На море в Гърция 2020 - I

  • 53 343
  • 766
  •   1
Отговори
# 165
  • Sofia
  • Мнения: 9 711
Здравейте, попаднах на този сайт:  https://greobg.bg/  , някой ползвал ли е услугите им

Да, аз. Писах им във фейсбук, миналото лято организираха нашата почивка. Изключително съм доволна. Коректни, загрижени, отговориха на всичките ми изисквания. Препоръчвам!

# 166
  • София
  • Мнения: 179
Здравейте, попаднах на този сайт:  https://greobg.bg/  , някой ползвал ли е услугите им

Да, аз. Писах им във фейсбук, миналото лято организираха нашата почивка. Изключително съм доволна. Коректни, загрижени, отговориха на всичките ми изисквания. Препоръчвам!
Супер, много благодаря за отзива

# 167
  • Мнения: 82
Здравейте и честит празник!!!!
Вече има разписание за Юни месец от Кавала до Лимнос. Във Ферихопър дава само един кораб блустар Хиос и пътува всяка Сряда. Това ли е окончателното разписание за Юни или ще пуснат още дати.

# 168
  • Мнения: 11 053
Не, не е окончателното. През повечето дни от седмицата пътува Express Pegasus, явно неговото разписание още не е готово.

# 169
  • Мнения: 180
Здравейте!
Моля за инфо за Уранополи-плаж, как е морето,има ли достатъчно кафенета и ресторантчета/или се броят на пръсти/,и всичко друго,което Ви е харесало или не.
Благодаря!

Последна редакция: ср, 04 мар 2020, 12:04 от glezan4e

# 170
  • Мнения: 11 053
Пълно е с кафенета и ресторанти Simple Smile Плажът не е кой знае какво, за бързо топване става. За по-хубав се ходи от северната страна на полуострова - на Комица, или с ферибота до Амулиани. Има и красиви диви плажчета, подходящи за шнорхелинг югоизточно от Уранополи, на границата с монашеската държава, но не се стига с кола до тях, само пеша или с лодка.
Най-популярното развлечение е обиколка с корабче около манастирите на Атон, всеки ден тръгва в 10 и в 15 часа от пристанището на Уранополи (втория час може и да го бъркам).

# 171
  • Мнения: 2 124
Здравейте!
Моля за инфо за Уранополи-плаж, как е морето,има ли достатъчно кафенета и ресторантчета/или се броят на пръсти/,и всичко друго,което Ви е харесало или не.
Благодаря!

Местенцето е хубаво, често ходим там, но задължително сме на плаж на Магарешкия остров (Drenia). Има корабче от Уранополи до Дрениа, мисля, че на всеки час беше, пристига се за десетина минути. На острова има много хубаво ресторантче - уникално вкусна и прясна храна.

# 172
  • София
  • Мнения: 3 451
Може ли малко инфо за магарешките.От Амулиани  има ли подобен транспорт регулярен? Май месец ще отседнем  за 5 дни на острова и мисе ще да отскочим   и  до магарешките, но не ми се занимава с наемане на лодка

# 173
  • София
  • Мнения: 11 114
Наемането на лодка е скъпо, но си струва ако ще отидете на другото малко и необитаемо островче, където няма чадъри и кръчма, но има два разкошни плажа и стадо кози. Wink

# 174
  • Там където
  • Мнения: 787
От Амуилани до магарешките острови има лодки- всяка вечер едни господа стояха на кея и записваха за другия ден Simple Smile Поне така беше когато ходих преди 2 години, едва ли се е променило....

# 175
  • София
  • Мнения: 3 451
Извън сезона и  за бърза визита няма да акцентирам  много на продължителното плажуване.Затова търся бюджетен вариант, колкото  за бърз поглед или полуден.А някакво инфо за ориентировъчни  цени да имате?

# 176
  • Мнения: 11 053
Май месец едва ли ще има регулярни лодки, както ти сама казваш - за плаж не става, а и преди началото на юни на Амулиани е бомба паднала. Няма да работи и таверната на Дрения.
По времето, когато вие ще почивате, плажовете на самия Амулиани ще бъдат достатъчно хубави и спокойни - то техния проблем не е, че не са достатъчно хубави, а че в сезон се пренаселват, особено Аликес.

# 177
  • Мнения: 2 124
От Аликес преди две години цялото цемейство се сдобихме с екзема по ръцете и краката, пък и плажът не ми хареса особено, че и Амулиани.
Не мисля скоро да отида пак там.

# 178
  • Мнения: 180
Благодаря ви за отговорите,момичета!

# 179
  • София
  • Мнения: 11 977
Отдавна чакам този уикенд за откриване на сезона, а времето няма да е с нас.чудя се накъде да тръгнем. Май Уранополи ще е най-добре.

Общи условия

Активация на акаунт