Търся електронна книга - 27

  • 77 856
  • 744
  •   1
Отговори
# 120
  • София
  • Мнения: 7 033
Здравейте, някой има ли книгата "Една арабска принцеса разказва" в epub версия. Имейла ми е: rumiana_dimitrova@abv.bg.

# 121
  • Мнения: 371
Здравейте, някой има ли книгата "Една арабска принцеса разказва" в epub версия. Имейла ми е: rumiana_dimitrova@abv.bg.

Пращам ти във формата който имам

# 122
  • Мнения: 31
Здравейте,

Търся следните книги:
- Стопанката на Господ, Розмари Де Мео
- Чернобилска молитва, Светлана Алексиевич.

Ще се радвам ако някой ми ги изпрати на имейл - kostadinova.com@abv.bg

# 123
  • София
  • Мнения: 7 033
Здравейте, някой има ли книгата "Една арабска принцеса разказва" в epub версия. Имейла ми е: rumiana_dimitrova@abv.bg.

Пращам ти във формата който имам
Да, нищо не съм получила за съжаление.

# 124
  • Мнения: 6 218
Здравейте,

Търся следните книги:
- Стопанката на Господ, Розмари Де Мео
- Чернобилска молитва, Светлана Алексиевич.

Ще се радвам ако някой ми ги изпрати на имейл - kostadinova.com@abv.bg
И двете ги има в 4etime.

# 125
  • Мнения: 1
Здравейте, търся цялата поредица "След" от Анна Тод, и ще съм много благодарна ако ми я пратите, много благодаря предварително. Имейла ми е jellyrsv1812@gmail.com

# 126
  • Мнения: 258
Изпратих ги. Приятно четене 🙂

Здравейте, търся цялата поредица "След" от Анна Тод, и ще съм много благодарна ако ми я пратите, много благодаря предварително. Имейла ми е jellyrsv1812@gmail.com

# 127
  • Мнения: 371
Здравейте, някой има ли книгата "Една арабска принцеса разказва" в epub версия. Имейла ми е: rumiana_dimitrova@abv.bg.

Пращам ти във формата който имам
Да, нищо не съм получила за съжаление.

Румиана получили имейла.?

# 128
  • Мнения: 2
Моля някой да ми изпрати книги на Люси Елеазар, предварително благодаря. svetla_sv@abv.bg

# 129
  • Мнения: 59
Здравейте,
искам да попитам  дали има проблем с  MailBоoks. Опитвам се да го отворя но не се получава?

# 130
  • Мнения: 771
Да и аз не мога да го отворя.

# 131
  • Мнения: 399
И при мен не се отваря ,явно имат проблем.
Та , да попитам някой има ли на Каролайн Линдън - Истината за херцога ( всички книги по възможност) , също и книгите от серията “Скандал “ . Намерих някои книги ,много разпокъсано и ще съм благодарна ,ако някой ми ги изпрати:blush: emchi@mail.bg

# 132
  • Мнения: 336
И при мен не се отваря ,явно имат проблем.
Та , да попитам някой има ли на Каролайн Линдън - Истината за херцога ( всички книги по възможност) , също и книгите от серията “Скандал “ . Намерих някои книги ,много разпокъсано и ще съм благодарна ,ако някой ми ги изпрати:blush: emchi@mail.bg
Изпратих ги. Приятно четене Simple Smile

# 133
  • Мнения: 566
Здравейте, търся книги в pdf на тема-рисуване (за малки и възрастни хора).

Последна редакция: ср, 19 фев 2020, 08:19 от tini4ka

# 134
  • Мнения: 9

Здравейте,

Много Ви благодаря за съдействието. За съжаление има грешка във файловете и не мога да ги изпратя до Kindle-а ми.

Дали ги имате в друг формат?

Поздрави,
Руслан

Общи условия

Активация на акаунт