За какво най-много съжалявате? Какво бихте променили?

  • 5 453
  • 74
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 201
Съжалявам, че не се държах с определени хора, така както наистина заслужаваха.
Съжалявам, че простих неща, които бяха непростими.
Съжалявам, че не се научих да бъда нагла и нахална! В днешно време това е еквивалент на просперитет. 
Съжалявам, че в много случаи потъпках себе си в името на спокойствието и благоприличието.

# 16
  • Мнения: 46 488
Като цяло съм разумен човек и не мисля, че съм вземала грешни решения. Само за това, че не си правех редовни профилактични прегледи и се стигна до задълбочаване на едно заболяване.
Скрит текст:
Иначе си живея в панелката и ми е супер Grinning

# 17
  • Мнения: 2 749
За нищо не съжалявам! Грешките ми - тогава съм мислела по друг начин. За това са грешките и уроците, да напреднем. Според доста хора аз съм правила грешки. Но тогава така съм мислела, така съм действала. Не знам дали с тоя акъл пак така бих направила, но и не знам, дали бих имала тоя акъл, ако не бяха "грешките".

# 18
  • Мнения: 83
Съжалявам, че не се държах с определени хора, така както наистина заслужаваха.
Съжалявам, че простих неща, които бяха непростими.
Съжалявам, че не се научих да бъда нагла и нахална! В днешно време това е еквивалент на просперитет. 
Съжалявам, че в много случаи потъпках себе си в името на спокойствието и благоприличието.

Все едно съм го писала аз!

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 2 136
Съжалявам, че направих и невъзможното да имам връзка и брак. Молих се за чувства, плащах за внимание, настоявах за предложение и т.н.
Дадох 9 г. за да принуждавам един човек да бъде с мен.
От всичко това разбрах, че не можеш да си купиш обичта на някого.
Пропилях си времето, в което може би съм щяла да намеря някой, който да обича истински мен, а не "обичах те докато правеше всичко за мен и ми даваше всичко". Спечелих това да имам прекрасно дете.
Започвам от нулата, но вече може би доста поизплашена от възможността да допускам нови грешки, които да ми струват години.

# 20
  • Мнения: 760
Съжалявам, че не съм се занимавал с музика от дете, когато съм бил на 4-5 години съм пеел много хубаво, според близките ми, които имат музикални заложби. Просто след това нещо се случи и спрях да пея, чак като станах на 19 се върна интереса ми към музиката. Вече е късно оттук нататък да стана професионалист. Жалко, че не мога да върна времето назад, това няма как да стане.

П.П. Родителите ми се разведоха, когато съм бил на 5 и после спрях да пея. Просто споделям.

# 21
  • Мнения: 11 565
Съжалявам, че едно време не отидох да уча международни отношения / бях приета/, а записах филология.

# 22
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 203
Съжалявам, че навремето угодих на себе си и завърших специалност, която на този етап от живота ми не ми върши никаква работа. Все едно съм без образование.
Съжалявам, че преди 15 години се върнах от чужбина, за да родя децата си в Бг. И загубихме 10 години от съзнателния си живот там.

# 23
  • Мнения: X
Съжалявам, че съм толкова нерешителна и страхлива да вземамам решения в живота си.
Съжалявам, че се подценявам и самобичувам, докато не се изморя емоционлно и физически.
Най- много съжалявам, че допусках мъжете  в живота ми, да се отнасят с абсолютно неуважение към мен и търпях безперспективни, дори насилствени отношения.

Сега си вадя поуките, но раните в душата се лекуват бавно. И все пак в живота ни, не бива да съжаляваме за нищо, а да благодарим за научените уроци и да вървим напрред обновени и по- мъдри.

# 24
  • Мнения: 966
Не съжалявам за нищо.Когато човек печели нещо, той винаги губи нещо друго.И обратното.Животът ми в момента, ДОБЪР ИЛИ ЛОШ , е плод на най различни, и много често независими от мен обстоятелства..Всеки има около себе си хора и вещи, добри или лоши, които при друго стечение на битието му биха били различни или изцяло липсващи.

# 25
  • Мнения: 193
Съжалявам само за пропуснатите моменти и недоизказаното с хората, които вече не са до мен.

# 26
  • Мнения: 5 262
съжалявам за неща, които съм търсила, искала, могла да получа, но съм се разколебавала да помисля и ... или офертата е изтичала или съм избирала друго ... и съм бъркала .

# 27
  • Мнения: 4 013
Малко е смешно, но това за което съжалявам е, че като малка чак до 11 годишна, всяка зима много боледувах заради проблемни сливици (тогава ги махнаха) и по тази причина не ме записваха на тренировки по плуване с другите деца в училище, а това е нещо, което толкова много исках. Всъщност се научих да плувам сама, в 6 клас и сега мога да плувам добре всички стилове. Иначе  за нищо друго не съжалявам. Имала съм моменти в живота, в които съм допускала грешки, но това е при всеки и е един вид трупане на опит.

# 28
  • София
  • Мнения: 7 984
Така съм устроена, че не обичам да чепкам и анализирам отминали събития. Смятам, че човек не може да върви напред, гледайки назад. В този контекст всички решения, хубави или лоши, са довели до това, което съм и гледам да концентрирам усилията да се адаптирам в днешния ден, а не да губя сили, обмисляйки стари събития.

# 29
  • Мнения: 30 802
Честно казано не съм неуспешна, така че в крайна сметка ми излизат нещата към момента. Обаче съжалявам, че едно време избрах Английската заради елитност, а не Руската с испански език или Френската. Сега щях да имам и трети език на по-високо ниво, а в момента хич не ми се учи език.

Иначе общо взето нямам грешки, с които наистина да се закопая дълбоко и да не могат да се оправят с да кажем неголяма сума пари. Разводът ми е най-драматичното в живота и може би покрай връзката с първия си мъж съм загубила някои пътища, но то човек не може да поеме всички пътища така и така.

Съжалявам единствено, че трябваше много повече да си гледам собствения задник, да спортувам повече и от по-рано, да си гледам кефа, вместо да се опитвам другите да са доволни от мен.

Общи условия

Активация на акаунт