Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим - 15 / Февруари 2020

  • 228 779
  • 3 695
  •   1
Отговори
# 1 320
  • Мнения: X
Някоя от вас питаше за алайнерите - Ая има поредица от сторита, там има и цени. Полина е направила пост, че си е сложила алайнери плюс си е направила устни при Каляшева.

# 1 321
  • Мнения: X
Фуудпанда се рекламират толкова агресивно, че без колебание ще продължа да използвам услугите на конкурентите им. Всяко видео, което отворя, започва, прекъсва и завършва с реклама на фуудпанда. Във фб и иг по десет пъти на ден. Всеки втори инфлуенсър ги бута по снимки и видеа. Еми айде стига. Като досадиш на хората, определено не е добра реклама.

# 1 322
  • Мнения: 3 743
"Обичам те, искам те, заедно до гроб, докато смъртта ни раздели"
Отговор :"Не искам"
🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

# 1 323
  • Sofia
  • Мнения: 165
Правилото за Ви и Вие е променено през 2018 година. Други често коментирани грешки са тези с пълния член, който също се надявам да променят и моите деца, да не се налага да го ползват. Не виждам смисъл от него. Ако няма пълен член, няма да разберем кой е подлогът в изречението ли? Добавям, че видеото на Антоанет Попова беше по-интересно от  това на Йоана, което дори не изгледах до край. Не се интересувам от грим и въпреки това видеата на Антоанет са ми много интересни.
Аз защо усещам, че “шефът” си е баш Гана?

Абе, и аз такова усещане имах от кореспонденцията ми с него, ама... Trollface

Чак да тръгне толкова да ласкае наша Гига, намирисва ми Grinning

Харесвам много Стефи, но не се научи кога Ви се пише с главна и кога  - не..

# 1 324
  • Мнения: X
Кривият зъб освен на уроци по английски, е добре да тръгне и по български.
Скрит текст:

Попитах вчера Ая по едно от сторитата й и тя бързо ми отговори. Пепе също винаги.
Само Елица мълчи. Попитах я на един лайв защо не ми отговоря и тя се издразни, че съм я питала пред последователите й.

# 1 325
  • Мнения: 9 484
Хахах НЛО бюти 😃🤣

Този фон на Попова вече е добре, аз и преди казах, че първото зелено ми хареса повече от розовото, което беше много блудкаво и претруфено.

# 1 326
  • Мнения: 1 870
Обаче, сега гледам - голяма метла е минала в новия канал на Фифи и Пипи.
Кога ще се очаква новото видео с Алена, за да се запася с пуканки?

Последна редакция: вт, 11 фев 2020, 22:52 от Yogurina

# 1 327
  • Мнения: 1 463
Попова винаги ме разсмива Simple Smile В добрият смисъл на думата.
С това НЛО Simple Smile)))

# 1 328
  • Някъде там
  • Мнения: 16 054
Wns би ли споделила цените, може и на личен, ако ти е удобно?

Сега видях на Тони новия фон.
Готино изглежда така, но не ми се мисли колко прах ще събира.

Много се смях с кучето на Милена в тоалетната, но знам, че не им е било смешно, защото нашия котарак редовно скачаше, като малък, в тоалетната. Но, котките бързо излизат.

Последна редакция: вт, 11 фев 2020, 23:08 от daviz

# 1 329
  • Мнения: 2 188
Wns, и аз моля да споделиш за цените. Благодаря!

# 1 330
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 016
Всяко видео, което отворя, започва, прекъсва и завършва с реклама на фуудпанда.
Даже не знам какви са им рекламите,  тъй като имам приложение, което не позволява да се пускат реклами по време на видео.

# 1 331
  • бургас
  • Мнения: 739
Мегз този кон буквално. Всички тези драми са за да може да си продава парцалките. Които всъщност са супер зле не знам дали сте ги пробвали но са отвратителни.

Иначе Попова е готина, лежерна във видеата си. И новото видео на Милена ми допадна много. Разтоварваща е!

# 1 332
  • Варна
  • Мнения: 623
Странно ли е, че в главата ми написаното от бившия на Мегз звучи като казано от циганин? За пари и малко екшън какво правят жените, ей! Дреме ѝ на новата колекция с какъв пробит тъпан се е хванала.

# 1 333
  • Мнения: X
Шините на Ая са 3200 евро.
Скрит текст:

Скрит текст:
Имайте предвид, че с какъвто и метод да коригирате подредбата на зъбите, ще е нужно цял живот да носите ритейнъри. Не е задължително да е всяка вечер, ако са от подвижните, но си има схеми. Моите сапфирени брекети, цялото лечение от 3 г. + ритейнъри и последващи консултации ми излязоха 1800 евро (гр. София).

# 1 334
  • Мнения: 1 293
Понеже някой пита, ако гледате първите видеа на Пепе от Дания, ще видите, че коментираше леккции, аеробика и даже ходи на седмицата на модата. Не знам дали не ги е изтрила тези видеа обаче...

Общи условия

Активация на акаунт