Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим - 15 / Февруари 2020

  • 228 774
  • 3 695
  •   1
Отговори
# 1 275
  • Мнения: 5 563
Не, че Филип се научи да говори български. 🤷‍♀️

# 1 276
  • Мнения: 9 865
Бона, това за мърчовете на инлфуенсърите го знам от приятелка, която работи в митническа служба и...
Ами лъжат грозно значи. Не че съм изненадана.

# 1 277
  • Добрич
  • Мнения: 163
Поредното доказателство, че само щом е марково значи Гергана ще го харесва и в най-лошия случай купи, нищо че е върха на грозотията .. оставям в скрит текст.. 🤢🤢
Скрит текст:
Приличат на улук Wink

# 1 278
  • Някъде там
  • Мнения: 16 052
Давиз, момичето е много симпатично, влогва за книги, на мен ми “препоръча” няколко:)
Жаки, коментар като твоя ще ме накара да отворя линка, но начина по който господина я представи, не би ме убедил да го отворя пък да не говорим да се абонирам. Нали ме разбираш?
Достатъчно си се рекламират нагло влогърите сами.

# 1 279
  • Мнения: 611
https://www.youtube.com/watch?v=7FB_TjxFNWY&t=49s малко по интересно видео  абонирайте се за момичето аз я следя от година някъде
Задължително ли е щом ти я следиш и ние да се абонираме?
Даже няма и да я отворя, поради начина по който я представяш.
не е задължително

# 1 280
  • Мнения: 1 837
Бе какви са тези аборти, когато ти дойде цикъла и даже не си разбрал, че си бременен. Случвало ми се е такова нещо (след положителен тест) и всеки гинеколог ми е казвал, че това не се брои нито за бременност, нито за аборт.
Химическа бременност се нарича, наистина на много жени се случва и те дори не разбират, че въобще е имало бременност. На мен ми се е случвало, след закъснение и положителен кръвен тест, но с много ниски за периода стойности. После извендъж ти идва още съвсем в началото и просто всичко приключва. Има доста инфо в нета😉
И на мен ми е доста неискрена Пепе. Не мога да я разбера, както и повечето от влогърките ни. Всичките задават въпроси, искат обратни връзки и т.н. Нерядко съм писала на доста от тях, ами истината е, че дори не виждат написаното, не знам защо приказват празни приказки 😃 Тези, които винаги и почти веднага ми отговарят са Полина и Милена. Валка,, Пепа, Иванка и Еличка не ги търси 😃

# 1 281
  • Мнения: 9 648
Скрит текст:
Бе какви са тези аборти, когато ти дойде цикъла и даже не си разбрал, че си бременен. Случвало ми се е такова нещо (след положителен тест) и всеки гинеколог ми е казвал, че това не се брои нито за бременност, нито за аборт.
Химическа бременност се нарича, наистина на много жени се случва и те дори не разбират, че въобще е имало бременност. На мен ми се е случвало, след закъснение и положителен кръвен тест, но с много ниски за периода стойности. После извендъж ти идва още съвсем в началото и просто всичко приключва. Има доста инфо в нета😉
Да, точно за това говоря, просто казвам, че лекарите не го броят за бременност и аборт.

# 1 282
  • Мнения: 86


Явно Пепонка де забавлява с Филяка

# 1 283
  • Някъде там
  • Мнения: 16 052


Явно Пепонка де забавлява с Филяка
Снимката била стара...
Отдоло мрънка

# 1 284
  • Мнения: 35 110
И защо Пепе да не се забавлява с някого? Оня прошляк може да си вее .... , А тя не?

# 1 285
  • Мнения: 9 484
Това май е онази къща в Годеч, където бяха с Филяка. Като недвойка, разбира се. 😜

# 1 286
  • София
  • Мнения: 1 662
Хайде, отивайте да гледате луксозните портмонета/ чанти на ГерГучи

# 1 287
  • Мнения: 6 873
Пепе само дето не се е разчекнала фронтално в ефир още.

# 1 288
  • Мнения: 2 522
Не, че Филип се научи да говори български. 🤷♀
Тук не съм съгласна. Преки наблюдения имах над тяхното семейство. Извън обектива Филип се стараеше доста да го научи езика. Настояваше да му се говори на български, а не на английски и се опитваше също да отговаря на нашия език.
Във видеата може и да не се е показвало, а нарочно да е бил търсен ефекта на чужденеца, който не разбира нищо. Wink

# 1 289
  • Мнения: 5 563
В такъв случай се извинявам. Това, което се показва в Youtube може да е много подвеждащо и режисирано, така че...

Общи условия

Активация на акаунт