Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим - 15 / Февруари 2020

  • 228 350
  • 3 695
  •   1
Отговори

Анкета

Любим влогър за месец януари

Опции:

* Гласуването приключено: сб, 29 фев 2020, 19:35
* Може да изберете максимум 3 опции.

# 1 410
  • Мнения: 1 071
Я сега си пуснах Попова пак сложила бръшляни за бекграунд 🤦‍♀️

# 1 411
  • Мнения: 348
Идвам директно от новото видео на Галя - изкуствена, мрънкаща, нахилена насила, кичозна и пренавита.  1200 лв й се струват много за Джими Чу, но на общата снимка беше важно да застане пред торбичката на Гучи. Joy Демонстрации ... Всичко крещи "чалга" в нея - от стила на обличане до маниерите на улицата. Гледайки лицето й, намирам прилика с Джефри Стар

Пуснах го и аз това видео. Всеки път, когато я гледам, имам чувството, че ще й се пукнат устните, чак в моите усещам напрежения. Grinning На страшни буци й седи хиалуронът. На Полина устните ми харесват сега, дано не слага повече и да се окепази.

# 1 412
  • Мнения: 13
Здравейте!  Чета темата от известно време от балкона, както казвате 😄 Съгласна съм с мненията до голяма степен за нашите б/влогъри. Като гледам и мненията на самите тях се припокриват с тези от темата.

    # 1 413
    • Мнения: 1 293
    О Ипси е чела темата 🤣

    # 1 414
    • Мнения: X
    Ипек не е в позиция да определя кое е обидно. Нали много я бива в общуването, чак сближаващи игри създава - да пише на колежката си на лично, а не да предизвиква сензация в иг. Или за да се хареса на форума след гафа си, реши да се надига в тона на темата?
    Не съм съгласна с присъствието на Пепе на всяко място, по всяко време и всеки повод. Но онзи ден Ипс се подигра публично с една талантлива жена, пазителка и разпространителка на българското, а днес е моралистка. Не видях извинение от нейна страна, така че не виждам в качеството си на каква съди чуждите постъпки, но не и своите.

    Последна редакция: ср, 12 фев 2020, 17:44 от Анонимен

    # 1 415
    • Мнения: X
    Скрит текст:
    Аз също мисля, че не е ОК да се сравняват алайнъри и брекети, защото се прилагат при различни случаи. Както и самите брекети имат различни методи за лечение.
    Алайнърите имат и своите недостатъци - като това, че зъбите са по-податливи на кариеси, тъй като шината пречи на слюнката да ги предпазва. Също така дъхът мирише по-лошо с тях.
    Брекетите пък изискват по-внимателна технология на почистване на зъбите, но поне последните не са "капсуловани" по 20+ ч на ден. Аз лично нямах нито 1 кариес след брекетите. Неприятно беше оцветяването на ластиците.


    Точно това имах предвид, когато казах, че уж полезните им сторита и постове са почти безсмислени, тъй като дават частична обща информация, която всеки може да прочете, ако реши. За да си полезен, се разказва всичко от проучване, през избор, конкретни цени, очаквания, желания, прогнози, резултати, преди и след, относителното състояние на клиента/пациента и т.н.

    Няма два напълно идентични ортодонтски казуса и просто едно тагване на клиника не върши работа. Как я избра? Колко плати? Има ли разсрочено плащане? Боли ли, пречи ли, след колко време видя ефект, каква дълготрайност ти обещаха, какво отношение получи?

    "Д-р  Каляшева ми сложи." Ми ок, ама отново - какъв филър, иглено или безиглено, боля ли, имаше ли странични реакции, налага ли се поддържаща процедура, каква е цената и т.н, и т.н. Идеята на инфлуенсърите е да споделят подробно личен опит, не да цитират брошури. Иначе количеството всички казват, все е я половинка, я най-много 1, сакън да не си помисли някой, че са налели литър хиалурон..

    # 1 416
    • Мнения: 771
    Шините на Ая са 3200 евро.
    Скрит текст:

    За доста некоректно намирам това "сравнение", което Ая е направила. От случай до случай има ОГРОМНА разлика и не можеш просто да изтърсиш, че лечение с брекети струва еди-каква си сума. За да излезе такава сума лечение с брекети, вероятно става дума за много часовникарски случай (такъв, който с алайнерите трудно би се оправил), в който може би се е налагала и оперативна намеса, може и клиентът да е бил по-суетен и да е искал еди-какви-си незабележими брекети...Не ми е ок това.

    Абсолютно съгласна. Лечение с брекети ми излезе под 2000 лв. Не в София, обаче.

    # 1 417
    • София
    • Мнения: 166
    В 7 ч. Пепе ще бъде ЛЯЙВ от Дермавита с Алекс Петканова 😆

    # 1 418
    • Мнения: 1 695
    Тази Ипси Ипек ли се казва, че за пореден път виждам така да я наричате? И според мен е чела темата и сега “печели точки”

    # 1 419
    • Мнения: 9 478
    В 7 ч. Пепе ще бъде ЛЯЙВ от Дермавита с Алекс Петканова 😆

    Последния път като бяха заедно на някакво събитие, Пепка изглеждаше нелепо миниатюрна до нея. 😄

    # 1 420
    • Мнения: 2 320
    Но онзи ден Ипс се подигра публично с една талантлива жена, пазителка и разпространителка на българското,

    Не е вярно. Това е твоя интерпретация. Това, което тя реално направи, беше да покаже колко различен вид и излъчване може да имат две различни жени на една и съща възраст.

    Цитат
    "Д-р  Каляшева ми сложи." Ми ок, ама отново - какъв филър, иглено или безиглено, боля ли, имаше ли странични реакции, налага ли се поддържаща процедура, каква е цената и т.н, и т.н. Идеята на инфлуенсърите е да споделят подробно личен опит, не да цитират брошури. Иначе количеството всички казват, все е я половинка, я най-много 1, сакън да не си помисли някой, че са налели литър хиалурон..

    Замисли се за 1 секунда и ще разбереш защо поне за момента Полина избягва да говори в твърде много конкретика. Ако не се сетиш, пиши й на лично, ще се радва да ти обясни и ще видиш, че има дооста мисловен процес зад това решение.

    # 1 421
    • Мнения: 6 930
    Идвам директно от новото видео на Галя - изкуствена, мрънкаща, нахилена насила, кичозна и пренавита.  1200 лв й се струват много за Джими Чу, но на общата снимка беше важно да застане пред торбичката на Гучи. Joy Демонстрации ... Всичко крещи "чалга" в нея - от стила на обличане до маниерите на улицата. Гледайки лицето й, намирам прилика с Джефри Стар

    😂😂😂 Това е най-точното определение, наистина приликата е поразителна. Джефри Стар, ама от Илиенци.

    Последна редакция: ср, 12 фев 2020, 19:19 от tuali

    # 1 422
    • Мнения: 878
    Ипси се казва Ипек, да.
    Определено е чела темата, защото това, че Пепе твърдяла, че децата се правят (зачеват) между другото тръгна и се разду от темата тук. Реално тя имаше предвид съвсем различно нещо - че децата се гледат между другото. Пак абсолютна глупост, но е малко по-различно все пак.
    Иначе, по други поводи Пепе не веднъж е показвала, че е абсолютно невежа що се отнася до репродуктивните теми, та съм съгласна, че не е подходящо "лице" на кампанията, но това вече се обсъди.

    # 1 423
    • Мнения: 771
    Аз не виждам защо Полина да не сподели впечатления от поставянето на хиалуронова к-на и какъв е великия мисловен процес зад решението. Може да сподели по какъв начин е поставен филъра, дали я е боляло, отношението на Каляшева и първи впечатления, а на по - късен етап да сподели какво е усещането, резултат и тн. Ако има друга причина да сподели по - късно(за която не се сещам), то може изобшо да не казва при кого е поставяла филър, за да не прави излишно реклама.

    # 1 424
    • Мнения: 28
    Гучито пак ще ходи на ревю с кака си:grinning: Много ми е интересно този път, ще си направи ли прическа и ще сложи ли грим. Трябва и нови еднакви роклички да измислят, селските моми.
    Скрит текст:

    Общи условия

    Активация на акаунт