Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим - 15 / Февруари 2020

  • 228 744
  • 3 695
  •   1
Отговори
# 1 170
  • Мнения: 2
Антоанет Попова е с НОВ фон.

# 1 171
  • Мнения: 17
Антоанет Попова е с НОВ фон.
Може да го е заснела преди да махне зеленината, тук надписите са още бели

# 1 172
  • София
  • Мнения: 11 554
То отдолу имаше коментар, че и от дебелите родопски ще свършат работа като се облекат в меки чаршафи. Прави са хората. 😆

# 1 173
  • Мнения: 2 223
Анцугът бил тоалет.
Плетено потниче върху риза.
Елегантно палто с анцуга...
...

# 1 174
  • Мнения: 105
Попова така и не потвърди дали има ефект от одеяло или е "случайност" . На мен ми е забавно и искрена, беше ми смешно да прави реклама на Делимано дето са най- големите мошеници и разчитат да изнудят някоя възрастна жена да си даде пенсията до стотинка...

Иначе пробвах такова одеяло и не е за мен. Чувствах се като в окови и е адски трудно да го поместиш, че да има някакво проветрение. Не знам, има логика някаква в рекламата им, но по- скоро е до човек. Ако си свикнал да си вадиш краката от завивката, тази завивка си е мъчение. Grinning

# 1 175
  • Мнения: 105
Само на мен ли ми се струва или бюти влогърите ни тестват грим продукти с мустаци? Grinning В случая Попова тества гримовете на Николета Лозанова. През цялото време си мислех, че ми се привижда, но после видях, че има и карди от близо. Thinking

Скрит текст:

# 1 176
  • Мнения: 4 204
Кефи ме Ивана ,как януари месец се разхожда с голи глезени.Последния тоалет на ,Валери и той ми се стори ,доста летен(розовата поличка).То вярно слънце има, някои дни, ама чак тоолкова ми се вижда рано,за такова разголване.София май им е Африка .А да кажеш,да нямат дрехи и обувки,да ги разбере човек,ми те заринати от всичко и пак не могат да улучат кой сезон е в момента.И Валчеето ми е много сладка,как си носи милата, няколко тоалета да сее преоблича ,за снимки.

# 1 177
  • Мнения: 2 188
Фичко2 постоянно показва това което явно му е липсвало с Пепа...(бели чаршафи и вкусна топла  домашна храна сготвена от жената до него,не от фууудпанда)


Ами като му е липсвало, защо не е взел да сготви и да създаде семеен уют? Или само жените са длъжни да чистят и да готвят и да обгрижват мъжленцата? Или пък да беше се хванал да работи и да изкарва пари, та жената да има желание да сготви и да му създаде уют. Висна тук на издръжка на нея и на отглеждане от семейството и, ама и домашен уют му липсвало. Аман от нахални готованци. Че и децата редовно зарязваше и си заминаваше в Дания, щото е по- лесно.
И изобщо не разбирам, защо само жената трябва да създава домашен уют, а и защо домашния уют се свързва основно с готвене.

пп. Много се надявам някоя от влогърките с алайнерите да сподели, каква е цената на лечението. Естествено, че всеки случай е различен и все пак, ориентировъчно би било интересно.

# 1 178
  • Варна
  • Мнения: 3 042
За тази подстрижка ли беше голямото допитване до феновете от Антоанет Пепе? Бретон аз не виждам, а това ако не е оформено от фризьор пак ще висне. Почти всяка коса ще изглежда добре след едно сешоарче.

# 1 179
  • Някъде там
  • Мнения: 16 046
Алекс в случая Фичката, изобщо не го защитавам, но когато Пепа е показвала, че готвят, го е правил той и не е било еднократно, тя е споменавала, че той обича да готви и му се отдава много добре. Та явно му е дошло в повече да е всичко в едно и айде в Дания. Ако е видял там, че мадамата няма против да го обгрижва, още повече му е харесало 😀.

# 1 180
  • Мнения: 18 495
Ф2 непрекъснато готви в записите от времето, когато са заедно. Като видях Пепа в Черешката на тортата - по-скоро той е осигурявал топла храна на децата.

# 1 181
  • Мнения: 9 865
И аз съм с това впечатление, че мр Йепсон готвеше. Лошо няма в никакъв случай. Според мен, и двамата са отговорни за създаването на уют, но има нещо такова, че  жената го умее повече това нещо и то не е обезателно готвенето и само то. Просто Пепе обича да е по събития, да се изживява по някакъв измислен начин като суперзвезда и много ангажирана обществена персона. Това е натоварващо, не всеки би го изтърпял в съвместен живот, особено ако има други очаквания. Важи и за другата страна, Пепе вероятно е имала други очаквания от Йепсон, финансово най-вече, предполагам.
Мисля си, че и двамата имат вина за раздялата, но основно заради прибързаността, високите обороти и абсолютната им незрялост и на двамата. Не е до яхнията.

# 1 182
  • Мнения: X
Пак ли почна да се върти теорията, че Пепе не създавала семеен уют и не готвила и за това Филип си е заминал. Отново щом е за Пепе, всичко го приемаме за вярно. Ами за мен тази теория продължава да бъде абсурдна, защото първо не мисля, че нормален човек би си заминал, когато има две деца, защото видиш ли не му готвят. Аз в сторитата му виждам излизане с неговите приятели и от време на време Ева, и обикновенно са навън. На човека му се е живеело просто. Пък да Ева ще излиза с него и ще му готви от време на време, ама както някой каза да я видим и нея с едно бебе вкъщи как ще му ходи по свирката.

# 1 183
  • В големите очи на малчо, а географски - София.
  • Мнения: 7 014
 Понякога нещата просто не се получават. Имам предвид Пепе и Филип Датски. Не са се познавали, оставили са се на нагона, забавлявали са се,  после децата, ежедневието и битовизмите са ги сгазили със всичка сила.
 Имам едно дете, с мъжа ми се грижим за него, без баби и дяди, и никога, никога няма как да сме същата безгрижна  и свободна двойка. Такъв е живота. Не страдам, просто нещата са други. 

# 1 184
  • Мнения: 1 789
Адри докато я похвали човек за напредък и пак е в издънка - кой нормален човек, над 12-годишна възраст, виждайки стори с нова снимка, умишлено скрита със стикер, нарочно ще отиде на въпросната снимка, само и само да коментира ходят ли ѝ на Адри новите очила? Въпросната снимка, разбира се, е реклама, при това на ДСК?! В тази гениална рекламна композиция, без никаква логическа връзка, липсва само някое изстинало лате от foodpanda, небрежно държано в ръка.
Този похват със стори след снимка, така често използван от Ивана, няма да привлече трафик на никой извън ученическа възраст, отделно от това е повече от смешен и нелеп. Каква е следващата стъпка, 48 (толкова ли бяха?) снимки от уикенд в Боровец? Пълен абсурд.

Общи условия

Активация на акаунт