари и е нормално в даден момент този факт да удари мъжа по егото.
Това са мои интерпретации,разбира се,но ми звучат правдоподобни.

# 1 028
  • София
  • Мнения: 166
Не знам, дано не е наркотиците причината. Ако беше, аз на нейно мядто нямаше и да искам да показвам бившия си в канала или по сторита, да обяснявам как сме щели да пътуваме до Дания и той до България, ако ще и да ми плащат.

И аз мисля, че ако причината беше такава, нямаше изобщо да се обяснявам как сме се преструктурирали, оставаме приятели и т.н. Ако нещата са толкова сериозни, че да е причина за развод, не съм сигурна, че изобщо бих насърчавала и срещи с децата. А родителите ми да го приютяват вкъщи - абсурд 🙄
Иначе и аз чух от приятелка, позната на Пепе, че просто са му писнали нейните напъни да бъде известна, вместо да си гледа семейството, но не съм коментирала досега, защото всеки нещо дочува отнякъде, истината само те си я знаят...

# 1 029
  • USA
  • Мнения: 7 292
Aми тя си гледа семейството,тези "напъни" са,за да изкарва пари и да има децата й какво да ядат.
Ако Ф2 беше се напънал,може би нямаше да е тaкова положението.Писнало му било,моля ви се..на този готованец..
Казах,че му давам макс 1г в живота на децата,но виждам,че и за това съм го надценила.Ако помня добре,от септ-окт не си е виждал децата.

# 1 030
  • Мнения: 9 650
Емииии... Така става понякога като раждаш от почти непознати дето си срещнал в бар. Ако е вярно това за наркотиците. Според мен само е пушел трева и не е това причина за развода.

# 1 031
  • Мнения: 1 870
Не смятам, че е вярно това за наркотиците...поне те не са били главната причина.

Видяхте ли коментарите в новия канал на Пипи и Фифи? Stuck Out Tongue

# 1 032
  • Варна
  • Мнения: 3 052
Категорична съм, че Филип 2 не е толкова пропаднал, мислите ли, че щеше да му дава децата да са сами с него, ако беше така? Пепе Филип я изостави, то е видно, а не обратното. И на мен каналът ми изглежда скучен, но.. да видим.

# 1 033
  • Мнения: 1 870
Впрочем, някоя от вас следи ли LillaGreen (българка е)? /не зная как не съм попадала на нея преди/.

https://www.instagram.com/lillagreen/
https://lillagreen.at/travel/road-trip/

Така си представям аз една Кралица на ваканциите,  не като някакви измислени СефориЕта и Мрън-мръновци.

# 1 034
  • Мнения: 1 502
Коментарите в новия канал (иуби) са... Trollface

Общи условия

Активация на акаунт