Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим - 15 / Февруари 2020

  • 228 762
  • 3 695
  •   1
Отговори
# 1 395
  • Мнения: 1 071
Бая замазал да ви кажа 😂 сладкиши. Вижте му очите май е използвала една програма за ретуш, която увеличава очите.

# 1 396
  • Мнения: X
Сладкишите са се докарали на веган суров безглутенов био еко десерт от демократично расла чиа.
По-натурално е по-добре.

# 1 397
  • Мнения: 8
Ехее, Мимоза и аз не можах да я позная. То бели прави зъби, то едно продълговато слабо изпито лице.

Как и е иг-то на тази госпожа? 😄

# 1 398
# 1 399
  • Мнения: 2 656
Каква оферта само!🤦😆 Ще получавате дрехи, вика...ИИИ модела да е размер М-Л...🙃🙃🙃🙃
Скрит текст:

# 1 400
  • Мнения: X
Сладкишчето ми е блокирало и двата профила в ИГ 🙊🙊🙊🙉🙉🙉😱

# 1 401
  • Мнения: 9 484
Каква оферта само!🤦😆 Ще получавате дрехи, вика...ИИИ модела да е размер М-Л...🙃🙃🙃🙃
Скрит текст:

МОЖЕ да получавате дрехи....

я камилата, я камиларят 😂😂😂

# 1 402
  • Мнения: 1 870
Каква оферта само!🤦😆 Ще получавате дрехи, вика...ИИИ модела да е размер М-Л...🙃🙃🙃🙃
Скрит текст:

Китайско М-Л....Уточни, моля! Stuck Out Tongue Това в България би се равнявало на ХS.

Сладкишчето ми е блокирало и двата профила в ИГ 🙊🙊🙊🙉🙉🙉😱

Тази блага жена, нима? Защо? Open Mouth

# 1 403
  • Мнения: 7 776
Изобщо не е загуба 😂

Нямате изчитане,ей! От няколко дни се чудя какво се е променило в Полина освен зъба, устните били...мне, изобщо не седят добре.

# 1 404
  • Мюнхен
  • Мнения: 812
Шините на Ая са 3200 евро.
Скрит текст:

За доста некоректно намирам това "сравнение", което Ая е направила. От случай до случай има ОГРОМНА разлика и не можеш просто да изтърсиш, че лечение с брекети струва еди-каква си сума. За да излезе такава сума лечение с брекети, вероятно става дума за много часовникарски случай (такъв, който с алайнерите трудно би се оправил), в който може би се е налагала и оперативна намеса, може и клиентът да е бил по-суетен и да е искал еди-какви-си незабележими брекети...Не ми е ок това.

# 1 405
  • Мнения: X
И на мен не ми харесва Полина с новите устни. Тя имаше преди хубава форма, а тези 0.5 просто й правят горната устна набъбнала и без чупка. По принцип Каляшева прави все заоблени горни устни и не съм виждала в инстаграм акаунта й да се справя със запазване или подчертаване на естествените чупки.

Jinafee, защо да става въпрос за часовникарски случай? Това е напълно нормална цена за сапфирени или керамични брекети в София. Металните разбира се са мнгоо по-евтини. Некоректно би било, ако сравнява незабележими алайнери с най-обикновенни метални брекети.

# 1 406
  • Мнения: 435
Каква оферта само!🤦😆 Ще получавате дрехи, вика...ИИИ модела да е размер М-Л...🙃🙃🙃🙃
Скрит текст:

Да, те дрехите и този невероятен "exposure" и опит като модел на Мегз сметки плащат накрая на месеца. Абсолютно абсурдни са такива предложения и най-лошото е, че някой ще се навие сигурно.

# 1 407
  • Мнения: 6 930
Каква оферта само!🤦😆 Ще получавате дрехи, вика...ИИИ модела да е размер М-Л...🙃🙃🙃🙃
Скрит текст:

Тая кукувица да е чувала за агенции за модели? Отиваш, избираш си лице (или тЕло), плащаш и готово. Аа, момент, не иска да плаща бизнесдамата 😂😂😂😂

# 1 408
  • Мюнхен
  • Мнения: 812
Jinafee, защо да става въпрос за часовникарски случай? Това е напълно нормална цена за сапфирени или керамични брекети в София. Металните разбира се са много по-евтини. Некоректно би било, ако сравнява незабележими алайнери с най-обикновенни метални брекети.

Защото тя никъде не е уточнила за какъв тип брекети приятелката й е платила тази сума, затова. Едва ли не създава впечатлението - минете на алайнери, за да не се харчите за брекети. А такива неща като разсрочени плащания и специфика на случая явно въобще не са важни. А случаите в ортодонтията са много, много специфични.

Нека не се приема като остра критика, просто намирам за малко безсмислено да се опитваш да си информативен, но с толкова оскъдна информация. Първо, когато зъбите ти са били криви, всякакъв ефект от коригиращо устройство ще ти се струва като манна небесна, независимо дали става дума за алайнери, брекети или скоби. И нямаш никаква представа за дълготрайността на ефекта. Лично за мен Ая щеше да спечели безкрайно много, ако беше описала малко по-подробно за какво иде реч при нея, а не просто да хвърля някакви цени в пространството. Или да изчака с постовете, защото в хода на лечението също има вариации.

# 1 409
  • Мнения: 1 860
Идвам директно от новото видео на Галя - изкуствена, мрънкаща, нахилена насила, кичозна и пренавита.  1200 лв й се струват много за Джими Чу, но на общата снимка беше важно да застане пред торбичката на Гучи. Joy Демонстрации ... Всичко крещи "чалга" в нея - от стила на обличане до маниерите на улицата. Гледайки лицето й, намирам прилика с Джефри Стар

Общи условия

Активация на акаунт