Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим - 15 / Февруари 2020

  • 228 763
  • 3 695
  •   1
Отговори
# 1 260
  • Мнения: 270
Бона, това за мърчовете на инлфуенсърите го знам от приятелка, която работи в митническа служба и е освобождавала пратки на въпросните. В заявлението за освобождаване на пратка са си прикачени стоките, има си снимки, кой е продавача и тн.. пък на кутията, в която е бельото може да пише всичко..

# 1 261
  • Мнения: X
Скрит текст:
Не сме им били в леглото, че да знаем с точност тези подробности. За втората бременност също знам. Т.е те са били разделени, ама били интимни и правят бебе след загубата на второто напълно случайно?

Ами излиза, че е случайно. Тя си чака първи цикъл след аборта и си мисли, че ѝ наместват хормоните, а се оказва отново бременна.
За мен това не е планирана бременност.

Никой не твърди, че е планирано, а дали са заедно. И под заедно - дали искат да продължат като семейство. Спорим за различни неща.

 

Ето го въпросното видео, в което обяснява, че Филип няма да го има за много дълго време, не са разделени, той щял да се развива и да живее 4 седмици там и една тук.
https://youtu.be/gPR-2xXFaWI

 

Колко добре е изглеждаЛА. Много свежа!

# 1 262
  • Мнения: X
Не вярвам на нищо казано от Пепе, щом и родителите й не й вярват, какво остава за нас? Но аз никога и не съм я харесвала, нищо искрено няма в нея. Не сме на 12 да ни разиграва и да си измисля разни истории.
И не знам как може да говори постоянно ухилена, супер неестествено изглежда, не я ли заболява устата? Grinning
Факт е обаче, че преди е изглеждала много по-свежо.

# 1 263
  • Мнения: X
Покрай вас се загледах в усмивката на Пепе. То си е само зъбене. Не кореспондира изобщо с очите ѝ.
А как говори за себе си, че била все усмихната...

# 1 264
  • Някъде там
  • Мнения: 16 051
Тя Пепа толкова е свикнала да лъже и това и е ежедневие, че изобщо не си прави труда да помни кога какво е казала и показала. Как да и схванеш идеите и проектите, връзките, забременяванията и прочие.😊
Като пчеличка от цвят на цвят..
Сигурно си спомняте когато отидоха в Рим, тогава каза че пътуването е с цел да се опознаят.Вече семейни и с дете. 😊 Май и бременна повторно  беше, това не си спомням.
Да се чуди човек женени от пръв поглед ли гледа...

# 1 265
  • Мнения: 684
Бе според мен Пепе е държала да се уреди скоропостижно с какъвто и да е мъж, щото ѝ е било ясно, че Ф1 ще ѝ духне под опашката, а нейното его не може да понесе да е натирена обратно в България. Като махнем любовния елемент, престоят ѝ в Дания става съвсем безцелен. Ни работа като работа, ни университет, сал един секс туризъм.

# 1 266
  • Мнения: 12 979
Покрай вас се загледах в усмивката на Пепе. То си е само зъбене. Не кореспондира изобщо с очите ѝ.
А как говори за себе си, че била все усмихната...


На мен такива с разтегнати физиономии са ми много фейк. Освен Пепа се сещам за Славена Вътова и тя така е все озъбена.

Няма как да си нон стоп кат напушен. Не е нужно и да си все позитивен.
Тва ляйфкоучване им проми мозАците🤪🤭

# 1 267
  • Мнения: 9 647
Бе какви са тези аборти, когато ти дойде цикъла и даже не си разбрал, че си бременен. Случвало ми се е такова нещо (след положителен тест) и всеки гинеколог ми е казвал, че това не се брои нито за бременност, нито за аборт.

# 1 268
  • Мнения: 1 293
Значи Пепе живееше при Ф1в Дания. Като се разсъхват нещата, тя уж учеше там нещо, се запознава с Ф2. Декември са България на Коледа и тя вече е бременна със София. Реално от Ф1 заживява направо с Ф2.

# 1 269
  • Мнения: 684
Като се разсъхват нещата, тя уж учеше там нещо, се запознава с Ф2.

Учила? Нали се оплакваше в едно видео, че не са я приели?

# 1 270
  • Мнения: 611
https://www.youtube.com/watch?v=7FB_TjxFNWY&t=49s малко по интересно видео  абонирайте се за момичето аз я следя от година някъде

# 1 271
  • Някъде там
  • Мнения: 16 051
https://www.youtube.com/watch?v=7FB_TjxFNWY&t=49s малко по интересно видео  абонирайте се за момичето аз я следя от година някъде
Задължително ли е щом ти я следиш и ние да се абонираме?
Даже няма и да я отворя, поради начина по който я представяш.

# 1 272
  • Мнения: 771
Нямам много време да следя темата за януари и не знам дали сте я коментирали, но открих това момиче и изгледах 2 клипа. За сега ми е много симпатична. https://www.youtube.com/watch?v=8NmYbo_tapc

# 1 273
  • Мнения: 12 979
Давиз, момичето е много симпатично, влогва за книги, на мен ми “препоръча” няколко:)

# 1 274
  • Мнения: 190
Друг факт е, че учеше и датски даже и на изпит ходи. Като се замисля никога не е говорила датски. Дори не се и опита да го научи с Филип.

Общи условия

Активация на акаунт