Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим - 15 / Февруари 2020

  • 228 694
  • 3 695
  •   1
Отговори
# 1 245
  • Мнения: 1 502
Реших да прегледам влоговете на Пепе, които са на английски още. И какво разбрах от там по дати. През ноември 2015 разказва за проблема с приятеля си, който вие наричате Филип1. Края на декемрви 2015 се появява Филип2. Изглеждат доста сладки честно казано. На 14.04.2016 има влог в който Филип2 си прави татус - буквата А и някакви цифри, после се забавляват. На 25.04.2016 е качен влога в който казва, че е бременна. Във влога баща и и Филип готвят заедно и т.н.

В клипа от ноември разказва за проблемите с Ф1, с когото е разделена, защото през август 2015 среща Ф2 и заживява с него Wink

Скрит текст:
Тя за втората бременност се изразява " разбрахме много късно " ...Забременява, докато са заедно с Филип.

Колко да са били заедно при положение, че той си е в Дания и баща ѝ е бил с нея по лекари. После обясняваше, че по време на самото изчистване Елица е била с нея.
Фичката въобще го няма в картинката.

Нямам идея какво се е случвало между тях, говоря за забременяването със Сиена, преди нова година 2018.

# 1 246
  • Мнения: 9 483
Сиена ѝ е трета бременност, не втора.

И мисля, че тя се е случила докато Филип търси себе си в Дания.

# 1 247
  • Мнения: X
Реших да прегледам влоговете на Пепе, които са на английски още. И какво разбрах от там по дати. През ноември 2015 разказва за проблема с приятеля си, който вие наричате Филип1. Края на декемрви 2015 се появява Филип2. Изглеждат доста сладки честно казано. На 14.04.2016 има влог в който Филип2 си прави татус - буквата А и някакви цифри, после се забавляват. На 25.04.2016 е качен влога в който казва, че е бременна. Във влога баща и и Филип готвят заедно и т.н.

Реално обаче, влогът, в който му съобщава, е качен със закъснение, тоест, когато качва видеото онлайн, тя вече е в напреднала бременност.

# 1 248
  • Мнения: 1 502
Не сме им били в леглото, че да знаем с точност тези подробности. За втората бременност също знам. Т.е те са били разделени, ама били интимни и правят бебе след загубата на второто напълно случайно?

# 1 249
  • Мнения: 642
Не сме им били в леглото, че да знаем с точност тези подробности. За втората бременност също знам. Т.е те са били разделени, ама били интимни и правят бебе след загубата на второто напълно случайно?

Има доста хора, които не си дават много зор и не се пазят много стриктно. Доста мои приятелки са ми споделяли, че не ползват контрацепция, само на pull out разчитат, а ако нещо стане... ми кот такоа ми казват. Така че, да, не сме им били в леглото и не знаем какво и как са правили. Thinking

# 1 250
  • Мнения: 1 772
Животът на Пепе е като латино сапунка, а тоя, а оня...бебета, аборти, деца, чужденци, разводи, други мъже...ужас направо... това си е направо доказателство, как родителите не винаги трябва да се изхвърлят да помагат до толкова на децата си, дето има един стар мухабет - ''Подпишка си рахатя''. И най лошото е, че това се случва пред очите на толкова хора, възрастни, причтели на родителите и, деца, външни хора...толкова е унизително, за едните пари.

# 1 251
  • Мнения: 9 483
Не сме им били в леглото, че да знаем с точност тези подробности. За втората бременност също знам. Т.е те са били разделени, ама били интимни и правят бебе след загубата на второто напълно случайно?

Ами излиза, че е случайно. Тя си чака първи цикъл след аборта и си мисли, че ѝ наместват хормоните, а се оказва отново бременна.
За мен това не е планирана бременност.

# 1 252
  • Мнения: 1 502
Скрит текст:
Не сме им били в леглото, че да знаем с точност тези подробности. За втората бременност също знам. Т.е те са били разделени, ама били интимни и правят бебе след загубата на второто напълно случайно?

Ами излиза, че е случайно. Тя си чака първи цикъл след аборта и си мисли, че ѝ наместват хормоните, а се оказва отново бременна.
За мен това не е планирана бременност.

Никой не твърди, че е планирано, а дали са заедно. И под заедно - дали искат да продължат като семейство. Спорим за различни неща.

# 1 253
  • Мнения: X
А в такъв случай това не е ли опасно от здравословна гледна точка? Забременяване непосредствено след аборт? И да не би тенденциозно да не се пази, след като не е единичен случаи, а и след като подозира за няколко неуспешни забременявания (доколкото разбирам - непланирани) преди първата успешна?
Не го пиша клюкарски, просто наистина ми се губи нишката.

# 1 254
  • Мнения: 18 476
А в такъв случай това не е ли опасно от здравословна гледна точка? Забременяване непосредствено след аборт? И да не би тенденциозно да не се пази, след като не е единичен случаи, а и след като подозира за няколко неуспешни забременявания (доколкото разбирам - непланирани) преди първата успешна?
Не го пиша клюкарски, просто наистина ми се губи нишката.

Да, обикновено предупреждават да се изчака минимум 6 месеца.
Така че тази бременност в дните след аборта е изключително озадачаваща по много линии.

# 1 255
  • Мнения: 12 962
От цялата сага разбрах че Пепа от поглед хваща, дет са вика😂🤭 Хич не се бави. Това със скрепяването на връзката с дете никак не сработва. Даже точно обратното става...
Имат ли вече общ клип в новия канал? Не съм видяла?

Гледах Боби, който избира дрехи на Ивана. Мниго е симпатичен, мил ми изглежда.
Гледах и сесията за РД на Габриел, пак се усетих че гледам ухилена🥰 Много са позитивни.

# 1 256
  • Мнения: 1 530
Току що Джулката с нейния щръкльо, разхождат бебето, тя в лице е много симпатична дори, или просто този път беше добре гримирана, а той и на живо е въздух, оглеждаше се дали го познават хората.

Последна редакция: вт, 11 фев 2020, 23:35 от passionbiojuniper

# 1 257
  • Мнения: 9 483
Скрит текст:
Не сме им били в леглото, че да знаем с точност тези подробности. За втората бременност също знам. Т.е те са били разделени, ама били интимни и правят бебе след загубата на второто напълно случайно?

Ами излиза, че е случайно. Тя си чака първи цикъл след аборта и си мисли, че ѝ наместват хормоните, а се оказва отново бременна.
За мен това не е планирана бременност.

Никой не твърди, че е планирано, а дали са заедно. И под заедно - дали искат да продължат като семейство. Спорим за различни неща.

Аз смятам, че не са били заедно в този смисъл.
Предвид това, че още след раждането на София отношенията им куцат, а към настоящия момент са разведени, не мисля, че тогава са били заедно като семейство и са планирали да създадат още едно дете.

Ето го въпросното видео, в което обяснява, че Филип няма да го има за много дълго време, не са разделени, той щял да се развива и да живее 4 седмици там и една тук.
https://youtu.be/gPR-2xXFaWI

Това при положение, че имат едногодишно дете, второ на път и се познават от има-няма две години. И един мармот завива шоколада в станиол...

За мен тя е толкова неориентирана, че съм склонна да мисля, че той наистина ѝ е разтягал такива приказки, а наша Пепка му е вярвала.
Пък пича просто си е построил комунизма и е решил да си живее 4 седмици ергенин и една примерен съпруг и баща.
Ама плановете му са се объркали.

# 1 258
  • Мнения: 878
Препоръчват 6 месеца ако абортът е правен с кюретаж. В нейния случай (сама се е изчистила), мисля, че препоръчват да мине поне един цикъл преди да се възобновят опитите. Тя обаче "упс" не изчакала и един цикъл.
Не помня видеото с кухото яйце, но спомените ми са, че беше изненадана колко жени правят ранен спонтанен аборт и дори не разбират, защото просто им идва цикъла. От там идваше заключението, че тя може и друг път да е била бременна, защото няколко пъти имала обилун цикъл. Повтарям, говоря по спомен.
Колкото до това дали са били заедно, мисля че самата тя е намеквала, че отношенията им са разклатени и той се е поизнесъл в Дания, но уж с идеята за връзка от разстояние, та не е чудно, че са били интимни. Друг е въпросът колко отговорно е да правиш дете в такъв момент, ама както и да е.

# 1 259
  • Мнения: 1 502
Скрит текст:
Скрит текст:
Не сме им били в леглото, че да знаем с точност тези подробности. За втората бременност също знам. Т.е те са били разделени, ама били интимни и правят бебе след загубата на второто напълно случайно?

Ами излиза, че е случайно. Тя си чака първи цикъл след аборта и си мисли, че ѝ наместват хормоните, а се оказва отново бременна.
За мен това не е планирана бременност.

Никой не твърди, че е планирано, а дали са заедно. И под заедно - дали искат да продължат като семейство. Спорим за различни неща.

Аз смятам, че не са били заедно в този смисъл.
Предвид това, че още след раждането на София отношенията им куцат, а към настоящия момент са разведени, не мисля, че тогава са били заедно като семейство и са планирали да създадат още едно дете.

Ето го въпросното видео, в което обяснява, че Филип няма да го има за много дълго време, не са разделени, той щял да се развива и да живее 4 седмици там и една тук.
https://youtu.be/gPR-2xXFaWI

Това при положение, че имат едногодишно дете, второ на път и се познават от има-няма две години. И един мармот завива шоколада в станиол...

За мен тя е толкова неориентирана, че съм склонна да мисля, че той наистина ѝ е разтягал такива приказки, а наша Пепка му е вярвала.
Пък пича просто си е построил комунизма и е решил да си живее 4 седмици ергенин и една примерен съпруг и баща.
Ама плановете му са се объркали.

И за последно днес, напълно възможно е да са си дали шанс и след този клип, затова наблегнах, че не знаем какво става между тях. Всяка връзка е различна, разумна - не, но различна - може би. И двамата са неориентирани,  но станалото станало.

Общи условия

Активация на акаунт