Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

НУКК /Италианския лицей/ в Горна баня - мнения, подготовка, изпити - 3

• 21 189
  • 337
  •   1
Отговори
# 330
Таксите варират в зависимост от стойността на храната в дните, в които детето е посещавало. Събират се около 240-250 лева на месец, ако не е отсъствало.

# 331
Здравейте!

Дъщеря ми ще кандидатства за прием в 1-ви клас тази година.
Ще съм благодарна да споделите как сте подготвили децата си за прием и впечатления как е протекъл изпита.
"Азбуките на мисленето" и другите 2 книжки от лицея вече ги имаме.

Моля споделете и за школите или частните уроци, от които сте доволни.

Благодаря предварително!

# 332
Здравейте, извинявам се предварително ако въпроса е задаван. След дълго ровене във форума и четене на наредби не разбрах следното за прием в детската градина.

"За първа група на детската градина могат да кандидатстват деца при навършени 3 години към петнадесети септември, но не по-големи от 4 години в годината на кандидатстването."  
 От друга страна имам информация, че към 31.03 ( месец може би преди самия изпит) детето трябва да е наъвршило 3 години. Последно кога трябва да е на 3. Дъщеря ми навършва 3 в края на юни. Т.е. към 31.03 ,няма да е на 3, но на 15.09 ще е?

# 333
Във Вашия случай ще кандидатствате в годината, в която детето навършва 4 години.

# 334
Благодаря 
Във Вашия случай ще кандидатствате в годината, в която детето навършва 4 години.

# 335
  • София
А имате ли информация по същият казус с кандидатстването за ДГ, дали биха направили изключение, ако детето навършва 3 години в началото на април?

# 336
  • София
Вчера минах покрай Лицеят и ме навя един спомен, но първо искам да попитам - има ли архивно инфо (брошури, видео) за това какво се е предлагало (като профили) през 90-92ра за 1 клас? Виждам, че сега са доста широко профилирани.
Как мога да разбера с точност. Преди 10-на години бях им писал на мейла (сега явно са с друг понеже не излиза в пощата ми) - но нямах отговор, ала все пак не са минали 100г от кандидатстването ми Simple Smile Не знам каква е била сложността на тестовете тогава, но от това което майка ми каза, преди няколко години - са я питали "дали съм се готвил" (къде) понеже съм го взел без проблеми Simple Smile
Отворени врати има ли и кога?

Последна редакция: пт, 23 окт 2020, 11:54 от Starrydream

# 337
А имате ли информация по същият казус с кандидатстването за ДГ, дали биха направили изключение, ако детето навършва 3 години в началото на април?
За мен е логично да има такова изключение, макар че ако направят много такива изключения, не знам какъв би бил резултата. Някой запознат или работещ там, ако може да се включи за разяснения, би било чудесно

Общи условия

Активация на акаунт