Тайната на дългата и гъста коса-4

  • 109 562
  • 576
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 99
Красавици, вчера я направих за първи път маската на Деси.  newsm44
Стоях 3 часа, но докато я отмия - половината ми коса падна, дорева ми се...   cry Но сега косата ми изглежда много добре - в смисъл, че косъмът е по-лъскав и жилав, косата ми има обем и форма. Може да съм оредяла, но каквото е останало от косата ми е красиво...   hahaha 4470
Проблемът при мен е явно доста сериозен и ще трябват повече усилия, но ще дерзая!
Ще пробвам и с чесъна!
Според вас, дали да спра с боядисването на косата, докато я заздравя, макар че ще е голяма жерва това за мен, т.к. вече съм прошарена...!? newsm27

Деси, мерси за споделеното и съпричастието!!! newsm51
ами мила спри да я боядисваш.или поне не толкова често.дай малко почивка на косата си за да се съвземе малко.иначе ако я изтощаваш редовно и  правиш маската в същото време няма да видиш никакъв ефект като цяло.защото ти я изтощаваш-подхранваш,изтощаваш-подхранваш...просто няма как да стане.да не говорим ако си руса ooooh!не че аз не съм ама пткакто правя маската съм решила да не се боядисвам!за да може да я подхранвам само без да губя ефекта от това(с боядисване).иначе щом ти пада толкова косата-ЧЕСЪН!!!не му мисли въобще Hugаиде надявам се че съм била полезна Laughing

# 46
  • Мнения: 99
или ако чак толкова голяма нужда имаш от боядисване прави го с оцветяващ шампоан или къна.нещо което не съдържа оксиданти.има и доста добри крем-оцветители без окислител които не изтощават косата въобще.имаш доста възможности Hug

# 47
  • Мнения: 2 631
Червенокоса съм! 4470
Права си - ще трябва, да си прежаля цвета! Rolling Eyes

# 48
Ne moga da si obesnq za6to na nqkoi mami im pada kosata, moge bi nqkoq ot sastavkite ne deistva dobre na kosata im.Az q pravq vednag v sedmicata i sedq po 1-2 4asa ne pove4e i vseki pat dobavqm ili maham po ne6to ot maskata i naistina rezultat ima  Simple Smile Bi trqbvalo da se sgastqva kosata a ne da pada. newsm78moq savet e da se posavetvate s lekar ako zabelevite oredqvane i da sprete maskata, moge problema da e vatre6en. Desi tova e za teb   bouquet a martinito kato se vidim Grinning Party

# 49
  • Мнения: 99
envia щом си червенокоса е супер-знаеш ли колко готина гама червени цветове има крем оцветители.спирай боята.бегай до некои магазин и разгледай.100% ще намериш твоя цвят.какво по-хубаво от това да се боядисваш без да изтощаваш косата си!?!!?а за косопада аз знаеш ли какво правя-нарязвам 3-4скилидки на ситно и малко икаров,смесвам ги,оставям чесъна да си пусне соса Laughingцедя и мажа в корените.ИМА ЕФЕКТ!ако искаш пробвай и ти така.може и в зехтин да го сложиш или в маската.но да знаеш ако не махнеш парченцата чесън ,че се оплитат в косата и доста трудничко се махат Joy

# 50
  • Мнения: 147
Червенокоса съм! 4470
Права си - ще трябва, да си прежаля цвета! Rolling Eyes
Можеш и да пробваш с къна. Аз от септември миналата година само с кана се правя и за тоя период 3 пъти  Hug. Много съм доволна от тая дето е с индийка с точка на челото.
Или с крем оцветители, както препоръчва shiatzu. Успех!   Peace

# 51
  • Бургас
  • Мнения: 610
мами, знам че в последния ми пост от мноооогоооо отдавна обещах да сложа снимки, но бях много заета, а сега не съм в бг, така че като се върна
извинете за което
не бях влизала от седмици във форума и сега виждам нови хитринки сте публикували
може ли да питам мамите от бургас от къде купуват този шампоан мила, заинтересовах се и аз и като се върна веднага ще го потърся

# 52
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Днес цял ден обикалям по аптеките в нашия смотан град и никъде го няма този шампоан #Cussing out. После ще си направя пак маската, че довечера тръгваме за морето, надявам се там да го има в някоя аптека Praynig.

# 53
  • Sf
  • Мнения: 808
Прощавайте за въпроса, знам, че сигурно сте го коментирали в останалите няколко теми, но бих искала да попитам: името на Тривитаминола вече променено ли е и като пишете АДЗЕ имате предвид него?
И този шампоан Милва само в аптеки ли се продава, имат ли сайт, откъдето да се прочете повече за продуктите им.
Предварително благодаря Simple Smile

# 54
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Прощавайте за въпроса, знам, че сигурно сте го коментирали в останалите няколко теми, но бих искала да попитам: името на Тривитаминола вече променено ли е и като пишете АДЗЕ имате предвид него?
И този шампоан Милва само в аптеки ли се продава, имат ли сайт, откъдето да се прочете повече за продуктите им.
Предварително благодаря Simple Smile

ДА!!

Тривитаминол= АДЗЕ= Виалитон

# 55
  • Sf
  • Мнения: 808
katyadjin,
Благодаря много Simple Smile   bouquet

# 56
  • Мнения: 789
Не искам да ви дразня ама сега си купих 3 от мойте любими шампоана на Милва! Тази маска на Мил Мил и аз я ползвам, моята е зеленатаза тънки и боядисани коси. Има жълта и червена ако не се лъжа но общо взето са за тънки коси. При мен шампоана на Милва е 1, 87 лева, маската е 4, 05 лева за 500 мл. Купих си и масло от авокадо за да го слагам в маската! Grinning

# 57
  • Мнения: 99
леле....каква маска си забърках току що LaughingАДЗЕ,Икаров и сок от чесън.стоях 1час и отмих с Милва и после "Мил Мил"(жълта).още вуня леко на чесън но сега ще се суша и дано да се махне гадната миризма.иначе кфо ще права неам идея #Crazy

# 58
  • Мнения: 381
И аз за втори път се мацам с тая маска/блеещата/Ама сякаш не виждам голема разлика.Ще съм постоянна обаче PeaceСега ще си потърся и тоя шампоан Милва.Да видим.

# 59
  • Мнения: 2 631
smigi, моята коса НЕ ПАДА от маската, а от второто ми раждане! Така беше и след първото раждане! Така че в момента косата ми е силно изтощена и затова ми изпопада, като отмивах маската, а не заради маската!

За червения цвят - отдавна минах периода си с къносването Naughty - добро е, но вече не ми покрива белите косми, както аз искам. Това се отнася и за оцветителите. А ако къна или оцветител покрият добре - то те са наблъскани с химия, както и боята, а на всичкото отгоре и не издържат много. Сега се боядисвам с Лореал, а докато стигна до желания цвят - сменях боите наред... Shocked

Не знам - наистина ще е голяма жертва от моя страна, да я спра боята...  Rolling Eyes Ще го мисля още това... Thinking

Общи условия

Активация на акаунт