Ваклин груп

  • 1 506
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 128
Здравейте! Не открих тема, за това създадох нова. Имате ли впечатления за строителството и като цяла за Ваклин Груп? Строят интересни обекти и начинът на разплащане е удачен за мен и бих искала да кажете ако имате някакво мнение и наблюдения ако сте закупили вече жилище от него. Благодаря предварително!

Последна редакция: чт, 06 фев 2020, 14:28 от Не се сърди, човече

# 1
  • Мнения: 31
Здравейте, аз живях в кооперация на ВаклинГруп в кв. Люлин. Не бяхме особено доволни. На пръв поглед отвън блока излеждаше супер.Но стените се напукаха 2 г. след строителството на сградата, мазетата не бяха довършени. Личното ми мнение е, че цените за кв.м са му високи.

# 2
  • Мнения: 2
Здравейте, аз живях в кооперация на ВаклинГруп в кв. Люлин. Не бяхме особено доволни. На пръв поглед отвън блока излеждаше супер.Но стените се напукаха 2 г. след строителството на сградата, мазетата не бяха довършени. Личното ми мнение е, че цените за кв.м са му високи.

Не знам къде сте живяли, но аз живея в тяхна сграда в Люлин и нямам забележки. Качеството е високо и мазетата са завършени.

# 3
  • Мнения: X
Чак пък високо.. Качеството е средното или малко под него. Като цяло отговарящо на цената.

# 4
  • Мнения: 216
Още някой?

# 5
  • Мнения: 44
Средно качесто, като цяло стабилни и не би трябвало да има риск.
За всеки обект обаче си отварят нова фирма и реално притенции не може да имаш гаранционни, ако има дефекти по сградата селд 1г няма да ги орпавят или много трудно!

# 6
  • Мнения: 5
Аз живея в тяхна сграда в Лагера - освен, че е много красива, сметките ни за отопление през зимата са супер. Мазетата са завършени, гаражите са големи и сградата е много приятна за живеене. Имаме един съсед идиот, за което Ваклин нямат вина, но за късмет е през два етажа и гледам да не го отразявам. Към строителя нямам никакви забележки, даже препоръчвам - на фона на това, което гледахме 2 години преди да купим, не видях по-добро, а и цената беше много прилична за това, което предлагаха.

Общи условия

Активация на акаунт