Готови сме света да преобърнем, бебче свое скоро да прегърнем! - Бебеправене 369

  • 25 908
  • 743
  •   1
Отговори

Анкета

Заглавие на новата тема:

Опции:

# 390
  • Мнения: 205
wiwanowa не съм правила никакви допълнителни тестове, освен контролните при гинеколога ми.. и кръвните след БХ, но все повече се замислям че трябва, макар че според него всичко е наред и евентуално ако до май/юни продължи да не се получава - тогава... щом веднъж е станало, ще стане пак... консултирах се и с друг АГ, който каза същото - пий си фолиевата киселина и бъди спокойна.  И сега не знам какво да правя, да настоявам ли, да изчакам ли.. ? Ама е факт, че си се притеснявам.

# 391
  • Мнения: 1 044
Ето ме! С резултат от спермограмата. Момичета, всичко сякаш изглежда нормално и диагнозата е Нормозооспермия, но аз за първи път в живота си виждам такова изследване. Разбиращите хвърлете моля по един поглед. Hug

Скрит текст:




# 392
  • Dope Reach
  • Мнения: 4 049
Здравейте, момичета! Цял ден си мисля за вас, но нямах грам време да ви прочета, камо ли нещо да пиша. Много работа, но аз не се оплаквам, защото мислите ми са фокусирани там. Сега, като един гаден цербер, ще минавам всичките ми класове по ножа. Разбирайте, че ще правя контролни. Grinning Днес ми е много позитивно сякаш и напоследък се хващам, че живея. Просто живея без очаквания. Ако Бог нареди нещата за мен, така че да се случат - чудесно. Ако не, трябва да приема, че това е моята съдба. Много е трудно, но... Цял живот се учим. Аз, обаче, съм настроена позитивно!
Хъни, добре дошла отново! На никого не дължиш обяснения и си в пълното си право да цепиш майни, ако хората са нетактични към теб! Съжалявам, че са ти се заредили неприятни емоции, но нали знаеш как казват, че след многото лошо идва и много добро. Вярвай в това!
Джулка, пратката ти е в офис! Grinning
Тикълс, ние като правихме СГ, диагнозата беше същата и коментарът на доки беше, че всичко е наред, така че... Спокич. Wink По-разбиращите може да се изкажат по-подробно.

# 393
  • Мнения: 1 041
Щом е Normozoospermia всичко е 6!
Единственото, което мен ме учуди, че само 4% са подвижни след 24 часа..
Т.е е добре да нацелвате овулацията с точност..
Нашите бяха 20% и ми се виждаха малко..
Може би и гелчето ще ви свърши работа, нали спомага! Simple Smile

# 394
  • Мнения: 1 044
И мен това ме учуди, Сънче. Схемата през ден май няма да свърши работа. Thinking И другото без изобщо да разбирам, просто ми звучи зле - патологична морфология 93.56%

# 395
  • Мнения: 55
Honeyy , аз не знам кое е правилно и кое не, мога по скоро да кажа какво бих направила аз.. А аз бих пуснала изследвания, хормонални, защото може да е един малък ну-ну гаден хормон, който пречи, просто пречи.. От нерви , проблеми и гадости , хормоните може и да се разбъркат.. то от всичко може. И аз ако последват неуспехи, ще направя точно това, няма какво да чакам. Пък ако няма нищо, още по добре, това ще ме успокои и ще повлияе положително на настроение и като цяло.

# 396
  • Мнения: 1 041
Eм ние бяхме с 96% 🤣
И то след лечение..

Естествено колко по-малко са тия %, толкова по-добре Simple Smile

Моето мнение е, че при вас фоликулометрия ще работи най-добре.. + гелче.. Simple Smile

# 397
  • Мнения: 3 176
6% добра морфология не е никак лошо. Общия брой е добър, част от лошата морфология обикновено също са си Ок.
Момичета аз също много искам две деца. Не знам дали ще мога и едно да имам, но това не ми пречи да искам 2. Тинти съчувствам ти много. Аз съм едно дете на майка ми, брат ми е по баща, той е с три деца, племениците ми са родени през 2 години между 15 април и 3 май. Сега ще станат на 5 баткото, мацките на 3 и на 1 ❤. ММ е едно дете и има трима възрастни дето разчитат на нас за внуци. Е и баща ми иска още внуци, нищо че има 3 Simple Smile
И моят цикъл е тук съвсем навреме след пункцията.
ЧАКАМ ДЪЖД ОТ ++

# 398
  • Мнения: 666
Привет!
По въпроса за децата - трето дете съм /момче/, ако ме разбирате Simple Smile По-рано се шегувах с баща си, който много е искал момче. До момента, в който на мен ми казаха, че чакам момченце и му натъртих един рев три дни и нощи. И до последно се притеснявах дали ще си обичам бебето толкова, колкото ако беше момиче. После родих и разбрах, че няма никакво значение какво е! Нямаше по-съвършено момченце от моето! Simple Smile И въпреки, че вече знам това /от опит/, не губя надежда да имам мечтаното момиченце... Искам минимум 2 деца. Да ги гледам и с три ще се справя, но ме притеснява Б и раждането! А и синът ми вече е на 6, та с такава разлика мисля съвсем лесно ще ми е на мен самата. Но като цяло смятам, че за самите деца е по-добре по-малка разлика. Знам ли. Колкото толкова - да идва вече и второто!
Хайде, първи, втори, трети ... оцветете я вече тая втора черта на теста!!!

# 399
  • Мнения: 622
Здравейте момичета. Имах включвания преди няколко теми, едва ли ме помните. 3 месеца неуспешни опити, през декември се наложи да ги прекратим заради мое заболяване. Сега лечението приключи и подновихме опитите. На 26.02. Не очаквам цикъл, да видим:hugs: по темата.. аз имам по-голям брат и винаги родителите ни са ни учили, че преди всичко останало сме си ние двамата, трябва ди си помагаме и да се подкрепяме. И е така. Бих искала и аз 2 дечица, дай Боже.

# 400
  • София
  • Мнения: 2 991
margolotta, Елевита е около 30тина лева за едномесечен прием, честно казано нямам нерви да събирам 5-6 хапчета да пия, вместо едно.
Honeyy, напълно те разбирам.... имах БХ септември, от тогава е едно вглеждане в симптоми, графики, следене на О, доста изнервящо... ММ забрани да правя тестове за О, защото и на него му действа изнервящо за кекс по график....

# 401
  • Мнения: 55
shantal  дано да се случат нещата... Много скоро! Аз си мислех, че след БХ нещата стават даже уж по лесно.. или това са единични случаи.. Егати Pensive натъжих се

Иначе и аз пия Елевит от Бх насам и ще видим. Не усещам нищо по различно, честно казано. Нещо съм се поразболяла и си пия и противогрипни, и ако случаааайно нещо има не ми се мисли , щото чакам лелката след 4 дни.

# 402
  • Мнения: 590
Добро утро момичета ! Днес малко се успах , понеже цяла нощ се въртях в леглото и не можах да спя . Вчера си пуснах някои изследвания , ще са готови утре . Днес в 13.45 имам час за АГ , стискайте палчета всичко да бъде наред .  🤞
Искаше ми се да мога да обсъдя резултатите с АГ-то , но само този час е свободен , иначе чак средата на март .

# 403
  • Варна
  • Мнения: 2 704
Голямо затишие цари тук. Надявам се да е за хубаво! Всички май сме притаили дъх и чакаме нещо. Hands Pray

# 404
  • Мнения: 590
Наистина е тишина .
Момичета влезте поне да кажете ,че сте добре .
Аз минах прегледа всичко изглежда наред , даже имам доминантен фоликул , който според АГ до 2-3 дни ще се спука . Не съм се успокоила все още , сега чакам изследванията,  дано и те да са добре .

Общи условия

Активация на акаунт