Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим - 15 / Февруари 2020

  • 228 779
  • 3 695
  •   1
Отговори
# 1 215
  • Мнения: X
Каква националност е мъжът на тази Денина?

# 1 216
  • Мнения: 7 569
Аз наскоро открих Negin Mirsalehi и ми е страшно симпатична.

# 1 217
  • Някъде там
  • Мнения: 16 054
Ама какъв уют търсел Фичко, моля ви се, та него го нямаше половината време, докато бяха още #фемилигоалс

Аз за домашен уют не говоря.Защото между домашен уют и да се наплющиш с голямо количество манджа с мръвка която е сготвена от жена ти има огромна разлика. Друго си е домашната  голяма порция манджа  сготвена от друг пред ню-ню порцийките по фешън заведенията...

# 1 218
  • Мнения: 269
Каква националност е мъжът на тази Денина?

Мисля, че е българин и се казва Руслан, а не Рон, и е фотограф. Той ѝ прави тези страхотни снимки и за блога, и за инстаграм, и за модната линия. Май тя беше писала някъде, че са се запознали в UK и са се прибрали в България след висшето си образование, защото тогава е забременяла със сина им. Това поне си спомням от някой неин пост. Hands V

# 1 219
  • Мнения: 1 502
На мен ми е минавало през акъла, че може да й е било фикс идея да е с чужденец, примерно. Всички имаме някакви мечти и очаквания, но тя май действа като по план. Искам да съм като Кари Брадшоу, например.

И аз съм на същото мнение. Премества се да живее в Дания през Април, но нито е приета в университет, нито си намира работа. Харесва й мястото и решава, че ще се задържи там. Връзката й обаче куца и през Август среща Филип 2 и буквално се мести от апартамента на бившия в този на новия. Затова и не казва на никой от близки/приятели и решава, че това е съдба и ще станат нещата. Но тази среща я води до брак, две деца, развод и т.н.
Пробвала е, сгрешила е...сега с Филип 3 не се изненадвам пак толкова бързо да са се събрали. И още от началото са знаели, че ще работят по новия 'проект'.
С това прескачане от мъж на мъж...колко пък да е любов?! Проектите са по-важни май.

# 1 220
  • Мнения: X
Не защитавам Адри, но с премахването на лайковете, “ангажираността” чрез коментари ще е водещият критерий за това колко е успешен един инфлуенсър. Затова и има сторита с въпрос към снимката, хората коментират, после Адри отговаря на всеки един коментар. От нашите блогърки първа Гането го направи, тя има най-много коментиращи средно под снимки. Най- зле, разбира се, се справя Ивана, чиято стратегия да пуска по 50 снимки лт Боровец буквално намали наполовина активността на феновете й - лайкове и коментари. Борбата с коментарите е важна за инфлуенсърите на средно ниво, всички постове ще са им такива тази година.
Успешен според кого? Успешен по критерийй "полезен за аудиторията" (каквато всъщност беше истинската идея зад цялото блогване, при възникването, а към днешна дата - тотално опорочена), или успешен според поредния рекламодател? А Адри после се чуди защо разни хлапетии на възрастта на сина ѝ ѝ пишат на лично съобщения от типа "kwo stana kotkata ti umrq li" (цитирам по памет истински случай).

Няма такъв критерий успешен за аудиторията Simple Smile разбира се, че става въпрос за рекламодателя. Мислиш ли, че някоя с 15к последователи си е правила труда да разбере интересите на поседователите си, а тези с 150к? Ти може да си супер полезна с идеите за маникюр, да ти копират маникюра, ама не можеш да донесеш проходи на 2 салона вече - значи е възможно последователите ти да не са платежноспособни, да не са във възрастта, когато родителите им позволяват гел маникюр и тн.  Пепе може да е супер дразнеща, да изопачава и тн, но пък се справя с позиционирането на неща като фуудпанда, water wipes, coco nails и тн.

# 1 221
  • Мнения: 9 649
Ели или Пепе заминава първа за Дания? Тъй като от това, което съм гледала, ми се струва, че Пепе непрекъснато се опитва да подръжава на Ели, само дето не и се получават нещата..

# 1 222
  • Мнения: 2 657
#фемилигоалс вече не е на дневен ред при Пепа. Сега на мода е #himandher
Да би мирно седяло, не би чудо видяло...
Ю Би!😁

# 1 223
  • Мнения: 18 497
Абе, да са живи и здрави родителите й, да гледат децата.

# 1 224
  • Мнения: 771
Ели или Пепе заминава първа за Дания? Тъй като от това, което съм гледала, ми се струва, че Пепе непрекъснато се опитва да подръжава на Ели, само дето не и се получават нещата..

Аз мислех, че се познават от Дания.

# 1 225
  • Мнения: 9 484
Да, там са се запознали.
Елица мисля, че първа е заминала.

И София, и Сиена са изненада, не са били планирани.

# 1 226
  • Мнения: 1 502
Ели или Пепе заминава първа за Дания? Тъй като от това, което съм гледала, ми се струва, че Пепе непрекъснато се опитва да подръжава на Ели, само дето не и се получават нещата..

Ели живее в Дания с друг приятел от 2012-2013г. някъде.
Пепе от 2015.

# 1 227
  • Мнения: X
Да, в Дания са се запознали.
А Денина Мартин е прекъснала и не е завършила образованието си, според това, което е споделяла.

# 1 228
  • Мнения: 9 649
Аха... ами хронологично не знам как са нещата, ама все ми се струваше, че Пепе много е държала да се уреди и тя с датчанин като нейната дружка, но може да не е така. Защото за влогърството знам, че Пепе почва да се занимава с това след Ели и съм сигурна, че от нея е копирала...

# 1 229
  • Мнения: X
Да, там са се запознали.
Елица мисля, че първа е заминала.

И София, и Сиена са изненада, не са били планирани.

За Сиена не знам, но за София бих била шокирана ако не е така. Никой 25-26 годишен не решава съзнателно да забременее след 1 месец връзка.

Общи условия

Активация на акаунт