Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Шоуто на Николаос

• 12 838
  • 142
  •   1
Отговори
# 135
в момента попаднах на предаването от 5 Октомври,много ми харесва облеклото на Николаос,сладур си е...
колко от вас биха били гадже с него Grinning
аз-да Grinning

# 136
  • ВАРНА
Да ти напомня че е малък!  -  94-ти набор!  
 -  дори май че  към края на 1994г. роден....не го гледай че е плешив....

често се бъзика със себе си че е роден знаменитата 1994 г. за българите ама по време на мачовете от лятото на САЩ 94 е бил в "ташкент"!

# 137
Да ти напомня че е малък!  -  94-ти набор!  
 -  дори май че  към края на 1994г. роден....не го гледай че е плешив....

често се бъзика със себе си че е роден знаменитата 1994 г. за българите ама по време на мачовете от лятото на САЩ 94 е бил в "ташкент"!
е ок,аз съм 93' х)

# 138
Аз отпадам като конкуренция, ни Цитиридис, ни шоуто му ме грабват..........

# 139
  • ВАРНА
Пък пишеш в специална тема само за него....странна работа.

# 140
Ако е за мен горното, и пиша, и чета темата. Чак пък странно......Опитвах, опитвах да го гледам, викам си като го харесват хората, какво сега му се назлъндисвам? Ами не е мое, не ми е интересно и това е! Та се обозначих, че и за конкуренция не ставам! Simple Smile

# 141
Ако е за мен горното, и пиша, и чета темата. Чак пък странно......Опитвах, опитвах да го гледам, викам си като го харесват хората, какво сега му се назлъндисвам? Ами не е мое, не ми е интересно и това е! Та се обозначих, че и за конкуренция не ставам! Simple Smile

И аз няколко пъти опитвам да гледам въпросното "шооо". За мен, подчертавам - за мен, е откровено тъпо - шегите плоски, гостите скучни...но голям напън пада

# 142
Когато попадна през деня на повторенията го гледам.
Не ми харесва баба Троци, ама тя не е  цялото шоу я, изтрайвам я!

Общи условия

Активация на акаунт