Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим - 15 / Февруари 2020

  • 228 749
  • 3 695
  •   1
Отговори
# 3 405
  • Някъде там
  • Мнения: 16 046
В ето това видео Ганчето казва че е била на 21 когато са я зарязали.
https://youtu.be/kaoVQzXkeJw   
Тоест на 13 се е хванала с него.😲🙄😄😄😄😄 Тя сама вярва ли си, че и някой друг да и повярва.

# 3 406
  • Мнения: 440
Когато почна да качва клипове, имаше един влог, който беше снимала от екскурзия, до Македония ако не се лъжа, с въпросния годеник. Обаче не помня дали го е показвала, а това видео май липсва.

# 3 407
  • Мнения: X
Ако няма социални мрежи имам усещането, че ще е от хората, които биха спирали непознати по улицата с думите " Виж, взех си това..много съм доволна от марката... " Joy
Че тя има видео, в което съвсем сериозно разказва как като взела стипендия се хвалила наред пред продавачките в мола на висок глас и после я обрали Joy Припадам от смях с това момиче Grinning

# 3 408
  • Мнения: 9 645
За облеклото на Пепе - не намирам това да си облечен от глава до пети със силно прилепнали по тялото дрехи за много стилно, та даже блузата е кроп топ. Евтинее ми доста и не ми харесва.

# 3 409
  • Някъде там
  • Мнения: 16 046
Когато почна да качва клипове, имаше един влог, който беше снимала от екскурзия, до Македония ако не се лъжа, с въпросния годеник. Обаче не помня дали го е показвала, а това видео май липсва.
Е кога е успяла да се сгоди като на 21 вече са били разделени, а нали преди 18 е малко неприлично да се сгодиш...
Има ли нещо за което да не е лъгала Ганчето?🙄

# 3 410
  • София
  • Мнения: 11 561
На мен ми харесва как се облича Пепе напоследък. Има тяло, което позволява тесни дрехи. С това крехко тяло супер й стоят такива дрехи, особено предвид, че дълго време я гледахме размъкната покрай Ф2.

# 3 411
  • Мнения: 118
Мале, мале, на първата снимка Веситу като да се е облякла от сапаревскиа моу, тц тц
Когато модата ти е в кръвта....
Скрит текст:
И с Николета сте на едно събитие, и изглеждате като първи приятелки
Скрит текст:

# 3 412
  • Мнения: X
Любимата ми тема - деца без колани в колата!
Никол Кънева пуснала видео и снимала децата си без колани, писах ѝ, отговори ми че са с колани - да ама не.
Не разбирам безотговорността на родителите слагащи на себе си колан,  а на деца си не.
Мила Никол и всички возещи децата си без колани, пуснете си краш тестове, не е нужно да са много, изгледайте един. За да ви улесня, пускам линк. Всъщност има много, погледайте, интересно е.

Пълна кукувица е и тази. Един удар от някой заспал шофьор и децата и изхвърчат през предното стъкло.

# 3 413
  • Мнения: 4 690
Само набързо се включвам, ама нямам спомен Гергана да е споменавала 8-години. Тук някой го каза и се пое от нас,  та за всичко останало принципно съм съгласна, но за 8-те години май си е наша измислица.

# 3 414
  • Мнения: X
Когато в едно видео преди години сподели, че е сгодена, каза, че е за човека, когото обича от 8 години. Май беше Q&A. А за раздялата сподели в един лайв когато отиде да живее в Благоевград.
Така че мисля, че затова момичетата казват 8 години.

# 3 415
  • Някъде там
  • Мнения: 16 046
Само набързо се включвам, ама нямам спомен Гергана да е споменавала 8-години. Тук някой го каза и се пое от нас,  та за всичко останало принципно съм съгласна, но за 8-те години май си е наша измислица.
Аз от тук чух за 8те години, но дори и по малко да са, на 21 вече е зарязана от годеник ?!

# 3 416
  • USA
  • Мнения: 7 288
Аз не виждам нещо лошо в облеклото на Пепе, не й виждам и сутиена, за разлика от на другите две. Споделете какво не ви харесва в облеклото на Пепе.

Домашно облекло,това не ми харесва.Все пак е отишла на ивент,има хора,правят се много снимки..ами,да се поиздокара малко - нито с грим,нито с облекло се е справила.Все едно както си е купувала хляб от кварталната балакийка,Ф3 я хванал под ръчичка и казал "хайде,хон(honey),да те водя на парти".Жалко е,защото нейното тяло позволява всякакви комбинации,дрехи.
Панталона е ок,но да го беше комбинирала с нещо по-представително.Блузата е като от 90-те,демоде като модел и цвят.Въобще трите ми изглеждат евтино и скучно.
Полина преди беше свежа,сега се е олелчила.Нещо не е както беше преди.Раждането ли й открадна свежеста и младоста,а дори няма 30.

Бих облякла:
Скрит текст:




Последна редакция: пт, 28 фев 2020, 18:23 от bubanka

# 3 417
  • Мнения: X
Нещо съм изпуснала, та да питам вас - Йоана и сестра й в новия клип на Лидия ли участват - този, около който стана скандала с нацистите в него?

# 3 418
  • USA
  • Мнения: 7 288
Гергана не я гледам,нито клиповете,нито сторита,но за сметка на това съм блокирана..по какви причини,дори и Гаргамелата не знае.
Ако на 21 е била зарязала,а е имала гадже от 8г,значи са започнали връзка,когато тя е била на 13г И между другото са се целунали 5г по-късно,когато е навършила 18. Laughing LaughingLaughingLaughing
Страхотна лъжкиня,непонятно ми е как въобще хората говорят за нея.Такова нещо бих го подминала,защото ми е много под нивото.Парцалана с напъни да е нещо.

# 3 419
  • Мнения: 7 557
Да.
https://www.youtube.com/watch?v=S4vulRP0W5M

Последна редакция: пт, 28 фев 2020, 22:25 от Не се сърди, човече

Общи условия

Активация на акаунт