Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим - 15 / Февруари 2020

  • 228 781
  • 3 695
  •   1
Отговори
# 1 350
  • Мнения: 1 789
За първи път много време гледах клип на Гергана.
Ако бях пила все пък шот при споменаването на думата "бранд", в осем сутринта вече щях да съм прилично подпийнала.
Хареса ми чантата на Кейт Спейд и харесвам Мини Диора, който не бил при нея. Къде ли е?
Онова мъндзърко нещо на Гучи, не мога да го нарека чанта въобще.
Аз много обичам чанти, затова и гледах видеото с интерес. Има някои попадения, не мога да отрека, но имам набито око и забелязах, че някои чанти уж нейни чанти липсваха Grinning

# 1 351
  • Мнения: 1 467
За първи път много време гледах клип на Гергана.
Ако бях пила все пък шот при споменаването на думата "бранд", в осем сутринта вече щях да съм прилично подпийнала.
Хареса ми чантата на Кейт Спейд и харесвам Мини Диора, който не бил при нея. Къде ли е?
Онова мъндзърко нещо на Гучи, не мога да го нарека чанта въобще.
Аз много обичам чанти, затова и гледах видеото с интерес. Има някои попадения, не мога да отрека, но имам набито око и забелязах, че някои чанти уж нейни чанти липсваха Grinning
Само 1 от чантите ми хареса - на Карл Лагерфелд. Имам чувството че тя купува само заради марката, без значение дали и харесва или не.

# 1 352
  • Мнения: 1 789
За първи път много време гледах клип на Гергана.
Ако бях пила все пък шот при споменаването на думата "бранд", в осем сутринта вече щях да съм прилично подпийнала.
Хареса ми чантата на Кейт Спейд и харесвам Мини Диора, който не бил при нея. Къде ли е?
Онова мъндзърко нещо на Гучи, не мога да го нарека чанта въобще.
Аз много обичам чанти, затова и гледах видеото с интерес. Има някои попадения, не мога да отрека, но имам набито око и забелязах, че някои чанти уж нейни чанти липсваха Grinning
Само 1 от чантите ми хареса - на Карл Лагерфелд. Имам чувството че тя купува само заради марката, без значение дали и харесва или не.
На мен ми хареса Фурлата, чантите на Майкъл Корс и Кейт Спейд, не ми харесаха раниците и грозното чанте на Диор. Гергана както и да съчетава дрехи и аксесоари, ще си остане далеч от моден гурО.

# 1 353
  • Мнения: X
Живот със Синдроум на Даун качиха снимка на Микаела преди малко. Много красиво момиченце ♥️

# 1 354
  • Някъде там
  • Мнения: 16 055
Изгледах Герганчитуу заради коментарите ви.
Това което ми направи впечатление беше че половината чанти и са подарък от сестра и или от някой друг.
Честно казано повечетп  не ми харесаха, защото обичам големи чанти.
А и на Гергана стила не е моята чашка чай.
Лора с пореден епизод във Виетнам
https://youtu.be/K1Ei2Ip0EpQ 

# 1 355
  • Мнения: 6 930
Полина е много смела да отиде за устни при тази д-р Каляшева. Добре ѝ се е получило+новата усмивка определено е по-хубава, но после разгледах профила на докторката и.... ами тя е като по-възрастен вариант на Гущеровица (тя се прави при същата), другите ѝ пациенти, до една окепазени, според мен, са Гери-Никол, русата Златка, Моника Валериева и сигурно още знайни и незнайни звИзди. Пази, Боже!

# 1 356
  • Мнения: X
Аз доколкото си спомням Радост Тодорова беше качила видео-интервю с Каляшева, след което се оплака, че устните и са несъразмерни. След това е ходила при друга докторка в ДермаВита. Мисля, че видеото го няма вече в канала и.
https://www.instagram.com/p/BynFcOYhi66/

# 1 357
  • Някъде там
  • Мнения: 16 055

Това ли са новите устни на Полина?
Категорично не за мен. Не искам да я обиждам, но със старите си тънки устни си беше по добре. Сега ми прилича на едно зелено животинче.
Жалко за коригираното зъбче.

# 1 358
  • Мнения: 18 497
Като Жокера е на тази снимка.

# 1 359
  • Мнения: 6 930
Аз не виждам голяма разлика в устните на Полина, честно казано, не бих казала, че преди ѝ бяха тънки. Писала е, че така се е коригирало да не се вижда толкова венеца като се усмихва. Дано не прекали с времето.

Последна редакция: ср, 12 фев 2020, 11:09 от tuali

# 1 360
  • Мнения: 2 657
Глас народен, глас Божи...😬🤷😵😀😀
Скрит текст:

# 1 361
  • бургас
  • Мнения: 739
Тая Ивана няма ли да спре вече! Някаква поредица ли си пуска в 8 поста 15 еднакви снимки! Какво прави.Много еднотипна стана и посредствена. И това постоянно просене на коментари е айде стига де

# 1 362
  • Мнения: 1 502
Мързи я да измисля начини за повече коментари и продължава с "експеримента" със снимките.
Иначе е творческа натура, налЕ...
Не й се отразява добре на тази жена да не ходи на работа, ама не го вижда. Откакто не я следвам дори съм забравила, че я има, темата ми припомня, както и за Галка шопинга Simple Smile

Последна редакция: ср, 12 фев 2020, 11:15 от Tual 🧿

# 1 363
  • Мнения: 6 930
Охх, Ивана, пак лииии! Така и не реши коя снимка си харесва! И пак всичко в един тон - коса, кожа, палто, че тоя път и блузата и панталона. Като кафяв кокершпаньол се е барнала.

# 1 364
  • Мнения: 6 873
Оф, Ивана, на никой не му пука конкретно за мястото или за аутфита. Хората искат просто приятни снимки за окото, ако въобще искат нещо. Много сложно.

Общи условия

Активация на акаунт