Парфюмни размисли и страсти - 236

  • 56 498
  • 739
  •   1
Отговори
# 690
  • София
  • Мнения: 90
Момичета, бихте ли ми казали къде в София мога да тествам парфюми на Jil Sander?
Интересуват ме: Jil Sander Eve и Jil Sander Style.
Благодаря!

# 691
  • София
  • Мнения: 9 397
Привет,носи ми се нещо пудрено ...Тези дни бях с мой голям Любимец Chloé Love.Дайте идеи за сходни аромати,обожавам пудра ...
Пудра на прима Виста в Алая Бланш и Нарцисо Родригез Нарцисо, както и варианта му Пудра.

# 692
  • Sofia
  • Мнения: 6 885
Кой от тези 3 фланкъра на La vie est belle си заслужава? L'Eclat edt, en rose или l'eau de toilette florale?

# 693
  • Мнения: 637
Отдавна не бях придобивала нищо на сляпо, но беше готина оферта, която взех, че и спечелих в ибей, и сега си имам едно красиво бутилче Angel Sunessence Ocean d'Argent.
Скрит текст:
Малко безумно ми се виждаше да се рискува така с производни на Ейнджъл, но пък аз така или иначе си държа първообраза, без абсолютно никакво намерение да го ползвам, защото ми става лошо от него, един повече или по-малко...
Но този е толкова свеж, летен, цитрусов, дори ментов... представям си горещ летен следобед и една, две, три... студени маргарити .Green Heart  Само дето тук е супер студено и вали някакъв глупав сняг, когато не вали дъжд и не се вихри поредната буря.
Естествено ДНК-то на Ейнджъл си е ясно отличимо, но когато пачулито не е задушливо и дърто като от дядовска бръснарница, нещата са далеч по-приятни.
А, и като казвам "свеж", нямам предвид някоя водица с интензитета на одеколон. Това си е мюглерско чудовище отвсякъде.
Нямам търпение да си го нося на топло следващия месец. Flowers Palm TreeNature SunnyTropical Drink

# 694
  • Мнения: X
Привет,носи ми се нещо пудрено ...Тези дни бях с мой голям Любимец Chloé Love.Дайте идеи за сходни аромати,обожавам пудра ...
Скоро си купих https://www.fragrantica.com/perfume/Jil-Sander/Simply-Jil-Sander … ntense-57379.html много нежна леко сладка и красива пудра е. Не излъчва силно и трайността не е много голяма, но според мен трудно ще се намери някой да каже "не ми харесва". Купих го заради наличието на какао, което не регистрирах, но съм го носила само два пъти. В не интенз варианта няма какао, но двата аромата не се различават съществено. Може би Интенз е малко по-плътен и леко по-сладък. Сладостта е пудрена, не е бонбонена или химична. Много е нежен. Флаконите са удобни, а соковете бяха изненада за мен - на Интенз е черен, на другия млечно розов.
Не прилича на Chloé Love, но си е истински пудрен, макар и друг тип пудреност, с аромат като на скъпа пудра.

Кой от тези 3 фланкъра на La vie est belle си заслужава? L'Eclat edt, en rose или l'eau de toilette florale?
L'Eclat никак не ми хареса, много синтетичен. Най-много харесах Florale.

# 695
  • Седмото небе
  • Мнения: 2 785
Кой от тези 3 фланкъра на La vie est belle си заслужава? L'Eclat edt, en rose или l'eau de toilette florale?
Екла едт ми е нещо като нищо-извинявам се, ако има почитателки, но аз не го разбрах. Разводнено пудрен и безличен. Флоралната версия също не ме впечатли
при тестове. Имам и нося с удоволствие, макар и рядко, от посочените само Ен Роуз. За мен е чудесно нежен и единствения приложим и в по-високи температури с безупречна трайност на моята всепоглъщаща кожа. Най-любим ЛВЕБ обаче завинаги ще ми е Абсолю-тната версия. Присъствен, траен, шлейфов и отнасящ винаги куп комплименти. Даже утре мисля да си го понося докато не се е стоплило времето много. Но тъй като на следващия ден със сигурност още ще се усеща поне в косата ми (не мога да се откажа да пръскам там, особено след хубаво направен сешоар) ще го освежа с Розата.

И от двата имам повторни и почти на 100% пълни бутилки. Обаче въпреки това се замислям и за придобиване на новия интензивен фланкър. На първа проба ме очарова, след още поне една ще реша дали да го приютя и да си станат трио.

Последна редакция: ср, 26 фев 2020, 20:01 от * SUPERGIRL *

# 696
  • при морето
  • Мнения: 911
Базила,много благодаря,аз вече го чакам Нирмала ,утре ,живот и здраве ,ще е при мен,пък...каквото сабя покаже!
Относно ЛВЕБ и аз най харесвам Абсолю!
Иначе днес носих Secret sucre,странно,че вече повече от месец спонтанно посягам към него в различни части от деня и чудно как още не ми е омръзнал.Явно ще е любов.

# 697
  • Мнения: 2 224
Момичета, има ли същестена разлика между Инсоленс едп и едт?

# 698
  • Мнения: 30 966
Да, много съществена.

# 699
  • Мнения: 2 224
Хм, а може ли малко повечко описание?
По магазините май липсва едт за тестване, или аз не помня да съм виждала...

# 700
  • Мнения: 6 930
ЕДТ е прекрасен. Траен, шлейфов, пудрени виолетки, красота. ЕДП май не съм пробвала.

# 701
  • Мнения: 904
Insolence edt е по - траен, по - шлейфов, по - излъчващ...някак звънлив.Едп е по - сладък, буквално като бонбонките виолетки.При мен стои по - близо до кожата, няма шлейфа на едт и е някак  по- гушлив и прибран.И двата са големи мои любимци и никога не оставам без тях.Винаги посягам към едт ако искам цял ден да усещам парфюма си, много е нахален и обсебващ, но това му харесвам.

# 702
  • София
  • Мнения: 38 210
То май има само един вид в новото шише. Трябва да се пробва. Това е уникален парфюм. На мен ми създава едно хладно, респектиращо усещане.

# 703
  • Мнения: 483
Момичета добро утро. Аз пак да питам -можели да ми препоръчате бюджетен парфюм за абитуриентка . Какво ще кажете за https://www.fragrantica.com/perfume/Boucheron/Boucheron-Quatre-A … -Homme-45305.html и https://www.fragrantica.com/perfume/Boucheron/Quatre-En-Rouge-53799.html       за сина ми и дъщеря ми. Живея в малък град и не мога нищо да тествам. Вече няколко години ми помагате и не съм се изложила  с подаръците  въпреки че не разбирам много. И пак благодаря на Ковачева за насоките за коледните подаръци.

# 704
  • Мнения: 490
Дъщеря ми - на 23 - много харесва това

https://www.fragrantica.com/perfume/Burberry/Burberry-Her-51694.html

От сайт ако се вземе, никак не е скъпо.

Общи условия

Активация на акаунт