Намаляване и повдигане на естествен бюст

  • 17 020
  • 131
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 050
Gremlin, благодаря за споделеното мнение. И моите не са малки, но на този етап по-малко ми пречат, отколкото ме е страх от операция 😬

Ще се включа с един съвсем лаишки въпрос - след тази евентуална малка корекция, има ли нужда от някаква намеса през годините? Имплантите нали ги слагаха за вечни, а последните години май препоръчват подмяна на някакъв период. Но щом се работи само със собствена тъкан си мисля, че няма нужда от нищо повече.

# 46
  • Мнения: 40
Абе моите останаха възголемички, та след 10-на години като увиснат пак сигурно ще се наложи нова корекция, ама ще го мисля като му дойде времето

# 47
  • Мнения: 448
Абе моите останаха възголемички, та след 10-на години като увиснат пак сигурно ще се наложи нова корекция, ама ще го мисля като му дойде времето

Какъв размер носеше преди операцията и сега? Аз съм 75 Д и целя само повдигане, не намаляване. Проблемът е обаче,че колкото снимки на повдигнати гърди гледам, толкова ми се струва, че изглеждат по-малки дори само след повдигане. Импланти не ми се иска засега. Надявам се някой ден да стигна и аз до консултация с доц. Романски. Преди години първата ми консултация беше с майка му, доц. Тепавичарова, но тя много не обяснява, а аз много не знаех какво да питам. Засега съм на изчакване с естетичните корекции, защото ми предстои гинекологична операция, после ще мисля.

# 48
  • Мнения: 40
Преди операцията бях 75 G/H, сега не знам още, но май съм D. Романски също не обяснява много, ако не разпиташ

# 49
  • Мнения: 448
Да, сега вече ще имам доста повече въпроси, защото съм минала 3 консултации. А докторът показа ли ти снимки на жени със сходна корекция?

# 50
  • Мнения: 40
Показа ми, но аз не ги гледах особено внимателно. Така или иначе всеки се получава по различен начин, независимо от майсторлъка на доктора. Зависи от много неща. А и в тези албуми обикновено са само успешни операции. Не се сещам някой да е показвал нежелани резултати. Обзалагам се, че моите в това състояние, както са сега, не биха ги сложили там. (Може би след корекция, което си е втор операция) Трябва да си прецениш за себе си дали си готов да поемеш риска и да сд справиш с възможни усложнения и нежелани резултати.

# 51
  • Мнения: 2 050
Gremlin а ареолите смаляваха ли или нямаше нужда? Аз сега съм 90F/G, масата е сериозна и ареолите са доста разтегнати (и преди не са били малки), а това изтязване и кърпене и възможните рискове много ме смущават 😬

# 52
  • Мнения: 40
Моите са намалени. Предполагам всеку случай се решава индивидуално

# 53
  • Мнения: 96
Здравейте. Моите също са си големи,но не както преди. При мен имаше доста излишна разпъната кожа, а самата гърда беше рехава, както казваше докторът. Рязал е и вътре, но не много. Ареолите също са ми коригирани. При мен се получи симетрия в бюста,а преди това имах огромна разлика, 3см беше по-дълга едната. Понеже няма импланти, пак се отпускат, за това аз не свалям сутиена. Дори като се къпя, се къпя с него и го свалям накрая вече, да измия цялото си тяло и да го изпера. Просто съм се концентрирала в това да си запазя доколкото мога по-дълго резултата. Ако не се носи сутиен, с времето кожата се разпъва отново, защото те макар и намалени, пак са си големи, размер Д. Аз съм се свикнала вече със сутиена, без банел ми е и ми е удобно. Спя си с него, нямам проблеми. При мен нямаше болка след операцията, а просто не ми стигаше въздуха заради превръзката. Това ми беше най-гадното нещо 2 седмици, както и упойката. Всичко друго ми де видя песен.

# 54
  • Мнения: 1
Моят е доста голям и тежък,  около 2 кг общо... И съответно доста отпуснат, по-зле няма накъде. В сутиен мо стои униклно красиво, обаче от тежестта, банелите ми се впиват в ребрата и не мога да дишам, ужасен дискомфорт. Решена съм... Белеьите хич не ме тревожат, те ще са там, където не се виждат дори при дълбоко деколте.

При мен е същото Simple Smile Имам насрочена операция при Николай Георгиев на 16 март 2021. Много съм притеснена. Ще комбинирам намаляването и повдигането на бюста с липосукция на ръце....но и аз не успявам много много информация да намеря.

Последна редакция: чт, 11 мар 2021, 13:04 от SilviaIvanova!

# 55
  • Мнения: 726
Моят е доста голям и тежък,  около 2 кг общо... И съответно доста отпуснат, по-зле няма накъде. В сутиен мо стои униклно красиво, обаче от тежестта, банелите ми се впиват в ребрата и не мога да дишам, ужасен дискомфорт. Решена съм... Белеьите хич не ме тревожат, те ще са там, където не се виждат дори при дълбоко деколте.

При мен е същото Simple Smile Имам насрочена операция при Николай Георгиев на 16 март 2021. Много съм притеснена. Ще комбинирам намаляването и повдигането на бюста с липосукция на ръце....но и аз не успявам много много информация да намеря.

Успешно възстановяване Simple Smile
Ще ни е любопитно да разкажете как е преминала интервенцията. Имахте ли поставяне на импланти или само оформиха гърдите?
Какво се случи с останалата кожа след липосукцията?

# 56
  • Мнения: 119
Здравейте момичета. Тъй като и аз преди ОП търсих информация за намаляване на бюста ,но е твърде оскъдна, реших да споделя моя случай и дано бъде от полза на някого. Винаги съм имала огромен естествен бюст, който по-скоро ми е пречил, отколкото помагал. Всяка такава притежателка знае какво означава да си взимаш дрехи поне размер по-голям, болките в гърба, за сутиени да не говорим. Операцията ми мина преди броени дни и няма да споменавам имена за да няма реклама или нападки колко е добър или лош хирурга. Отидах във въпросния ден в клиниката, като носих предварително направените изследвания, сумата за Оп и малка чанта с багаж- нощница, чехли, вода, тоалетни принадлежности. Платих сумата на касата, дадах изследванията и ме настаниха в стаята. Дойде сестра, даде ми чехли и нощница. Оказа се, че от всичко което бях взела ми трябваше само връзката за косата и протмонето. Направиха ми тест за алергии, сложиха ми абокат, попълвах документи.. Лекаря дойде, измери ме, очерта ме, обсъдихме кое, как, какво и ме вкараха в операционната. Събудих се в леглото си толкова свежа и отпочинала, както не съм ставала от сън от години 😀Поглеждам се и осъзнавам, че съм с катетър и разбира се,, медицински стягащи чорапи,, Питаха как съм, боли ли ме, гладна ли съм, жадна ли съм... Махнаха катетъра исках сама да стана. Е, очаквах наистина много по голяма болка. Последваха системи, венозни антибиотици, обезболяващи. Престоят в клиниката само вечерта, като през цялото време сестра следеше за всичко. Наистина не очаквах такова добро отношение, за което съм благодарна. Изписаха ме на следващия ден по обед, с рецепта за необходимите лекарства. Почти шести ден ми е от операцията, днес ми махнаха дренажите, през ден ходя на превръзки, пия си лекарствата, антибиотика задължително 10 дена. От момента на изписването се оправям съвсем сама. Единствено има нужда някой да пазари на 2-3 дена примерно. За болката - не ме е боляло чак непоносимо, просто си има леко придърпване или парене, най-вече при ставане. Снимки няма как да прикача, още съм,, опакована,, и аз не съм ги видяла. Просто сякаш ми изглеждат мноооого малки 😀но пък ми олекна. А, да относно сутиена-по поръчка, никакъв триумф или липоеластик, защото бюста е естествен, без импланти. Доста дълго стана, ако има въпроси няма проблем, ще се постарая да отговарям. Успех на всички момичета.

# 57
  • Мнения: 726
Здравейте момичета. Тъй като и аз преди ОП търсих информация за намаляване на бюста ,но е твърде оскъдна, реших да споделя моя случай и дано бъде от полза на някого. Винаги съм имала огромен естествен бюст, който по-скоро ми е пречил, отколкото помагал. Всяка такава притежателка знае какво означава да си взимаш дрехи поне размер по-голям, болките в гърба, за сутиени да не говорим. Операцията ми мина преди броени дни и няма да споменавам имена за да няма реклама или нападки колко е добър или лош хирурга. Отидах във въпросния ден в клиниката, като носих предварително направените изследвания, сумата за Оп и малка чанта с багаж- нощница, чехли, вода, тоалетни принадлежности. Платих сумата на касата, дадах изследванията и ме настаниха в стаята. Дойде сестра, даде ми чехли и нощница. Оказа се, че от всичко което бях взела ми трябваше само връзката за косата и протмонето. Направиха ми тест за алергии, сложиха ми абокат, попълвах документи.. Лекаря дойде, измери ме, очерта ме, обсъдихме кое, как, какво и ме вкараха в операционната. Събудих се в леглото си толкова свежа и отпочинала, както не съм ставала от сън от години 😀Поглеждам се и осъзнавам, че съм с катетър и разбира се,, медицински стягащи чорапи,, Питаха как съм, боли ли ме, гладна ли съм, жадна ли съм... Махнаха катетъра исках сама да стана. Е, очаквах наистина много по голяма болка. Последваха системи, венозни антибиотици, обезболяващи. Престоят в клиниката само вечерта, като през цялото време сестра следеше за всичко. Наистина не очаквах такова добро отношение, за което съм благодарна. Изписаха ме на следващия ден по обед, с рецепта за необходимите лекарства. Почти шести ден ми е от операцията, днес ми махнаха дренажите, през ден ходя на превръзки, пия си лекарствата, антибиотика задължително 10 дена. От момента на изписването се оправям съвсем сама. Единствено има нужда някой да пазари на 2-3 дена примерно. За болката - не ме е боляло чак непоносимо, просто си има леко придърпване или парене, най-вече при ставане. Снимки няма как да прикача, още съм,, опакована,, и аз не съм ги видяла. Просто сякаш ми изглеждат мноооого малки 😀но пък ми олекна. А, да относно сутиена-по поръчка, никакъв триумф или липоеластик, защото бюста е естествен, без импланти. Доста дълго стана, ако има въпроси няма проблем, ще се постарая да отговарям. Успех на всички момичета.

Браво, че сте се решила и дано резултата ви хареса Simple Smile
Аз имам една болна тема за зърната. Бихте ли споделили какво се е случило с тях, когато махнат превръзките

# 58
  • Мнения: 119
Разбира се, че ще споделя и на по-късен етап. Ареолите са намалени, за сега са си чувствителни и така като гледам при смяна на превръзките са си наред. И мен това ме притесняваше.Времето ще покаже.

# 59
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
Алексана, честито! С кеф да си ги носите! Simple Smile

Моята операция беше преди месец, много съм доволна. Относно ареолите - към момента нямам чувствителност в лявата, не знам дали ще се върне, но хич не ми е проблем. Изобщо не може да ми помрачи щастието.

Общи условия

Активация на акаунт