Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Шоуто на Николаос

• 17 120
  • 186
  •   1
Отговори
# 180
Да, в Инстаграм също обявиха от БТВ още преди 4 дни, че от 1 февруари се завръща на екран.

А относно рейтингите - Нова ТВ за втора поредна година се излагат с филм в новогодишната вечер. Миналата година даваха Зоотрополис... Догодина очаквам друга анимация.

# 181
Зоотрополис и сега го даваха, ама след Нова година.

# 182
Защо изгониха хубавата певица и сложиха Прея? Прея има ужасно груб глас и се дере фалшиво.

# 183
Аз пък намирам,че е много успешна тази замяна.Другото момиче беше много безлично!Прея ми харесва ,внася колорит ,а и гласът и е интересен

Последна редакция: пт, 02 апр 2021, 17:48 от MG18

# 184
Прея винаги внася колорит, така е. И да, има дрезгав глас, но това си е чар... специфичен тембър, какво лошо има? Не мисля, че е фалшива

# 185
Да, има глас на препушила и препила.  На мен не ми е нвприятна, смятам, че е чаровна. Но предишното момиче пееше по-добре.

# 186
Да, има глас на препушила и препила.  На мен не ми е нвприятна, смятам, че е чаровна. Но предишното момиче пееше по-добре.
Да ,но някак ми се губеше или сливаше с интериора.Стилистите я правят интересна.

Общи условия

Активация на акаунт