Търся електронна книга - 27

  • 77 837
  • 744
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 353
Здравейте, ако някой има "Перфектната химия", моля да ми я изпрати:
lady_char86@abv.bg
ПДФ дано те устройва.
Супер!

# 556
  • Мнения: 5
Благодаря ви! Heart EyesHug

# 557
  • Мнения: 89
Здравейте! Искам да ви попитам дали имате Отнесени от вихъра том2? Благодаря ви много!!!
Email: megig994@gmail.com

# 558
  • София
  • Мнения: 7 805
Отнесени от вихъра т.2 - https://dox.abv.bg/download?id=9ba80b26c5# - Линк за сваляне

# 559
  • Мнения: 89
Отнесени от вихъра т.2 - https://dox.abv.bg/download?id=9ba80b26c5# - Линк за сваляне
[/quote
Много ви благодаря!

# 560
  • Мнения: 8
Здравейте отново 👋🏻🤪 дано не ставам нахална но някой има ли книгата В случай на чудо на Л.Дж.Шен 😊 Благодаря предварително 😇 tedivenci@abv.bg

# 561
  • Варна
  • Мнения: 373
Здравейте отново 👋🏻🤪 дано не ставам нахална но някой има ли книгата В случай на чудо на Л.Дж.Шен 😊 Благодаря предварително 😇 tedivenci@abv.bg
И аз бих я искала Hug
Tsveta.genova@abv.bg

# 562
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 825
Здравейте! Ще съм благодарна, ако някой може да ме насочи къде да търся книга/книгите:
The invisible Library -  Genevieve Cogman

# 563
  • Варна
  • Мнения: 711
Здравейте! Ще съм благодарна, ако някой може да ме насочи къде да търся книга/книгите:
The invisible Library -  Genevieve Cogman

Тук:
http://gen.lib.rus.ec/fiction/?q=The+invisible+Library+-++Genevi … =&format=epub

# 564
  • Мнения: 4
Търся на автора Жозе Родригеш душ Сантуш книгите:
1.Ръката на сатаната,
2.Ключът на Соломон,
3.Сигнал за живот,
ако някой ги има може да ми ги изпрати на адрес  vyordanova@abv.bg или да ме насочи от къде мога да си ги сваля в електронен вариант

# 565
  • Мнения: 109
Здравейте, някой знае ли дали вече са излезнали в ел.вариант
Верити и Любов в стихове на Колийн Хувър.
Ако ги имате бихте ли ми ги изпратили.
Блаагодаря!
dorakoteva@abv.bg

# 566
  • Мнения: 11
Здравейте,търся книгите на Джо Диспенза- ' Свръхестественият човек и ' Човекът е своето плацебо- gabyan@abv.bg .Предварително благодаря!

# 567
  • Мнения: 7
Здравейте! Търся книгите от поредицата "Друговремец" на Диана Габалдон. Намерих и прочетох първата, ще съм благодарна, ако някой е намерил 2, 3 и т.н. на български или английски и ги сподели.
 Flowers Hibiscus Хубав ден!

Последна редакция: пн, 06 апр 2020, 13:52 от lil.sunshine

# 568
  • София
  • Мнения: 7 805
Здравейте! Търся книгите от поредицата "Друговремец" на Диана Габалдон. Намерих и прочетох първата, ще съм благодарна, ако някой е намерил 2, 3 и т.н. на български или английски и ги сподели. marin4eto_06@abv.bg
 Flowers Hibiscus Хубав ден!
Използвам случая да популяризирам търсачката на форума - в няколко лесни стъпки:
1. Поставяме в търсачката името на книгата или на автора - в случая Друговремец
2. От възможните опции на търсене избираме "Мнения", а след това - "Текуща група" - т.е. "Литературен клуб"
3. Получаваме това:
Скрит текст:
4. В случая още четвъртото мнение съдържа линк към търсената поредица - получаваме веднага това, което търсим, без да чакаме:
Приятно четене! Simple Smile

# 569
  • Мнения: 26
Здравейте отново 👋🏻🤪 дано не ставам нахална но някой има ли книгата В случай на чудо на Л.Дж.Шен 😊 Благодаря предварително 😇 tedivenci@abv.bg
И аз бих я искала Hug
Tsveta.genova@abv.bg

В случай на чудо е прекалено нова за да е налична все още, но ако някой я има и аз бих я искала!
Благодаря! chochiraichinova@gmail.com

Общи условия

Активация на акаунт